Końska rewia mody cz. VII (2013)

Dzięki 🙂. Chyba poszukam czegoś innego.
wątek zamknięty
Kiedy wychodzi nowa kolekcja Eskadrona i Nici ?
wątek zamknięty
Coś koło września/października, też już czekam  😁
wątek zamknięty
To dobrze bo już myślałam że to tylko ze mną jest coś nie tak  😂  :kwiatek:
wątek zamknięty
Chciałam się zapytać.Czy w tym roku też będzie kolekcja eskadrona next generation?
wątek zamknięty
co to może być za kolor??  :kwiatek:

[img]http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/88/43/96/3388439696[/img]

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 lipca 2013 08:23
Cornflower?
wątek zamknięty
cornflower jest ciemniejszy, trochę bardziej wpadający w fiolet/granat
wątek zamknięty
Minosia, może emerald albo sea green? 👀
wątek zamknięty
equi.dream - boskiii!!!  😍 a ja mam już jakieś punkty??  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2013 08:57
Minosia, Cornflower nie, bo one już miały takie "klejące" napisy. Może Ultramarine?
wątek zamknięty
Cierp!enie pewnie 😉 Gdzież bym zapomniała ;P
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
16 lipca 2013 14:15
equi.dream cudowny  😍
Zairka w Emeraldzie: uwielbiam  😜

ja tak tylko na szybciutko pokażę...Dixieland w Melange burgundy i cottonie Aubergine  😉
wątek zamknięty
sacramentia, w obu fajnie!
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
16 lipca 2013 14:33
equi.dream fajny pomysł!

sacramentia w burgundzie super!  😀
wątek zamknięty
nie wiem czy to dobry temat, jeśli zły to przepraszam  :kwiatek:

szukam czapraka, najlepiej cottona w kolorze jarpolowskiego złota. Szukam, szukam i nic godnego uwagi nie mogę znaleźć 🙁 widział ktoś może coś takiego?
wątek zamknięty
Dosienieczka, jeśli chcesz coś w kolorze jarpolowskiego złota, to czemu nie jarpola? Jakość o niebo lepsza niż cottona 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
16 lipca 2013 14:46
a może to fresh  blue ?  😉
wątek zamknięty
nigdy nie miałam padu dlatego nie jestem przekonana i jeśli nic nie znajdę to rzeczywiście się na niego zdecyduje, ale cottony ubóstwiam, dlatego póki co szukam :P
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
16 lipca 2013 15:14
Minosia, jak dla mnie to petrol jest.

juliadna, a coż to jest fresh blue? nowa kolekcja?
wątek zamknięty
Przyszła do mnie derka jersey Eskadron, szara. Mrau, najpiękniejszy dres (nie mylić z sukienką) jaki widziałam w życiu 🤣 Nie ma wyjścia - trzeba jechać ofocić 🙂 A czy się sprawdzi? To zobaczę. Potrzebuję jako osuszającą, potreningową, lekko ocieplającą itp.
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
16 lipca 2013 16:31
Dzisiejszy ES 😀 Jedna z moich ulubionych szmatek:

wątek zamknięty
ekuss, ale Frigg ładnie w nim wygląda! Nie dziwię Ci się, że to jeden z Twoich ulubionych padów.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2013 18:59
Brzask, juliadnie chyba chodziło o French blue, ale to na pewno żadna z tych dwóch najnowszych kolekcji - one miały ten napis taki ciemny, bardzo lepiący, a pad Minosi jest jeszcze ze starymi napisami 🙂

sacramentia, w obu pięknie 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny , potrzebuje waszej pomocy , szybko. Wygrałam czaprak FP Ruby i nie wiem jaki kolor wszystkie są granatowe , tylko mają ukośny kolorowy pas . Te kolory to : różowy , błękitny , pomarańczowy i zielony. Który na rudą?? Pilne i z góry dziękuje 😀
wątek zamknięty
Karino, pomarańczowy albo zielony (ale to zależy jaki odcień 😉 )
wątek zamknięty
Pomarańczowy okazał się czerwonym , więc bez wahania go wzięłam 😀  😅
wątek zamknięty
Przyszła do mnie derka jersey Eskadron, szara. Mrau, najpiękniejszy dres (nie mylić z sukienką) jaki widziałam w życiu 🤣 Nie ma wyjścia - trzeba jechać ofocić 🙂 A czy się sprawdzi? To zobaczę. Potrzebuję jako osuszającą, potreningową, lekko ocieplającą itp.


Mój w jersey-u stał w boksie przeszło 2 miesiące, byłam bardzo zadowolona, kolor teak okazał się idealny na boks - plamy widać było tylko na hafcie i jasnej lamówce  😁 Poza tym wydawał mi się cieplutki, gruby i miły, no i nie czepia się jego praktycznie wcale słoma  😅 Po wypraniu wygląda jak nówka.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
16 lipca 2013 21:27
Livia, tym bardziej stawiam na petrola, a fresch french dalej nie kojarzę tego koloru, trochę wypadłam z odbiegu Ankowego bo ciągle powtarzają kolory, ile może być niebieskości?! Czekam cierpliwie na ładne zielenie....
wątek zamknięty
Brzask French Blue - obecna kolekcja -
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTWui-IZkgOIUJaejHAcp3M2kneWgZ76M1DqGtMC3HzI26XNVnV[/img]
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.