Howrse gra :)

Prześle mi ktoś wiatr na milenchen24? Odwdzięczę się, a potrzebuję bo brakuje mi 10 punktów do skończenia upominku  :kwiatek:
Milenchen wysłany.  Ja bym była chętna z kims na wymiane jeszcze wodą.
Koka i Deni dziękuję, wysłałam wiatr i wodę w zamian 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
13 października 2013 13:48
sprzedam:
KF za 200 tyś eq
UH za 2 kup + 50 tyś eq
2xKK 2kup +50 tys eq
OM za 2 kupony ^^

czyli nast promocja jest z Anubisem? :P na tę nie miałam czasu, zresztą koń był taki sobie :3
jutro o 14 się okaże, ale najpewniej tak, będzie Anubis 🙂
Szukam kogoś kto sprzedawał/kupował konto na howrse i doradzi za ile moge swoje konto sprzedać 😉
Miyako OMki poproszę na Alicred  :kwiatek:
zaćjesz a nie będzie z tego później problemów z sprzedaży konta? Coś mi się kiedyś o uszy obiło..
ok, weszła promocja na com. nowy koń to Ozyrys, a nie Anubis. codziennie daje prezent. trzeba chyba będzie zdrapać skrzynię? no coś takiego. może to jak z klikaniem na Mróz? da nam diament, equusy albo umiejętności, które możemy dodać Ozyrysowi. to chyba tak jak Gypse. hm, może howrse potrzebuje kogoś, kto będzie im wymyślał nowe konie bez powtarzania starych? 😁
promocja nazywa się przeklęte piaski. jak na razie zrozumiałam tyle, że klikamy sobie na pole, które chcemy odkopać i dostajemy kość (?). pierwszy szkielet ma 54 kości. albo jest tylko jeden szkielet? nie łapię trochę. z pól wypadają też "relikty", które możemy wymienić na lepsze narzędzie do odkopywania. lepsze oznacza takie, że możemy częściej kopać. na początku jest chyba 2 razy w ciągu 12 godzin.
Czyli że znowu klikanie?  😵
A nie wiem czy sa problemy ze sprzedażą 😉 jak nie to szukam kogoś kto mi powie za ile moge sprzedać 200 kuponów i 8mln eq :P
Ile kuponów i ile equus?!  😵 Ja to mam raptem 2 kupony i szalone + 1 400 000 equus
Zaćjesz - nieźle nazbierałaś kuponów 🙂 Ja niestety ciągle tracę.


Sprzedam OM za 2 kupony
A jak sądzicie, ile kuponów pójdzie na tą nową promocję?  😀 🏇
Przetrzyma mi ktoś 1 450 000 ?
Sprzedam konia z DJ za 800tys i 9 kuponów, najtaniej na sprzedażach 🙂
Jeszcze nie wiadomo co w ogóle będzie w rogach  🤔 Zastanawiam się czy to będzie dynamit czy kolejne części.

Cierp1enie OMki na Alicred poproszę 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 października 2013 17:18
Plackowata mam jeszcze 2 OM na sprzedaż za 4 kupony, chcesz? 😉
Pewnie, OMki zawsze możecie wrzucac na mnie 🙂
Tez bym chętnie traciła i dalej grała, ale nie mam czasu na nic przez studia wiec chciałam sie tego pozbyć 😀 a przez te prawie 3 lata bycia na howrse sie nazbieralo tego 😉
Czy przetrzyma mi ktoś 760 tys?
o, odkopałam pole i trafiłam na skarabeusze 😁 żeby się ich pozbyć muszę wyczyścić konia 😉 swoją drogą to Egipcjanie raczej nie zniszczyliby gniazda skarabeuszy, ale kto by się tym przejmował 😉
ciekawe cze na PL jutro się pojawi 🙂
Pilnie kupię om, oferuje 2 kupony. -Haffek-
Haffek poszły OM 🙂
Hehe jestem na testowej grze, czyli znowu wymyślono jak wyciągnąć więcej kuponów od graczy. Jeżeli wejdzie to do normalnej gry, to VIP-em raczej nie będę, szkoda 10 kuponów miesięcznie.
też jestem na testowej grze, dopiero się zalogowałam
jak dobrze mieć 1000 kuponów i 23 mln 😀

to by mi się przydało w koncie vip
wymiany - 9 razy
udostępnienia dla 4 osób
Filtruj listę koni w sprzedażach według rysunków, których jeszcze nie masz
Zyskaj dostęp do nowych prac przed resztą graczy
Rejestruj swoje konie na zawody automatycznie, za pomocą jednego kliknięcia
Zwiększ swoje szanse na wyhodowanie jednorożca do 1 na 4 zamiast 1 na 5


ale 10 kuponów miesięcznie, odpuszczam.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
15 października 2013 11:28
Zazdroszczę Wam tej testowej gry :P
O rany jakie to..... głupie, w grze testowej mój koń zostaje kupiony a w grze normalnej nie. W cup jak pamiętam, nie było "ksera" wszystkich koni. Można się z tym poplątać. 
Heval nie wiem, czy zauważyłaś, ale jedne twoje zawody mają już rozetę 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się