produkty ANKY

Jak zwykle przy nowych... 😉 W sklepach są już ceny, wolałabym ich nie podawać na forum z wiadomych względów 😉
Livia   ...z innego świata
14 września 2013 08:07
Dworcika, bardzo dziękuję za zdjęcia! Czy Desert jest takim delikatnym piaskowym kolorem też na żywo, czy jest na żywo "mocniejszy" w stronę żółtego?
piaskowy 🙂 Bardzo ladnie im wyszedl 🙂
Livia   ...z innego świata
14 września 2013 18:37
Dworcika, nie ułatwiłaś mi tym decyzji 😁
Mi wpadl w oko basil. Bardzo fajny odcien-nie krzykliwy, tylko taka fajna, nieco bledsza zielen. Super jest 🙂
Mi wpadl w oko basil. Bardzo fajny odcien-nie krzykliwy, tylko taka fajna, nieco bledsza zielen. Super jest 🙂


Dworcika, psujesz wszystko!  🤬 miałam odpuścić basil a teraz znów jest na tapecie... 🙂
GosiaG, no wybacz 😁
Livia   ...z innego świata
16 września 2013 20:29
Tangerine i Anky 🙂

:large

I wszystkie pady koło siebie, chyba dobrze oddane kolory:

Ten Tangerine coś jak Burn Orange? Pięknie na karym Livia  😉
Livia   ...z innego świata
17 września 2013 07:39
Azbuka, na tym zdjęciu faktycznie ładnie wyszedł. Ale że jest bardzo podobny do Burnta, a jego już mam, więc Tangerine sobie odpuszczę 🙂 Tym bardziej, że woła mnie Desert, a i tak już nie wiem, skąd brać na to wszystko pieniądze 😁
Właśnie przyszedł 😍 świeżutki Desert. Zdjęcie fajnie oddaje kolor tego padu.
Pomoze ktoś w rozpoznaniu Anky?  😎

emi, a materiał wierzchni jaki jest? Jeśli taki jakby papierowy to może być to cardinal. Chociaż bardziej stawiałabym na coral.
Materiał wierzchni jest taki jak w moim drugim padzie pea, przynajmniej nie zauważyłam żeby mocno się różnił 🙂 Na cardinal chyba za mało czerwony jest, ale coral mi tez by pasował... chyba 😉 dzięki za pomoc!  :kwiatek:  ktoś jeszcze ma jakiś pomysł  🙂 ?
Bright red? Mój dokładnie tak wyglądał przy takim świetle jak to na zdjęciu. Taki lekko sprany czerwony.
Livia   ...z innego świata
17 września 2013 15:31
Magda M, piękny! Bardzo mi się ten odcień podoba po zdjęciach na żywo 🙂

emi, hm, jeśli ten pad wpada w pomarańcz to to Coral, jeśli w truskawki z jogurtem to Bright red 🙂 Na ile dobrze zdjęcie oddaje kolor?
Livia, ja też odpuszczę... to nie do końca to czego się spodziewałam. No i zbyt żarówiasty kolor na kare na szczęście 😉
Nic nie mówię, ale w Desert kare będą ślicznie się prezencić 😉
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
17 września 2013 16:49
Jakby ktoś szukał, w inter api są kurtki anky madeira i sea blue. 🙂
Livia   ...z innego świata
18 września 2013 16:31
Cobrinha, ja już do Deserta mocno wzdycham, a i Brillant blue jest na żywo bardzo ładny 🙂

:large

edit: Aa, właśnie przyszła paczka z Basil i Twilight blue, oba są przepiękne 💘
Livia   ...z innego świata
19 września 2013 18:17
Mam fotki na koniu 🙂

Basil:





I Twilight blue:





Oba mi się mega podobają 💘
Livia nie dziwię się Tobie, są świetne, ale do mnie bardziej mówi ten Twilight blue 😍 a jak je na pierwszy rzut oka oceniasz jakościowo?
Livia   ...z innego świata
20 września 2013 10:42
chilli, dziękuję 🙂 Jakościowo wydają mi się takie same, jak z zeszłozimowej kolekcji (z nowszej nic nie mam), ogólnie te nowe Anki trzymają w miarę równy poziom. W sumie żadna mi się jeszcze z tych nowych nie rozwaliła, ale też nie cioram ich jakoś specjalnie... 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 września 2013 11:32
Livia w obu bardzo ładnie, ale Twilight Blue ladniejsze 🙂

Livia   ...z innego świata
21 września 2013 12:59
Nasturcja-Renata, dziękuję, mnie się w ogóle niebieskie tak podobają, że mam ich chyba najwięcej 🙂 Ale odcień Twilighta jest naprawdę bardzo ładny.
Livia Zrobiłabyś porównanie twilight blue i cornflowera?
Livia   ...z innego świata
25 września 2013 16:15
Sivens, przepraszam że dopiero odpisuję, umknął mi twój post wcześniej - ale proszę, porównanie:



Cornflower jest bardziej intensywny, żywszy, i ma nutkę fioletu, z kolei Twilight to piękny granat 🙂

Livia   ...z innego świata
27 września 2013 09:45
Odświeżam 🙂 Dziś ubrana Anky Blue Iris, na żywo 1000 razy piękniejsza niż na zdjęciach z internetu  💘

Livia dziękuję 🙂 choć żałuję, że zapytałam... Miałam nadzieję, że są jednak bardziej podobne do siebie, a tak to przepadłam 😉
Livia   ...z innego świata
28 września 2013 18:27
No i jednak mam Ankę Desert 🙂



Livia, dla karego nuda ale kolor ładny 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się