Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

bylo...
i cena została wytłumaczona 😉
Chyba nie ten temat, ale poprostu musiałam.
Jestesmy jeździeczkami  😅
Tak nisko sprowadzać poziom jeździectwa

jest tego więcej...  🙄
Hahahaha, było to na grupie loży szyderców na fejsie 😀 Dawno się tak nie uśmiałam. Hoże! 😀
Sio   nowe wcielenie marchewki
05 października 2013 20:15
Ja nie mam bluzki, ale za to mam spodnie-takie w czekoladzie ;D na końcu są takie plastry..żeby nam nie latały  😍
Taka profesjonalna rozmowa, nawet woda jest... Tylko lokowanie produktu mają  😂

"... ma osiem lat z tego, co usłyszałam... Jest dorosłym koniem 😀"
"Planuje zostać JEŹDZIECKĄ  🏇 "
"Ja też jestem JEŹDZIECZKĄ"  😵
"Ja Ci tak bardzo dziękuję za ten wywiad, bardzo... Ale dziękuje"  👍

KACYK!  😜

A tak po za tym, miło Wam się jeździ na Waszych koniach?
Kurde, kupiłam sobie buty dla początkujących  😂
Najwyraźniej koń danej rasy jest i takiej maści. Teraz szukajmy sztuk o maści wielkopolskiej...
http://tablica.pl/oferta/kon-klacz-ID3uDqw.html#7ecc98e2f0  jaka chudzinka, przecież to się rozpadnie pod tym wozem.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/5762
'bardzo rozgarnięty konik'  🏇
Po za tym ogłoszenie OK 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 października 2013 16:40
Ona jest cudowna  😍
Muj borze. Gdzie trzeba wchodzić, żeby znaleźć filmy o 'jeździczkach'? Pobeczałam się ze śmiechu 😀 Skąd się takie dzieci biorą?
dodzilla proszę, kolejna specjalistka
😁
Yyyy... Eeeee... Nooo... Więc... TEN DŁUUUGO OCZEKIWANY FILMIK 😍 Masakra, zamiast robić obiad oglądam jakieś dzieci na jutubie. Zestaw do czyszczenia koni tez jest dobry. Jak ja bym miała czymś takim konie wyczyścić to bym chyba do północy w pracy siedziała. Chociaż ja powinnam siedzieć cicho, bo sama mam nagrać filmik do wątku fryzurowego, jak zaplatać konie... 👀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 października 2013 17:27
Konstancja, lepszy jest o zestawie do czyszczenia!
😂
"Moje ulubione gumowe zgrzebło, mój tata lubi być nim drapany" 😁
tak mnie bawi jak dziewczynka nazywa te kalosze "swoimi oficerkami". bożu, toż to ile ja par oficerków już ciorałam, a nic nawet nie wiedziałam o tym!  👍
hahah ja chce wiecej  😅 jak dobrze, że ja nie  miałam internetu będac w ich wieku pewnie tez bym takie miała
"Moje ulubione gumowe zgrzebło, mój tata lubi być nim drapany" 😁

😂 Po obejrzeniu tych filmików stwierdziłam, że moje dziecko będzie miało ograniczony dostęp do Internetu.  😉
pędzelek do maści?  😁
Konstancja  :emota200609316:
dokładnie to samo pomyślałam! ja to w sumie żałuję, że miałam w tamtym niebezpiecznym i mrocznym okresie internet, ale cieszę się niezmiernie że niczego kamerkopodobnego nie było  😁
🤔wirek: Ja, jak sobie przypomnę, jak to chciałam konia kupić i utrzymać i szukałam na okserze czy na gnl jakichś derek i napierśników i innych pierdół, to się palę ze wstydu, jak ja mało o życiu wiedziałam, w sensie co do czego i z czym. Derka ładna? Ma lamóweczkę? To będzie lans, "bende takom miała to bende fajna". A po co derka i kiedy, to już nie ważne. Ma być. Jezu, aż mi się teraz głupio zrobiło, jak pomyślałam o tych paru latach wstecz. Brrr. Dobrze, że już jesteśmy stare i względnie coś tam więcej wiemy 😜
emptyline   Big Milk Straciatella
06 października 2013 18:02
Ej no dziewczyny, nigdy nie byłyście dzieciakami czy jak? Nie miałyście głupich pomysłów? 🙂
Ej no dziewczyny, nigdy nie byłyście dzieciakami czy jak? Nie miałyście głupich pomysłów? 🙂

Oczywiście, że miałam. Tylko na moje szczęście nie miałam dostępu do Internetu i robiłam inne głupoty  😁
byłyśmy byłyśmy, pamiętam, że też nie raz nie dwa kupowałam konia, patrzyłam po wędzidłach, nie wiedząc co jest do czego, o to siodełko ładne, to kupiłabym, o tu zrobię listę co i jak potrzebne i dam mamie, na pewno się zgodzi, o ulubiony tuptuś reakreacyjny? a może kupimy, mamo, tato? weterynarz, kowal, co to? to tylko trzeba konia kupić i wstawić do hotelu! pamiętam jakam była dumna i blada, mówienie znajomym, że mam "sprzęt do jazdy" (bryczesy, sztylpy i toczek :wysmiewa🙂.
Dobrze, że już jesteśmy stare i względnie coś tam więcej wiemy 😜

stare i zgrzybiałe  😁
uhuhuhu a ja ciągle jestem dzieciakiem, i ciągle lubię przeglądać dereczki i napierśniki, których i tak nie kupię bo mnie nie stać ;D
Hellgirl również uwielbiam przeglądać wszystko jeździeckie chociaż i tak nie kupię bo konia nie mam  😜
Hellgirl ale to różnica kiedy przeglądasz te ogłoszenia wiedząc co do czego służy ale z gwiazdkami w oczach bo "to chcę i to" a różnica kiedy przeglądasz to wszystko nie wiedząc z czym co się je i chcąc kupić "bo ładne, bo tak, bo lans będzie"
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 października 2013 18:18
Hellgirl ale to różnica kiedy przeglądasz te ogłoszenia wiedząc co do czego służy ale z gwiazdkami w oczach bo "to chcę i to" a różnica kiedy przeglądasz to wszystko nie wiedząc z czym co się je i chcąc kupić "bo ładne, bo tak, bo lans będzie"


A co innego jak jeszcze o tym nagrywasz filmy 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się