Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

casines, biletomat na tej mojej wsi? marzenie 😉
Cavaletti nie wiem skąd jesteś, możliwe że pisałaś a ja nie doczytałam  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 października 2013 20:28
Dziewczyny ratujcie,

gdzie mogę zakupić taki oto żel pod prysznic, a w sumie nawet i pozostałe kosmetyki z tej serii? Oczywiście poza sklepem z linku 😉

http://www.boots.com/en/Fcuk-Hair-and-Body-Wash-Sport-300ml_1267802/

Przeszukałam internet i wychodzi, że tylko poza granicami PL 🙁

Pomożecie?  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Co z ubezpieczeniem na studiach? Dokładniej Politechnika Poznańska. Mój facet twierdzi, że nie płacił dodatkowego ubezpieczenia i że polibuda zdrowotne opłaca nam z marszu i nie miał nigdy problemów u lekarza. Z tego co widziałam na stronie była mowa tylko o ubezpieczeniu od nieszczęśliwych wypadków. Ktoś coś wie? Nie chciałabym w przypadku jakiejś choroby musieć płacić za wizytę
który wybrać?  😍 przekreśliłam te, które na pewno nie. Ale teraz jestem w kropce  😁


Facella   Dawna re-volto wróć!
21 października 2013 12:08
Burgundy  😍
Albo Royal Blue 😁
Royal Blue mnie kusi mocno  😁 Najchętniej kupiłabym ze trzy  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 października 2013 12:32
Zainstalowało mi się na komputerze jakieś ciulstwo. Przy otwieraniu kart otwiera mi się jakaś wyszukiwarka www.dosearches.com  . Usunęłam to już przez panel sterowania, a w opcjach przeglądarki zmieniłam stronę startową na google, a to nadal się pojawia. Jak się tego pozbyć?

[s]I znacie jakiś prosty konwerter plików pdf do word?[/s]
z tym już sobie poradziłam
zawsze jest kopiuj/wklej
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 października 2013 12:50
zawsze jest kopiuj/wklej


Niestety kopiuj/wklej rozwala wszystkie tabele, a miałam nadzieję, że da się ominąć robienie tych tabelek samodzielnie w wordzie
Czy ktoś zna może jakiś fajny, prosty program do ściągnięcia za free z możliwościami edycji tekstu, wstawiania tabeli ( coś a'la Word) na Maca?
Ja jestem wybitnie zielona w tym temacie  😡

galopada_ bierz burgund- jest klasa 😉 Ja mam burgunda Master Cardiology.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 października 2013 14:23
Open Office, ale nie wiem, czy on na Macu działa.
Open Offica nie cierpię, myślałam o czymś stricte Macowym, o ile coś takiego jest.
joakul, a TextEdit Ci nie wystarcza? wydaje mi sie, że tabelkę można zrobić.
No właśnie tu jest problem- bo nie umiem 😉 Ponadto wszystko wydaje mi się w tym programie takie mikroskopijne, nie mogę znaleźć paska narzędzi i w ogóle... 😡 Jakiś czas temu moja stara poczciwa Toschiba padła i jestem skazana na to dziadostwo.
Jeśli nie chcesz Open Office, Text Edit Ci nie pasuje, to może użyj dokumentów Google'a? Zrobiłabyś on-line to, co Ci potrzebne, a potem ściągnęła na dysk w wybranym formacie.
Szczerze mówiąc nie widziałam, że tak można. Dziękuję, pokombinuję  :kwiatek:
Zainstalowało mi się na komputerze jakieś ciulstwo. Przy otwieraniu kart otwiera mi się jakaś wyszukiwarka www.dosearches.com  . Usunęłam to już przez panel sterowania, a w opcjach przeglądarki zmieniłam stronę startową na google, a to nadal się pojawia. Jak się tego pozbyć?

[s]I znacie jakiś prosty konwerter plików pdf do word?[/s]
z tym już sobie poradziłam


Miałem to samo s-syństwo. Nie mogłem sobie poradzić, więc usunąłem chrome i za chwilę załadowałem go od nowa. Podziałało.  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 października 2013 17:59
Misiek69, to mnie pocieszyłeś, bo już chciałam formatować netbooka. Spróbuję w ten sposób
U mnie zagrało.  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 października 2013 18:24
Chyba jednak nie dam rady sama. Mój komputer przestał "widzieć" sieć bezprzewodową 🙄
A na pewno, przez przypadek czegoś nie wyłączyłaś? U mnie żadnych "pobocznych" problemów nie było. Po prostu zainstalowała mi się ta przeglądarka i za nic nie mogłem jej usunąć. Wywaliłem chrome. Wyłączyłem kompa, potem włączyłem i zainstalowałem chrome. Nic więcej nie robiłem i wszystko bangla.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 października 2013 18:53
W ferworze walki coś musiałam rzeczywiście skasować, bo przywróciłam stan z 18 października i wszystko hula. Ah te komputery
[s]jak najtaniej zrobić większy przelew do niemiec ? w moim banku niestety prowiza jest 48zł. paypal? może jakieś inne opcje ?[/s]
edit - nieaktualne 🙂
safie Dobrze że się udało. Mnie ostatni bunt kompa nauczył robić backupy. Ni z tego, ni z owego wszystko umarło. Mogłem tylko zrobić pełny reset. Od początku wszystko trzeba było wgrywać. Najgorsze było to, że straciłem wszystkie dokumenty, oferty, pisma itp. Oczywiście nic na papierze nie miałem, nie mówiąc już o jakichś kopiach. 😤 Jedyny plus to to, że zaczął śmigać jak nowy.  🤣
czy przy moim avatarze koło strony www, profilu jest widoczny adres e-mail?
Zastanawiam się czemu się pokazuje, skoro mam zaznaczone, że ma być ukryty, ale pomyślałam, że może tylko ja go widzę?
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
21 października 2013 21:57
Heval, nie widać 😉
olciiik, dzięki 😀
[quote author=galopada_ link=topic=20.msg1904040#msg1904040 date=1382346382]
który wybrać?  😍

[/quote]
zdecydowanie burgundy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się