Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

nopebow mi się w ogóle nie chciał goić 🙁 w końcu skończyło się na wyciągnięciu.
Nopebow, srebrne kolczyki w "nie babraniu" nie pomogą 😉
Potrzebujesz tworzyw przeznaczonych do przekłuć, np. stali chirurgicznej (która niestety również lubi uczulać, ponieważ posiada nikiel), tytanu bądź bioplastu
Jeżeli byłaś u piercera to powinnaś mieć kolczyk z bioplastu lub tytanowy, więc przemywaj octenisteptem 3 razy dziennie i nie martw na zapas 🙂
arivle, dzięki  :kwiatek:
nopebow, ja to samo przekłucie psikałam solą fizjologiczną (czy to morska była? Taka jak Sterimar) i robiłam okład z wywaru z kory dębu. Jak mi się trochę ziarnina zrobiła to wzięłam octenisept i teraz jest w porządku 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 sierpnia 2013 15:59
nopebow, w takim razie tragus nie będzie bolał bardziej 😉

Co do samej pielęgnacji, piercer nie powiedział ci czym i jak często masz przemywać? Powinienbył. W każdym razie czyścić solą fizjologiczną za pomocą patyczka do uszu, pryskać octeniseptem i bardzo ładnie się zagoi 🙂 A jeśli chodzi o metal, masz podobnie jak ja, nie mogę nosić nic ze srebra, złota, stali chirurgicznej ani nawet tytanu. Przy tragusie w studio poprosiłam o bioplast i teraz wiem, że żadnych innych materiałów w przekłuciach nie chcę! A srebro jest akurat materiałem, który lubi uczulać dzięki domieszkom różnych metali.
Chciałabym sobie wydziarać różę wiatrów, ale mam problem z jej umiejscowieniem. Wiem, że najlepiej i najfajniej  😎 byłoby na karku - chociaż to miejsce wolałabym odpuścić (musi być mało widoczna). Myślicie, że taki okrągły wzór dobrze będzie wyglądał na żebrach?
nopebow przekłucie tragusa jest mało bolesne, robiłam 2 razy i bardziej mnie bolało jak mi tymi szczypcami ucho zaciskała niż samo przekłucie. sekunda bólu i po krzyku. i chyba sobie zrobie jeszcze raz bo poprzedni musiałam wyjąć na godzinkę i już nie udało się wsadzić spowrotem 🙁
Chciałabym sobie wydziarać różę wiatrów, ale mam problem z jej umiejscowieniem. Wiem, że najlepiej i najfajniej  😎 byłoby na karku - chociaż to miejsce wolałabym odpuścić (musi być mało widoczna). Myślicie, że taki okrągły wzór dobrze będzie wyglądał na żebrach?


Łopatka albo właśnie żebra 🙂 Spędzam trochę czasu w studiu i osobiście uważam że każdy wzór dobrze wygląda na żebrach. Ostatnio koleś robił sobie głowę labradora złożona z samych figur geometrycznych, głownie trójkąty i wyglądało rewelacyjnie. W sezonie wakacyjnych była "moda" na marynarskie klimaty, kotwice, róże wiatru itp i poza karkiem w tych dwóch miejscach o których wspomniałam było spoko 🙂
Zrobiłam sobie wczoraj idunstriala  😜
No właśnie nie dostałam za bardzo wskazówek  :/ , ale miasto małe, wyboru za bardzo nie ma, a na tym przekłuciu mi zależało.

Pozamawiam teraz jakieś porządne kolczyki z bioplastu, albo stali chirurgicznej i zobaczę czy w tych normalnych dziurkach nic się nie będzie działo.
Wiem, że trochę panikuję, ale za nic w świecie nie chcę się go pozbywać! Dzisiaj prawie już nie ma opuchlizny, spokojnie mogę sobie kolczykiem kręcić bez bólu, nawet spałam na tym uchu.  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 sierpnia 2013 07:50
kto się wybiera na katowicki konwent? 🙂
http://katowice.tattookonwent.pl/c/program#
jak ktoś lubi tatuaż etniczny i ma możliwość to polecam wykład Tomasza Madeja, pan jest niesamowity  😍
madmaddie , ja się wybieram 💃
Ja też jadę 🙂
Ja również będę i przy okazji coś u Conora 😍 sobie zrobię 🙂
Czego ja mam wszędzie daleko? Wszelkie konwenty itd. W Lublinie godnego uwagi piercera w normalnej cenie chyba nigdy nie znajdę.
Ja również będę i przy okazji coś u Conora 😍 sobie zrobię 🙂

