sklepy internetowe

A tymczasem Atos zaczaił się i w revoltowych ogłoszeniach 🙂
Zarąbiaszcza oferta . Za przedpłatę , oczywiście.
Po tym, co można wyczytać na temat Atosa na forum i po doświadczeniach własnych, może zdecydowałabym się na zakup na warunkach takich, że najpierw pasza u mnie, później płacę  😉. Tylko termin realizacji pewnie i tak pozostałby problemem...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 września 2013 10:22
Ja się pytam dlaczego największy asortyment Tattini ma akurat okser.pl  ❓
Łaj gad łaj ❗

Czy jest jakiś problem z producentem, dostawami, że TATTINI nie ma w PL normalnie.
To takie dobre rzeczy są  🙁


www.czempion.pl - też współpracuje z Tattinim 😉
Livia   ...z innego świata
24 września 2013 12:40
Jak zawsze wielki plus dla Animavet 🙂
klapcio89   Walczący z cieniem...
24 września 2013 13:52
Jak zawsze niezawodny GNL  :kwiatek:
Znowu ogromny + dla Pasi-konika  😀 wszystko bez zarzutu
Ogromny PLUS dla sklepu Konik! Wszystko zgodnie ze stroną internetową, paczka była u mnie w ciągu 4 dni (w tym dwa dni weekendu), super!
Czemu na stronie decathlonu zniknęła opcja sprawdzania czy produkt jest w danym sklepie?
Ogromny plus dla sklepu Yard Equites - profesjonalna i miła obsługa, super kontakt, błyskawiczna wysyłka ( na drugi dzień był u mnie ) i bezproblemowa wymiana towaru  na inny ( w moim przypadku kurtka ) dostępny rozmiar 👍
Przy drugim moim zamówieniu ( obie moje transakcje w jednym tygodniu ), towar doszedł również błyskawicznie  🙂
Z czystym sumieniem polecam Wam ten sklep  - ja już tam " zostaje "  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 września 2013 18:43
czy w equishopie ktoś odpisuje na maile  🤔 czy generalnie mija się to z celem i tylko dzwonienie ma jakiś sens? czekam na odpowiedź, na maila z 7 rano... kiedyś odpisywali bardzo szybko.
sei, szybciej jest zadzwonić. Ostatnio odpisywanie zajmuje im trochę czasu, ale jutro powinni Ci raczej odpisać. 😉
Wielkie PLUSY dla:
-animalia
-Yard Equites
-GNL
-elite horse
-opti-shop

Mega fachowa obsługa, super kontakt, przesyłki błyskawicznie, SUPER!
A ode mnie kolejny wielki plus na konika.
wielki + dla BERGO 🙂
Niestety minus dla horsefeed, niby szybka przesyłka, ale zapakowana kiepsko + nierozgarniety kurier ktry zostawił mi 4 worki paszy na deszczu pod płotem  🍴 tylko czekać jak pleśnieć zacznie  👿
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
24 września 2013 19:50
Polecam Yard Equites - bardzo dobry kontakt, możliwość sprowadzenia towarów niedostępnych w magazynie w kilka tygodni (w niektórych sklepach przeciąga się to do kilku miesięcy...) i ciekawe gratisy w paczce zachęcają mnie do kolejnych zakupów. 🙂
Duży plus dla arcus-konie.pl ; sprawnie i bez problemu załatwili przesyłkę mimo przeciwnisci losu. Super kontakt i podejście do klienta + malutki i bardzo sympatyczny gratis w paczce;-)
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 września 2013 20:29
Klami, dzięki za radę 😉 na maila do 17.30 nie odpisali. za to za drugim razem się dodzwoniłam i już wszystko wiem. tyle, że to podchodzi już chyba pod sklep stacjonarny? w każdym razie pan był miły i pomógł, za to + 🙂
+ dla Pasi-Konika
+ Trzy Foule
+ dla sklepu Zorka (allegro)
za błyskawiczną przesyłkę
i niezmiennie mega + dla animalii
Ogromny plus dla - Caball. Za rewelacyjne wykonanie, piękne pady, szybką wysyłkę, a w szczególności za spokojne wysłuchanie męczących ludzi.  :kwiatek:
+ dla Yard-Equites - żaden sklep nie pobije ich tempa  😉
+ dla Konika (ich też wymęczyłam kupując ogłowie  😁, ale dali radę  :kwiatek🙂 i Pasi-Konika
No muszę pochwalić sklep equishop, przysłali mi zły kantar, zadzwoniłam i tego samego dnia wysłali poprawny, na drugi dzień już był  😅, a ten oddałam dla kuriera z wysyłką na ich koszt.
Jedyne co to czas realizacji trwał ok tygodnia, ale tłumaczyli się że mają dużo zamówień. 🙂
Livia   ...z innego świata
27 września 2013 09:46
Mega plusy dla Bergo i Arcusa, w obu przypadkach świetny kontakt i ekspresowe zakupy 🙂 Polecam także sklep W siodle 🙂
Bardzo, bardzo polecam sklep jeździecki PARKUR (http://www.jezdziecki-sklep.com/). 🙂 Zamawiałam sztylpy w poniedziałek, we wtorek dotarły do sklepu, a w środę do mnie. :>
Raczej minus dla sklepu equishop.
Na niezbyt wygodne dla nich maile nie odpowiadają wcale.
Zamówienie złożone na początku sierpnia, z czasem oczekiwania ok. 2 miesiące. Ok. Nie dostałam żadnej informacji o tym, że zamówiony produkt już jest, za to dostałam jakiś czas później telefon czy zamierzam za zamówiony produkt zapłacić. Duże zamieszanie z tym, że towar jest, ale tak naprawdę to go chyba nie ma i mogę zamówić jeszcze raz (z takim samym czasem oczekiwania), ale nie, bo jednak się znalazł! Jak dla mnie są niepoważni.
Nie dostałam ani skarpet Kingslanda ani zniżki z racji zapisania się do newslettera.

GNL produkt dostępny "w ciągu 24 godzin" wysłał mi po 4 dniach, mimo natychmiastowego przelewu z mojej strony.

Niezmienny ogromny plus dla pasi-konika.
Duży + dla arcusa
Szybka wysyłka i miły gratis 🙂
kolejne plusy dla sklepów horse-fit.pl oraz animalia.pl
Plus dla bergo chociaż czas oczekiwania na hippice przeciągnął się do 2 tyg.
Ogromny plus dla Arcusa.
Za kontakt, realizację zamówienia i bardzo pozytywne rozwiązanie sytuacji niedostepności zamówionego produktu, no i za miły gratis. Super !
rybka   Różowe okulary..
30 września 2013 16:54
Mega wielki + dla [glow=red,2,300]horse-fit.pl[/glow] Zamieszania było sporo, wędzidło nieosiągalne, pomyłka w cenie itd. A co na to sklep: Mega dobry kontakt telefoniczny i mailowy, sprzedał wędzidło po niższej cenie, gdyż to na ich stronie był błąd, szybko nadano paczkę i tu niespodzianka dodatkowe gratisy w paczce 🙂 Wrócę do nich bez wątpienia  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się