Oficerki

Monoc masz jakieś info w jakiej  cenie są te oficerki?
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
11 sierpnia 2013 14:35
iskierkowa, jak się pytałam jakieś pół roku temu, to podobno 650zł. Ale nie ustalałam żadnych szczegółów, dodatków ani nic, więc nie wiem na ile ta cena jest wymierna. 😉
Monoc z polskich sznurowanych i miłych dla portfela polecam oficerki firmy Szydłowski - robią buty i sztylpy z porządnych skór i umieją szyć. Oficerek nie ma na stronie http://www.butyjezdzieckie.jszydlowski.com.pl/ ale wiem, że robili, bo miałam na nodze i leżały super. Cena koło 800 zł 🙂
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
11 sierpnia 2013 16:09
BaŚ, dzięki wielkie. 😉 Na pewno wezmę ich pod uwagę, bo właśnie zależy mi na czymś porządnym, na miarę, nie-włoskim i tańszym niż 2tys zł. 😉
Dlaczego nie włoskim ?
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
11 sierpnia 2013 17:35
Aga, bo robią śliczne oficerki konkursowe, ale do zwykłego ciurania ich skóra jest zazwyczaj zbyt delikatna. 😉

Pozdr,
"Paulina od Julki" 😉
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
11 sierpnia 2013 17:39
equi.dream, no właśnie stronę temu pytałam się, czy ktoś miał jakąś styczność z ich oficerkami. Jak są wykonane i jak leżą na nodze. 😉 Chętnie wysłucham więcej opinii, jeśli ktoś ma/miał z nimi jakieś doświadczenie.
Dla mnie jakość jest świetna, skórka wytrzymała, zdecydowanie nie we włoskim typie, al też nie toporek.
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
11 sierpnia 2013 17:44
equi.dream, a masz oficerki w wersji szunrowanej? 🙂 Jak tak, to mogłabym jakieś zdjęcia zobaczyć? Bo jestem mega ciekawa jak one wyglądają na nodze. 😉. Wcześniej Dworcika napisała, że są źle wyprofilowane (oficerki - kalosze) i dlatego mam mieszane uczucia.
To Koenigs'y maja gruba skórę.


Aaa ok juz wiem kto Ty :p
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
11 sierpnia 2013 18:02
Ale chyba mi nie zrobią na miarę za mniej niż 2 tys. ;P A rozmiaru dla siebie nie znajdę... Chyba, że "na dziale dziecięcym" 😉
Monoc posiadałam parę lat temu i byłam bardzo zadowolona, zdjęć niestety nie posiadam. Wytrzymały bardzo długo i prawdopodobnie wytrzymują nadal u kogoś innego-ja z nich wyrosłam. Były wyprofilowane dobrze, na pewno nie nazwałabym ich kaloszami
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
11 sierpnia 2013 19:44
equi.dream , ok, to wielkie dzięki za info! 🙂 Tak to niestety jest jak ma się chude i długie łydki...
Monoc, oficerki, które wstawiłaś na poprzedniej stronie miałam niedawno okazje zobaczyć u osoby, które je dla siebie zamówiła. Szyte na miarę oczywiście. Pod kolanem za szerokie, pod łydką w zasadzie brak profilowania przez co sterczały. Dla mnie niefajnie. A wiem, że to niestety nie była jedyna wpadka tej firmy.
Ja bym poszukała innego producenta.
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
11 sierpnia 2013 20:11
Dworcika, cholera, a myślałam, że te sznurowane będą w porządku. Nic to... Zostało mi dalej szukać i zbierać opinie. 😉 Wielkie dzięki za radę.

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś opinie o oficerkach od FO Paweł Krzysiek (sztyblety.pl), Szydłowskiego albo innych polskich producentach szyjących na miarę (oprócz Hippicy) to ładnie poproszę 😉
Czym się różnią Petrie allure od petrie ANKY elegance ? Na zdjęciach wyglądają bardzo podobnie a jest między nimi aż 1000 zł różnicy ! .Chciałabym zamówić lakierowaną wersję  skóry więc nie mogę kupić olimpików :P

magdaszka, to musisz braŚć Anky...
Czy Hippika ma tylko 1 odcień brązu ?
Nie, jak z nimi pogadasz to bez problemu ściągną inny barwnik/lakier 😉 Znajomej szyją oficerki w dwóch różnych brązach.
Ooo to swietnie !!! Dziekuje
Ooo to swietnie !!! Dziekuje.
Tak dla śmiechu to od końca maja czekam na swoje Hippika 😀
Tak tylko zapomnieli o moim zamówieniu i dopiero tydzień temu im przypomniało się 🙂
Ja czekałam dokładnie 4 tygodnie 🙂
Ile mniej więcej kosztuje wstawienie suwaka do oficerek? 😡
Chcę kupić oficerki na treningi i pytanie: Hippica Hannover czy Petrie Anky?  Chcę wydać do 1500-1600zł. Może macie jakieś inne propozycje? Ktoś dysponuje zdjęciem oficerek Hannover na nodze?
ashtray, u mnie 90 zł 🙂
wnyk, gdzie końkretnie?
Forkate, niezastąpiony szewc na Różanej w Rybniku, ogarnia dosłownie wszystko 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
20 sierpnia 2013 09:02

moje kilkuletnie cavallo😉
Forkate, niezastąpiony szewc na Różanej w Rybniku, ogarnia dosłownie wszystko 🙂
potwierdzam ale dobrze trafić na szefa a nie uczniów.. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się