To do zobaczenia, bo dzielimy z Conorem boks na konwencie 🙂
Gillian   four letter word
31 sierpnia 2013 08:56
Zapaprał mi się pępek - ZNOWU. Ropsko, zaczerwienienie, boli, swędzi. Wyjęłam go wczoraj wieczorem, wyczyściłam porządnie kanał, zapsikałam octeniseptem i poszłam spać bez kolca. Dziś próbuję go wsadzić a tu lipa... przecież nie zarosła mi dziurwa przez 12 godzin? czy to możliwe??? kolczyk robiony jakoś w czerwcu.
Gillian, nie zarosła, ale pewnie przyschła wewnątrz. Musisz przepchnąć. Moja córka miała przekłuwane uszy w czerwcu, niedawno zgubiła kolczyka nad morzem, a kilka godzin później już nie mogła włożyć nowego- musiała na siłę.
Gillian   four letter word
31 sierpnia 2013 09:02
no tak mi się właśnie wydaje, że to nieprawdopodobne. Oj, będzie bolało 🙁
Mam troche glupie pytanie  😡 Czy robiac concha moge od razu wlozyc kolko, czy musze na poczatku labret?  👀





[sub](przepraszam za brak polskich znakow, pisze na dunskiej klaw)[/sub]
Frania, na labrecie lepiej się będzie goił, mniejsze prawdopodobieństwo zahaczenia o coś itd.
Gillian , fajnie gdybyś miała możliwość odetkać dziurkę kolczykiem bez gwinta - gwint może Ci podrażnić jeszcze bardziej kanał przekłucia 🙂
Dzieki, chyba sie przemecze z labretem 😉

Ma ktos moze vertical tragus? Jak sie sprawuje? Nie migruja?
Frania, jesteś pewna, że chodzi o vertical- bo może o sideburna? Pytam, bo mam koleżankę, która umówiła się na vt, ale myślała o sideburnie- zdziwiła by się jakby wyszła z bananem a nie surface. 🙂
Teraz juz nie jestem pewna. Chodzilo mi o verticala, o tym drugim nie mialam pojecia, ze istnieje, ale wlasnie ten banan mnie nie przekonuje jakos  🙄
Gillian, współczuję przejść z kolcem, wiem co to znaczy, bo sama mam wieczne problemy z kolczykami 🙁.

Niedługo znowu zaczynam rozpychanie, tym razem bardziej przemyślane, akurat będzie odliczanie czasu do matury, 10 miesięcy - 10 mm 😀

Edit: Jest jakiś tańszy odpowiednik octeniseptu?
Carmen, a nie myślałaś o jakimś centralnym miejscu na tę różę? Skoro nie chcesz na karku, to zawsze możesz zjechać kilkanaście cm w dół i umiejscowić go między łopatkami. Według mnie super miejscem byłby....  wyrostek mieczykowaty  😂 No i najlepszy byłby styl Kamila

Maslowska, wisiałaś w Krakowie?

MissTake, staż wypalił? Dziś po raz setny byłam na konsultacji...

Sisisa, niestety nie ma.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
31 sierpnia 2013 22:07
lotka, musiałaś? świetne gość ma prace!  😍
I brak wolnych terminów do końca 2013.  😲
Ale piękne!

Dziewczyny, jak conch się goi?
lotka13 , niestety na wakacje musiałam wracać do Tarnowa, kilka spraw nałożyło się na to... ale mam nadzieję, że do października ogarnę je wszystkie i wrócę do Krakowa na studia, a wtedy też mam nadzieję wystartuję z 9th Circle 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się