Howrse gra :)

lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 września 2013 12:33
calore, ona jest na tej piniacie z żabą? to tam gdzie zdobywamy laskę hermesa
Dzięki bardzo za troskę, nie doszłam do boskiego, tych 3 punktów zabrakłoby mi do Wyzwania Tytanów, gdybym nie otworzyła rogu. No i w ostatniej chwili zrobiłam też Piniatę z Laską Hermesa 🙂

Następnym razem dozbieram te 20 kuponów do Boskiego 😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 września 2013 12:37
fin, byłam w trakcie robienia już drugiego zadania :P w tym z Laską, ale mnie wywaliło z Twojego konta :P
a no to luz 😉 ale tak czy siak, będę miała kupon na pl do wymiany, jak mi ktoś kasę przetrzyma 😉 na obu kontach najlepiej.
wygrałyście coś w wyzwaniu tytanów??
Ja niestety nic :/

Jutro Sleipnir będzie w RO
calore, to ja się zgłaszam na wymianę passu na kupon :kwiatek:

lockmittel, to moja wina, bo wyłączyłam na chwilę udostępnienie, przepraszam! Pomyślałam, że skoro został ostatni klik i mogę nim rozbić Piniatę, to na wszelki wypadek usunę udostępnienia, żeby mi nikt go odruchowo nie wyklikał :kwiatek: Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc w tej promocji i pilnowanie mojego konta! Odwdzięczę się jak będę miała jakieś Objęcia czy inne ciekawe rzeczy z CR na koncie 😀

Cierp1enie, na czwartym poziomie trafiłam normalne Wyzwanie i zebrałam wygrane, bo nie mam szczęścia do wysokich nagród na następnych poziomach. Przynajmniej będę mogła je wymienić 😀
Dziękuję serdecznie tym co pogratulowali mi na com. :kwiatek: ale to dopiero połowa, bardzo proszę o gratulacje, bo stoję z tymi maszynami 🤔
fin, masz pw na pl 🙂
Watrusia, pogratuluj ludziom z ostatnich postów tego wątku to oddadzą gratulacje 😉
KLIK
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
26 września 2013 13:04
na pl sa maszyny  😵
maszynyyyyyyyyyy
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 września 2013 13:07
Dziewczyny jak mogę wysłać wam nawóz albo jak odebrać? Nie mogę znaleźć tej opcji a na PL chyba poszaleli z tymi maszynami od razu...
calore,  po raz setny :kwiatek: :kwiatek: Ty może coś potrzepujesz na pl.?
no, PD 😁
blee, maszyna każe mi otworzyć RO, żeby znaleźć kolejną część.  🤔

Pospieszyli się z tym, zwykle przecież było kilka dni przerwy między promocjami.
Jak dla mnie to ta promocja jest dziwna...odpuszczam sobie
Heval,  nie opłaca się już otwierać RO, i tak trzeba czekać po 5 zadaniu, może bardziej opłaca się przy ostatnich maszynach.
Ja pamiętam początki, gdzie poślizg  promocji na PL, był prawie 2 tygodnie. 
maszyny już są na pl..

zaczynam na starym koncie bo na nowym wszystkie konie ruszyłam i brak punktów..  😵
A na pl były już Slejpniry w RO? Czy dopiero będą 🤔?
dawno dawno temu chyba były :P
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 września 2013 13:47
Jutro Sleipnir będzie w RO


Będzie 😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 września 2013 13:56
Szkoda, że nie w WT...
Ciekawa jestem jaka będzie następna promocja 🙂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 września 2013 14:01
Z chęcią pozbędę się OM 😉
za zagrody: Już widziałam spoilery z kolejną halloweenową promocją... szykują coś całkiem nowego, chociaż mi skojarzyło się z sadzonkami. Potem zrobię nowy temat o ile mi można

hm, wydaje mi się, że poprzednim razem sadzonki też były po maszynach? czyżby poszli na łatwiznę i powtarzali w kółko kilka promocji?
Watrusia, nawet nie mam RO, które mogłabym otworzyć 😉

Mam OM na sprzedaż, najchętniej za 2 kupony i 50 000equus, ale eq do negocjacji.
mam złote jabłko i promień heliosa nie do wymian. jak ktoś chce, to może mi podrzucić konia i wybrać sobie jakąś maść i tło 😉
A co za to chcesz?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 września 2013 14:44
calore, ja bym była chętna :kwiatek: 🙂
I znów machiny ... Kto się wymieni nawozem ?
lockmittel, masz pw na pl 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się