Końska rewia mody cz. VII (2013)

Moon, ja też w tym się zakochałam  😍
wątek zamknięty
Zairka, całe szczęście, że żółci nie lubię, bo inaczej już byłyby moje  🏇

keirashara, ja już mam doświadczenie odnośnie kradzieży...
W pierwszej stajni nigdy nie można było niczego zostawiać niezabezpieczonego... Skradli mi strzemiona, mnóstwo batów, wodze, owijki Eskadrona, które później znalazłam w śmietniku całe umorusane nie wiadomo czym (nie udało mi się ich uratować... :zemdlal🙂 i jeszcze dużo innych rzeczy...

W drugiej stajni już nie kradli, tylko używali moje rzeczy, a potem odkładali je na miejsce... I tak miałam porysowane siodło (było na nim 5 rys, więc nie wiem, co oni z nimi robili) i podartą derkę. Najlepsze jest to, że powiedzieli, że mój koń sobie ją rozwalił, a tej derki już nigdy na oczy nie zobaczyłam. Jeszcze co do tej stajni... Chciałam wziąć stamtąd swoją derkę zimową, ale nie chcą mi jej oddać pod pretekstem, że to ich derka  😵

Teraz jestem w stajni, w której nie jeździ zbyt dużo osób, a poza tym kiedy wyjeżdżam ze stajni zamykam siodlarnię na klucz i oddaję go właścicielce. Nie boję się o moje rzeczy.

Przepraszam za OT  😡
wątek zamknięty
Gwiazda - przerobiłam 4 stajnie, na każdej coś, poskutkowało to tym, że mam 3 paki - w sumie wyszło za nie dużo mniej, niż za straty sprzętu, nie mówiąc o nerwach. Mądry Polak po szkodzie, kończąc  🚫

Facebookowa strona caballa to zło, mam w głowie co najmniej 3 projekty  😜  Ma ktoś może porównanie śliwki do oberżyny ?
wątek zamknięty
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
15 lipca 2013 14:36
lizzy, proszę  😉



wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
15 lipca 2013 15:01
Zairka obłęd w ciapki  😍
Kasia Konikowa dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
piotrowska   Między grzywą a ogonem
15 lipca 2013 15:09
Kasia Konikowa - Przepraszam za 🚫 ale zdradź proszę co to za fantastyczne bryczesy! 😜
wątek zamknięty
piotrowska, odpowiem za Kasię. 🙂 to yorki
wątek zamknięty
Zairka - bardzo ładnie w tym odcieniu. A w dodatku kask pasuje Ci do siodła  😎

Ja mam roboczo-komórkowo-poglądową fotkę Siwej w Eskadronie next generation petrol. Od dawna polowałam na niego i wreszcie się udało  😅
wątek zamknięty
co sądzicie o tej kolekcji.Dla  mnie super.
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
15 lipca 2013 17:47
Ratana kurcze super! znacznie bardziej podoba mi się w takiej wersji, niż w cukierkowej 😀

Zairka Zair obłędnie wygląda w niebeiskościach, moim zdaniem najlepsze Wasze kolory 😉

etosha myślę, ze to nie jest kolekcja jednej osoby a jakieś zdjęcie firmowe, do katalogu, widziałam je już parę razy 🙂

aaa do mnie Przyszedł    😍

[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/969912_577368482305576_50265020_n.jpg?oh=653111eb007a3ea8d0618a2576572f7a&oe=51E6642F&__gda__=1374092984_4aba81aec2b51202d71c0803bb26ade1[/img]

a ja głupia zastanawiam się czy nie oddać bo myślałam, że będzie ciut jaśniejszy... 😵

chyba jednak poczekam na przymiarkę do konia 😉

edit: dodanie treści
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 lipca 2013 19:41
etosha, kolekcja ogromna, pewnie kilku osób, ale też jakbym miała sama mieć tyle - łomatko, gdzie ja bym to wszystko pomieściła 😜

