Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Wichurkowa   Never say never...
25 lipca 2013 10:42
Yga Ja też właśnie oglądałam te co wstawiłaś i wszystkie mega mi się podobają  😍
No właśnie zaraz zobaczę te promocje 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lipca 2013 11:51
fruity- biedna  :przytul: Ale zawsze lepiej mieć mniejszą zgrabną stópkę niż wielkie końskie kopyto  😉
Mam nowelove  😍
Zakochałam się na zabój.
Wichurkowa   Never say never...
25 lipca 2013 12:58
Aaaaa! Skąd one są???  😍 😍 😍 😍
yga parę jest na prawdę fajnych 😜 tylko nie ma 36 🤬
empytline te drugie są fajne 🙂 a co powiecie o takich:

kupione już jakiś czas temu .
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 lipca 2013 10:32
Te wyższe🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
26 lipca 2013 11:29
Też uważam, że wyższe.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 lipca 2013 13:23
Aaaaa! Skąd one są???  😍 😍 😍 😍

Znalazłam na fejsbuczku, nie wiem skąd  😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lipca 2013 15:12
http://allegro.pl/nowe-sandaly-firmy-hm-rozm-36-i3409023999.html Kupiłam je dzisiaj w sklepie, przecenione na 60zł - musiały być moje! Totalnie nie umiem w nich chodzić  😵 Załamuje mi się noga jak ją stawiam, bo stawiam bardzo mocno od pięty i musi to wyglądać pokracznie... Szkoda mi je oddawać, będę się musiała nauczyć - nie wiem jak! Jakieś rady?
Dziewczyny, brać? Wydają się mega wygodne, trochę mi przeszkadza ta drewniana platforma ale powiedzmy, ze na codzień tego z góry nie widać.. i który kolor jak już?




emptyline   Big Milk Straciatella
26 lipca 2013 16:42
Do tego korka, o tylko ten brąz.
tez mi sie tak wydaje, tym bardziej, ze obcas pasuje do brazu 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 lipca 2013 18:53
Thymos, emptyline, dziękuję!
Edytka, a jest opcja 'wyzsze w kolorze nizszych'? 😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 lipca 2013 19:15
ooo, no prosze...

chyba wolalabym odpowiedz przeczaca 😍

Jak z wygodą tych espadryli Tommy? Szukam espadryli lekkich i nie za wysokich (bo kolana), ale żeby moja pulchna nóżka wyglądała lepiej i żebym nie deptała sobie po długiej spódnicy 😉
Dziewczyny, czy ktoraj z Was orientuje sie czy TE buty sa gdzies dostepne? Moze jestem slepa ale nie widzialam na stronie adidas, a po prostu sie zakochalam...

dorwe jeszcze gdzieś w Zarze ten model?
http://allegro.pl/nowe-sandaly-firmy-hm-rozm-36-i3409023999.html Kupiłam je dzisiaj w sklepie, przecenione na 60zł - musiały być moje! Totalnie nie umiem w nich chodzić  😵 Załamuje mi się noga jak ją stawiam, bo stawiam bardzo mocno od pięty i musi to wyglądać pokracznie... Szkoda mi je oddawać, będę się musiała nauczyć - nie wiem jak! Jakieś rady?

Powiem Ci tak: buty na obcasie/koturnie z HM to buty, w których nie potrafię chodzić, mimo że zazwyczaj bez problemu śmigam na 10cm+. Są koszmarnie wyprofilowane. Musisz w nich naprawdę dużo chodzić po domu zwracając uwagę na poprawne stawianie stóp. Mi to pomogło z koturnami, ale i tak oddałam je po 4 użyciu, bo się rozkleiły...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 lipca 2013 22:15
A to zależy jak dla kogo, bo dla mnie buty na obcasach z h&m'u są jednymi z najwygodniejszych butów, które można dorwać w sieciówkach (w sensie z tych na obcasach) 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2013 11:46
Przemierzyłam w nich ostatnio spory kawałek drogi i powiem, że to najwygodniejsze moje obcasy. Wygodniejsze od nich są tylko koturny z DeeZee (8cm obcas, w tym 4 cm platformy, więc niskie są). Chodzić w nich jeszcze nie umiem, ale nauczę się  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2013 18:13
W szpilkach chodzę dużo i opanowałam różne wysokości, ale mam obcasy, w których boję się zrobić kilka kroków (trzymam je tylko dlatego, że są ładne i szkoda mi sprzedać :lol🙂. Więc dużo zależy od buta. To że w jednych będzie ciężko, nie znaczy, że w innych będzie to samo. Profilowanie to podstawa. 😀

Odebrałam dzisiaj paczki i tadam! Moje pierwsze trampki. 🤣



Też zamówiłam te trampki z Zary (zaryzykowałam, poczekałam aż zejdą do 99  😁 ), wczoraj dotarły do mnie i się zakochałam jeszcze bardziej 😀 chociaż w przeciwieństwie do Pursat ja chodzę tylko w sportowym obuwiu, które dla mnie musi być trochę "inne", jedyne moje stonowane buty to najzwyklejsze czarne Circa, reszta w jakiś sposób "udziwniona" 😉
Zarowe trampki piękne, zazdroszczę.
Ja już się zakochałam w nowej kolekcji, teraz tylko czekać na wyprzedaże  😀iabeł:
zara
stradi
stradi2

Dziś w H&M w arkadii namierzyłam za niewiarygodne 40 zł:

niestety rozmiary tylko 36, 37. Widział ktoś może w Warszawie takie cuda w rozmiarze 38? Pliss help  🙇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 lipca 2013 22:17
Pursat, jaki masz rozmiar tych trampek?

edit:
i tak już ich nie ma 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
31 lipca 2013 23:25
MissTake, udało ci się złapać za 99? Szczęściara! Mi wykupili rozmiar jeszcze przed obniżką. 😤

bawarka, dzięki. 🙂 Botki średnio mi się podobają, ale cała reszta super. 😀

JARA, wzięłam 38, mimo że mam 37, ale ze skarpetką są w sam raz. Dzisiaj podobno wrzucili je na stronę, ale ekspresowo zniknęły. 👿 Jeśli ci zależy, to sprawdzaj co jakiś czas link do nich, mogą jeszcze dorzucić.
Czasami przydaje się posiadać wielką stopę w rozmiarze 41, zwykle jakieś smaczki zostają 😀
Chyba zaraz przejrze allegro za tymi trampkami 🙄 Pursat na żywo botki wyglądają o wiele lepiej ale myślałam że to skóra a teraz doczytałam że to plastik  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się