Second hand, ciuchland, szmateks...

Dziewczyny, polecicie jakieś dobre second handy w Warszawie?
Jak ktoś ma ochotę w lumpeksie na Targowej zaraz przy przystanku hmm.. Tym po okrzei jak sie jedzie 120 z Wileńskiej. Numer bodajże 22 sa bryczesy euroriding w kolorze czarnym. Rozmiar to jakieś 32/34. Na mnie były za małe 🙁
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
29 sierpnia 2013 16:09
szekla piękne nike :-)
Ja głównie do szmizjerki chodzę ,ale musze się w poniedziałek wybrać na jakiś rajdzik po sklepach :-)
Jakie sklepy polecacie w warszawie ?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 sierpnia 2013 12:22
A szłam tylko do Biedronki po pierogi... 😉



Będą do pracy jak znalazł.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 sierpnia 2013 19:26
10.90 za wszystko. Sukienka z only miała jeszcze metkę.

Dorwałam wczoraj zajebiaszczą kurtkę skórzaną bordową z ONLY i torbę b.pojemną na ksiązki. Nie jakoś mega tanio  bo w Profit center , i to jeszcze dzień dostawy  🤣
W Proficie jest też dużo bryczesów, toczków itd. 😉
Strzyga, a do jakich sh chodzisz? W Gdyni bieda, a w Sopocie/Gdańsku nie za bardzo ogarniam.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 sierpnia 2013 21:20
Na starowiejską w Gdyni, ale już daaaaawno tam nie upolowałam nic fajnego, a chodzę w dzień dostawy, w Oliwie jest jeden z masą ciuchów, ale dość drogi, bo są wycenione, nowy się otworzył u mnie na żabie i z niego to. ciekawe jak będzie dalej, czy też będą fajne ciuchy.
A u mnie ostatnio jakoś słabo z zakupami. Na nowym wszystko drogie, a na złotówkach nic szczególnego nie znalazłam, ale w wakacje chodzi więcej ludzi.

Ale za 6,50 kupiłam bluzeczkę taką jak ta: akurat na rozpoczęcie roku 😀.
kortina właśnie jak byłam wczoraj to się dowiedziałam że bryczki na czas bliżej nieokreślony znikneły  🙁
Dokładnie, w Proficie na razie bryczesów brak... miały być pod koniec sierpnia, później początek września i lipa... Ja dzisiaj dorwałam w Proficie śliczną jeansową kurteczkę z bufkami na ramionach, całe 11 PLN...
Są, tylko nie wywieszone.. Ja kiedyś na zapleczu trzy wory przekopałam 🏇
W piątek zrobiłam sobie mini rajd po okolicznych ciuchlandach. Taniutko było i towar przebrany ale sporo rzeczy kupiłam. Sweterek i bluzki dla siebie, dwa krawaty dla chłopaka 🙂
A kto poleci jakiś w Bydgoszczy?
kortina co zrobiłaś, że się tam dostałaś? 🙂
Kiedyś zapytałam o telefon, żeby zadzwonić kiedyś i zapytać czy jest coś końskiego. Zadzwoniłam, zapytałam i okazało się, że tak tylko nie wywieszone, więc pojechałam po czym nie chcieli mi pokazać, zadzwoniłam do kierownika jeszcze raz i wtedy mnie zaprowadzili 😁 To zaplecze jest tam na tylnej ścianie za wieszakami i ludzie się mnie pytali czy tam można wchodzić i szeptali do siebie, że jak ja tam weszłam i w ogóle 😂 Polecam 😀
Strzyga, dzięki za info  :kwiatek: Właśnie na Starowiejskiej zwykle próbowałam polować, z marnym skutkiem  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 września 2013 22:03
teraz lato jest, za dużo ludu.
uuu kortina jesteś VIPem 🙂. Ja pamiętam sytuację z Profitu w Kielcach (bo stamtąd pochodzę i jak jadę do rodziców to odwiedzam), jak zobaczyłam, że mamusia dobiera (na oko) 10 letniej dziewczynce "toczek"... i wybiera takie welurowe dezele z rozciągniętą gumką pod brodą... aż mi się szkoda dziecka zrobiło, podeszłam, a tam w niezłym stanie brązowy, "nowoczesny" kask jackson - i mówię to mamusi: "pani weźmie dziecku ten kask, jest atestowany i bezpieczny...", dopilnowałam żeby dziecko zmierzyło i sprawdziłam czy pasuje. Radość dziewczynki - bezcenna 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
08 września 2013 11:20
A ja ostatnio wyhaczyłam parkę z H&Mu za 48 zł. <3 co prawda 40 a nie 38, ale dobrze leży.
Dokładnie taka http://www.hm.com/pl/product/10409?article=10409-B#article=10409-A khaki. 🙂
lenalena, na dworcowej i śniadeckich jest kilka fajnych lumpów. Jak ma się szczęscia troche to nawet bryczesy się trafiają.
Znów na chwilę zawitałam do Torunia i znów się obkupiłam 🤣
Niestety nie byłam w moim ulubionym sklepie a ceny nie były tak niskie jakby się chciało (świeżo po dostawach) ale i tak jest o niebo lepiej niż w Wwie.
Kupiłam sobie torbę, koszulkę, dwie bluzki na ramiączkach, bluzę Marvela z postaciami z komiksów, bluzę khaki, bluzko-narzutkę oraz koszulę i 3 krawaty dla chłopa  🙂
Chess, pochwal się bluzą! 🙂
Chwalę się 🤣
Co prawda wolę takie na suwak jednak dla Marvela mogę się poświęcić.
Fajniacka! W którym to?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 września 2013 18:03
Ja ostatnio fajną kurteczkę bencha. za 5 zł. Ale ograniczam się bardzo, bo zaczęłam się uzależniać.
bo zaczęłam się uzależniać.


Ja też! Tylko kurczę co z tym zrobić?  👀
Problem polega na tym, że mam dobrą passę ( i podobno oko) gdzie pójdę to coś wygrzebię.
Ostatnio poszłam na kiermasz różnych rzeczy na rzecz zwierząt ( bezdomnych kotów) było trochę wieszaków z ubraniami i co? Obkupiłam się w 4 nowe ciuchy.
W tym w bluzę z 4F, taka jaka mi się marzyła 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 września 2013 18:22
Ja też nie wiem co robić, na razie staram się unikać, bo ani kasy nie mam, o miejscu w szafie nie wspominając =/
To naprawdę uzależnia! Tzn. ja nie mówię teraz o sobie tylko o takiej "znajomej" moich rodziców. Babka mieszka sama i ostatnio odwiedziła ją jej mama, która niestety jak się okazało nie mogła przenocować u córki ponieważ wszędzie leżały ciuchy ze szmateksów. Ona ma już ich tyle, że nie mieszczą jej się szafach, półkach itp. dlatego trzyma je już na łóżkach, kanapach, fotelach... przecięcie, co nie  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się