maison, kolor fajny, choć strasznie dziwny kształt, mam wrażenie że te pady wcześniej jakieś takie... foremniejsze były 😉
wątek zamknięty
Muszę Wam powiedzieć, że ten wspominany wyżej na żywo jeszcze piękniejszy  😍 A pomysł własny, autorski, zastrzeżony :P Takie pady będą dostawać w prezencie klienci sklepu 😉 Tak właśnie myślałam, że się spodoba i lepsze to, niż zbieraj punkty odbieraj nagrody  😁
wątek zamknięty
equi.dream, super! rewelacyjny pomysł 🙂 ciekawe ile punktów trzeba uzbierać żeby taki dostać hihi
wątek zamknięty
equi.dream - superowy ten pad🙂
wątek zamknięty
Przekroczyć konkretny próg zakupowy, czyli po prostu być stałym klientem 😉 Wtedy ma się też dostęp do bezpłatnego wypożyczania wędzideł, nachrapników, podkładek itp. na testy, ale to już nie miejsce na rozpisywanie 😉 W sobotę uczynię zdjęcia na modelu, ten zielony plus brudny kasztan może się okazać szałem, nie mogę się doczekać. Dodam jeszcze, że jakość Caballi jest rewelacyjna, w życiu już nie kupię żadnego eskadrona. Duma rozpiera, że mamy takie perełki w PL  🏇
Goldenka  :kwiatek:
wątek zamknięty
equi.dream on jest przeboski. Czyli nie można zamówić sobie takiego Caballa ( tylko np. w innym kolorze) ?
wątek zamknięty
equi.dream jesteś tą osobą, która otwiera sklep jeździecki w Chorzowie?😉
wątek zamknięty
Bingo 😉 Ale to może pw, bo nas zaraz okrzyczą
wątek zamknięty
🙂 pad świetnym pomysłem 😉
wątek zamknięty
Osz w morde!! Caball przegial  😀iabeł:  😜
Napatrzec sie nie moge!!!!
wątek zamknięty
Leży przede mną i mam ślinotok, szkoda, że mam aktualnie do konia 250 km. Wcale się nie dziwię zupełnemu szałowi na te pady, wart każdego grosika. Tylko kolorów za dużo, chciałoby się mieć dosłownie wszystko  😜
wątek zamknięty
equi ten pad jest prze prze gnialny ja w ogóle nie wpadłam n to że można jeden poziomy pas w innym kolorze sobie zrobić a wyglda to super szczególnie jak kolory do siebie fajnie pasują, inne wersje koorystyczne tez zastrzezone 😁? bo a juz mam wizje... 🤔wirek:
wątek zamknięty
Jeszcze dogaduje kwestię, żeby w jakiś sposób udostępnić ten wzór, ale póki co zastrzeżony 😉 Pomysł z pasem wpadł do głowy tak nagle, że musiał wyjść fajnie. Te dług obmyślane kończą się u mnie katastrofą  😁
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 lipca 2013 21:28
Przez Was chcę Caballa! equi, super pomysł i realizacja!
wątek zamknięty
equi - myśl ,myśl bo ja chce takie ekru/granat lub biały/granat  💘
wątek zamknięty
Dziewczyny, czy któraś z Was użytkuje czapraki Villa Horse? Są teraz dość tanie, choć niezbyt piękne moim zdaniem, to może chociaż dobrze się sprawują. Może jakieś zdjęcia na koniu modelu Esteem albo Cleo? :kwiatek:
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 lipca 2013 21:40
Wojenka, uważaj, Caballe uzależniają i na jednym się nie kończy... Ja mam już tylko Caballe...
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
15 lipca 2013 21:45
Koniczka, amen!
Ja ostatnio sobie zdałam sprawę, że niedość, że moje szmaty wszystkie mają coś granatowego, to wszystkie, poza jednym średniowiecznym wręcz eskadronem, są "forumowe" - Jarpole, Krysiexy no i Caballe  🤣

ankers, nie tylko Twoim. Jak dla mnie są... paskudne. Widziałam kilka live, jakoś dziwnie skrojone, skokówki miały w ogóle jakiś kosmiczny kształt. Nie wiem jak duże są te promocje, ale ja (będe monotematyczna, sorry  🤣 ) wolałabym dołożyć i nabyć Caballa  😉
wątek zamknięty
Ja mam czapraki Villa Horse Futuro i Misty.  IMO chyba tylko te z VH są godne uwagi. Chociaż i tak nic nie przebije VH Futuro z jeszcze starszych kolekcji... grube, wytrzymałe, naprawdę super.
Jeśli ktoś chce inwestować w czapraki VH to jedynie futuro i misty mogę polecić.
wątek zamknięty
equi - myśl ,myśl bo ja chce takie ekru/granat lub biały/granat  💘

A więc można zamówić takowy, jednak tylko w tej wersji-z logiem. Dodatkowe koszty w postaci haftu pokrywa sklep 😉 Warunki szczegółowe na pw, bo nie chcę tu zaśmiecać. Ivett prosiła o poinformowanie, żeby nie musiała potem każdemu tłumaczyć 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.