Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Ale super! Ja też myslałam o plecach, ale jednak wybralam szyje, bark i ramię ,żeby cos było widać na codzień , bo odsłoniete plecy to mam tylko jak jestem w stroju kąpielowym .Najgorzej się boję w takim razie o szyje , ale teraz mam stracha  👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 września 2013 11:39
u mnie czasami widuję laskę ze zwiniętą kliszą na nadgarstku, która stopniowo się rozwija i pojawiają się na niej zarysy sceny, aż do tego:
[img]http://filmgrab.files.wordpress.com/2010/07/54-heres-johnny.png?w=768[/img]
epicki tatuaż  😜
Ciekawe czym się kierowała przy wyborze takiego wzoru  🙂
Cierp1enie ten anioł będzie boski, jeżeli zostanie zrobiony w podobnym stylu.
Być - no właśnie ma być coś w stylu upadłego anioła, z wylatującymi piórami, podobny, ale nie taki sam 🙂
Ma z Was ktoś tatuaż o mamie?
Ja już po 🙂
trwało jakoś godzinkę, jednak bolało, ale do przeżycia. Kilka razy zacisnęłam drugą ręką krzesło.
Czerwona farba - takie samo odczucie jak czarna.
Jednak tylko biała to hardcore.
Bardzo szybko mi minęło, cały czas patrzyłam jak mi robił 🙂
Na koniec omawialiśmy mój kolejny - stopę 🙂 będzie chyba storczyk z czymś tam 🙂 Będzie zaczynał się nad kostką i szedł aż prawie pod małego palca 🙂
patt140, koleżanka ma napis you never said goodbye (mama nie żyje, dziewczyna jej nawet nie pamięta).

Cierp1enie, ale szalejesz, który to tatuaż w ciągu ostatniego czasu :P?
2 w ciągu 6 tygodni
🙂
Szczerze mówiąc gdybyś nie napisała wcześniej jakie słowo przedstawia ten tatuaż to bym nie zgadła... (no dobra, zgadłabym ale tylko na logikę 😉)
Ja się dogadałam z moim tatuażystą. Jak tylko dostanę zastrzyk kasy to będziemy działać.
Ja nie chciałam, by było widać. Nie chciałam oklepanego, tylko coś innego, ale z tym słowem i tą datą  💘
W porządku 😉 najważniejsze, żeby Tobie pasował.
Ostatnio rozmawiałam z chłopakiem na temat mojego planowanego napisu, próbowałam mu wytłumaczyć co dla mnie znaczą te słowa i chyba częściowo dotarło. Tak czy tak nastawiam się, że dla innych to będzie tekścik totalnie wyrwany z kontekstu.
No dokładnie, tatuaże są dla nas, a nie dla innych, więc to nam mają się podobać 🙂
Mój jest dla mnie bardzo ważny, bo po prostu bardzo kocham swojego męża 🙂 Jesteśmy razem już 10 lat i nie wyobrażam sobie byśmy mogli nie być, a z dnia na dzień jestem jeszcze bardziej zakochana niż byłam dzień wcześniej (nie wiem czy tak można). No, mam po prostu fioła na jego punkcie, a ślub to był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu, a było ich 3 🙂
Jeśli tak to wygląda to tylko pozazdrościć 🙂
Oczywiście są dni pdt "milczenie owiec" ale to chyba jak w każdym związku 🙂
No i ten tatuaż taki "dziewczeński" a ja lubię takie 🙂
Chyba nikt nie wytrzymałby ciągłej cukierkowości w poważnym związku 😉
Ja u siebie chyba jednak pójdę w stronę pisma technicznego. Może niekoniecznie takiego jak wrzucałam wcześniej ale będzie to coś w tym stylu.
Irytują mnie różnice cen w Wwie i tam, gdzie robię (Toruń).
Za mój pierwszy w okolicach domu chcieli prawie 800zł (z wzorem), tam zapłaciłam 350  🙄
Z tym planowanym to samo, napis ma kosztować ok 200 zł, w  Wwie pewnie znów x razy więcej.
Ten mój miał kosztować 70zł, ale dałam 100 🙂
Mój napis bd sporo większy więc i tak te 200 zł to niezła cena 🙂
Ja 300zł miałam za pegaza na plecach 🙂 i mąż tyle samo za przedramię.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 września 2013 20:38
mega tanio 😉
Cierp1enie, a w dużym mieście robiłaś? zastanawiam się, ile może kosztować napis 9 słów. na razie widzi mi się jedno studio w Częstochowie 😉
Zazdroszczę takiej ceny, zwłaszcza jeśli idzie w parze z jakością.
Małe miasto Głogów-Lubin 🙂
buuu, Czewa 4 razy większa. no ale może nie zedrą 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 września 2013 06:39
mnie ten koń bardziej przypomina psa. ale to może kwestia nieobycia tatuażysty z końmi?
yadou super 😍 lubię takie "kanciaste" (wybaczcie, nie wiem jak to porządnie nazwać :icon_redface🙂 wzory. coś dla JARY 😁



Musze ja miec!
u mnie czasami widuję laskę ze zwiniętą kliszą na nadgarstku, która stopniowo się rozwija i pojawiają się na niej zarysy sceny, aż do tego:
http://filmgrab.files.wordpress.com/2010/07/54-heres-johnny.png?w=768
epicki tatuaż  😜

Czy to ten? od Pitiego z Kultu.




- ogólna galeria graficznych tatuaży KLIK  😍(już nie raz wklejana)

😍 No i już wiem czym mniej więcej zakryję te które mam na ramionach, jak tylko będę bogata!  💃
Coś w tym stylu mi się najbardziej podoba:

.
Dziewczyny...
Mojemu tatuażyście urodziła się córka zatem w niedzielę nic mi robić nie będzie, później wyjeżdża, więc zapisy otworzył dopiero na 2014 rok...
Rozumiem, że to ważny moment w jego życiu, ale rozczarowanie pozostało, bo tak bardzo nastawiłam się na tego smoka, że zaraz i humor mi upadł. Nie mam ochoty go zbierać...

Czy w Poznaniu jest ktoś godny polecenia?
Muszę szukać od nowa.

EDIT:
Odnośnie  yadou...
Gdzie urzęduje i czy mogę się najpierw z nią skontaktować via internet?
Być, a Ty w Poznaniu gościsz? I nic nie mówisz?  🤬

Yadou jest zaraz przy starym rynku, obok Garbar, dokładnie na placu Bernardyńskim. Jak sami wspominają na swoim fb, preferują kontakt przez prywatną wiadomość.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się