Końska rewia mody cz. VII (2013)

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 października 2013 15:13
[quote author=Medziiik link=topic=90284.msg1891691#msg1891691 date=1380900500]
jest jeden + przynajmniej Ci derka w stajni nie zginie :P


na szczęście u nas nic nie ginie- ale fakt Burgunda z kilometra na padoku widać - i w końcu to nie mój srokaty jest najbardziej kolorowy w całej stajni
[/quote]

ba!
jaki koń, jaki właściciel, taka derka!

teraz brakuje nam tylko kantarka do zestawu 🙁 <damn me> że też o tym nie pomyślałam wcześniej ;p
wątek zamknięty
Zamówiłam Caballa ametyst, następny w kolejce pewnie będzie grafit... ech! Zbankrutuję 😉 Ametyst bardzo przypadł mi do gustu na zdjęciach, ciekawe jak będzie na żywo wyglądał. I na siwym 😉
wątek zamknięty
No to czekamy na foty na modelu  😀. A grafit- to rzeczywiście bajka. Muszę tylko trochę na niego  zaoszczędzić...  Swoją drogą ja też szykuję się do zakupu, z tym, że Jarpola. W środę lub czwartek jadę dokładnie obgadać co i jak. Już się nie mogę doczekać 😜
wątek zamknięty
mi z Jarpola marzy się kobalt... ale po kolei, po kolei... 😉 a ty co tam upatrzyłaś?
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
07 października 2013 20:54
Z Jarpolowych podoba mi sie bodajże sliwka , moja koleżanka go ma może ją ubłagam to mi pożyczy 😉 i cyknę jakies zdjęcie 🙂
A Tak cofając sie do eskadoronów  😉  🤣 too uwielbiam takie kolory, no nic będę czekać chyba jako jedyna na wyprzedaże :P Kolekcja bombowa  🤦 kolekcje next generation ten jasny fiolet .. bomba <3 Wstawiam kobyłkę w greenie 🙂  👀
wątek zamknięty
harja, padzik bordo z owijami (derkę do kompletu już mam od zeszłej wiosny, bo myślałam, że będzie dalej tak zimno, a wtedy się ciepło zrobiło) i pad granatowy, trochę jak Anky navy 💘
wątek zamknięty
Wczoraj dostałam dwie przesyłki - z Caballem na prezent, którego zdjęcie wstawiałam już wczesniej - i z ES z nowej kolekcji SIMILEATH PAD 135 czekolada z granatem.
Obydwa są przepiękne, ale jeśli dziś bym podejmowała decyzję, to zamówiłabym dwa Caballe.
Ten nowy model z pikowaniem w kwadraty i herbem jest niesamowity 😍
wczesniej zamawiałam już Caballa Revolta i jest fajny, ale to pikownie skośne jakoś jednak do mnie nie przemówiło.
Ten nowy jest za to boski 😜
wątek zamknięty
czapraczek ja mam Jarpola śliwkę właśnie, ale pozbywam się go, bo Jarpol kompletnie nie przypadł mi do gustu, chyba gustuję w przyjemniejszych i milszych w dotyku szmatkach.. Ale śliwkowy kolor jak najbardziej fajny🙂

harja Twojemu kopytnemu pasuje chyba wszystko, patrzenie na niego to sama przyjemność! Czekamy na zdjęcia🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
08 października 2013 19:39
Grandi w berry  🙂

wątek zamknięty
Gwiazda, no to będzie elegancko 😀
lib, wszystko to nie, ale foty pewnie będą 😉
wątek zamknięty
Mam problem.Upolowałam sobie taki pad anky ale nie wiem co to za kolekcja.Podpowie ktoś ?  🙇
(przepraszam za jakos)  😡
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
czapraczek ładnie w greenie 🙂 a z jarpola to koleżanka nie ma przypadkiem bakłażana 😉?
Evianko z dziś w cottonie chilli z maritim.
wątek zamknięty
Widokowa, na moje oko to Anky Madeira.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 października 2013 11:41
Widokowa, jeśli foto dobrze oddaje kolor, to popieram anięagre - Madeira 🙂
wątek zamknięty
Tak właśnie myślałam.Dzięki za odpowiedz  💘
wątek zamknięty
Madeira miała te gumowe duże napisy?  👀
A to nie będzie violet??
wątek zamknięty
tzn.w ,realu' kolor jest ciemniejszy,ja tam nie wiem nie znam sie na ankach  😵
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
09 października 2013 15:57
a ja tak troszeczkę na chama się wtrącę z pytaniem, co na tego Pana?🙂
Chcę któregoś cottona z nowej kolekcji, tylko nie mogę się zdecydować. Black? Ocean? Coż jeszcze innego? Przy czym muszę zaznaczyć, że Celestyn częściej jest żółtawo-szary niż biały  😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 października 2013 16:01
akzzi, racja, nie zauważyłam tego gumowego napisu 😡 No to z takimi gumowaniami może być Violet, ewentualnie Hot Pink.

Widokowa, masz możliwość zrobić lepsze zdjęcie? Np. na dworze?
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 października 2013 16:08
sacramentia, z tych dwóch to Ocean. W Blacku będzie taki czarno-biały, pospolity. Ocean na siwym musi być piękny, będzie przykuwał uwagę.
wątek zamknięty
sacramentia, ale fajne konisko 😍 bardzo podobny do mojej Siwej, możesz zdradzić jego papier? Jeśli chcesz koniecznie coś z nowej kolekcji to może blackberry? Fiolet jest stworzony dla takich siwków, ewentualnie ocean.
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
09 października 2013 18:06
kittajka bardzo chętnie bym zdradziła, ale niestety nie znam:x nie jest to mój koń, jedynie go jeżdżę, wiem tylko, że jest pół kladrubem i pół małopolakiem  😀 a co do blackberry, to owszem, też uważam, że do siwków pasuje idealnie, ale mam już aubergine a wydaje mi się że to w sumie podobne kolory są. Za to niebieskości nie mamy żadnej jeszcze  🤣
Facella myślę o tym blacku dlatego, że ostatnio mam fazę na takie stypowe kolory trochę, poza tym wydaje mi się że czerń i biel to taka klasyka, podstawa podstaw 😀 chociaż mogę się mylić.
wątek zamknięty
ja też jestem za oceanem 😉
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 października 2013 19:19
Klasyka klasyką, ale Ocean wyglądałaby lepiej  😁
wątek zamknięty
sacramentia, łaaa, jakie piękne konisko! 😍 zdecydowanie ocean!
wątek zamknięty
sacramentia, mi się też widzi ocean!
kociarnia, fajnie, na siwkach chyba większość mocnych kolorów dobrze wygląda, prawda?
maison, sama chyba bym się na ten róż nie odważyła, ale u Was wygląda przyjemnie.
wątek zamknięty
maison bardzo ładnie w berry tylko polówka Ci nie pasuje, a kysz  😁
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 października 2013 07:36
anai, Ratana  :kwiatek:
Ratana, nieprawda bo napis z tyłu i herb z przodu jest różowy, tylko nie widać  😁

Mam jeszcze jedno pytanie...

Zawsze marzył mi się ES chili red i mam teraz możliwość, żeby go kupić a z drugiej strony podoba mi się mauve w  postaci łezki. Wybierać między nimi czy kupić obydwa..? Wtedy będę mieć 3 różowe czapraki  🤔wirek:
wątek zamknięty
Caball
wątek zamknięty
Edyta- ładny, taki elegancki!  😍 I konik też w moim typie... 😉

(ciekawe czy mój tez tak ładnie będzie na koniowatym wyglądał....)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.