telefony komórkowe

Podobno simlock moze wrócić przy każdej aktualizacji oprogramowania i trzeba go ściągać znowu, ale nie wiem jak jest naprawdę, to tylko słyszałam jak chciałam ściągać iPhone ze USA 🙂
Bay  :kwiatek:, chodzi mi właśnie o to czy simlock nie jest całkowicie ściągnięty z telefonu.
Mógłby mi ktoś doradzić/ podzielić się swoimi uwagami odnośnie  Xperii  J oraz LG Swift L5 II ?  😉 nie wiem,który lepszy 😉
Jakie gierki na Iphona możecie polecić? Szukam czegoś mało ambitnego, do pogrania na przerwie, czy w autobusie... No i za darmo.
Dragon story, mam w ipadzie (ale na iPhone na pewno tez musi byc), mega czaso pochlaniacz 🙂
Dumb ways to die, subway surfers, my horse, i wszystkie z cyklu can you escape  😁 Wprawdzie mam na iPadzie, ale to jeden pies...
Macie jakieś opinie o Sony Xperia np. J bądź inne? Są godne kupienia? 😀 Z lub Z1 mama mi nie kupi także jakiś nie bardzo drogi 🙂
Ja mam SP i bardzo ją lubię  🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 listopada 2013 22:27
Ja mam Jotke i jestem zadowolona 🙂
Sisisa, Spy Mouse, Jet Pack Joyride, i w ogóle wszystkie gry Donut Games, są płatne, ale są świetne 😍
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 listopada 2013 22:37
Ja lubię Rail Rush 🙂 A o grach na telefon jest wątek osobny 😉
Macie jakieś opinie o Sony Xperia np. J bądź inne? Są godne kupienia? 😀 Z lub Z1 mama mi nie kupi także jakiś nie bardzo drogi 🙂


Ja mam SP i jestem zachwycona. Niezawodny, szybki. Mógłby robić lepsze zdjęcia, ale jakoś to przełknę. Czekam na Z1 Mini  😂
Też mam SP, świetnie się z niego korzysta. Szybki. Zdjęcia niestety taki se.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 grudnia 2013 10:21
lg l311 czy samsung galaxy young ?
dla kobiety w wieku  po 50 który będzie lepszy?
Ratunku: Samsung galaxy trend, sony xperia J, LG Swift L5 II  czy Nokia Lumia 520?
ash   Sukces jest koloru blond....
04 grudnia 2013 13:55
Dzionka, nawet nie bierz pod uwagę LG. Jak się zepsuje to mogiła. Walczę z ich serwisem już pół roku, telefon naprawiają a za chwile znowu nie działa i tak w kółko.
Ok, dobrze wiedzieć 🙂 Na razie Sony najbardziej do mnie przemawia, ktoś ma tego konkretnego?
Ja osobiście  Xperie odradzam. Miałam Xperie NEO V , Xperie mini PRO i teraz mam Xperię x8 i modle się o nowy telefon. Jeżli chodzi o wytrzymałość, to są nawet fajne 🙂 Natomiast  bardzo szybko pada system. I niestety są to wady i usterki które nie są naprawialne, miałam tak we wszystkich 3 telefonach  👿
O rany, niedobrze. Mój mąż ma galaxy trenda i jest bardzo fajny, ale ja sama miałam dwa alar galaxy Ace i trochę mi się znudziły po prostu 😉
Ja bym chyba wzięla Nokię, sama poluje na jakąś tanią Lumie 620  😎

nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na nie  🙄
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 grudnia 2013 14:43
Ja mam Sony Xperia S, mama ma Sony Xperia J, brat ma (jeszcze!) Sony Xperia Ace bodajże, a za chwilę którąś z serii Z. I WSZYSCY jesteśmy zadowoleni. Ja polecam 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 grudnia 2013 18:06
Ja mam Jotkę, od października bodajże, i jestem zadowolona, mama ma troszkę dlużej i tez nie narzeka 😀 Jeszcze po moim Szajsungu którego chciałam ukatrupić średnio 2 razy na dzień to już w ogóle Xperie kocham 😍
Chciałam kupić tą Xperię, ale niestety Play mnie załamał. Mają jakieś beznadziejne taryfy. Mam nadzieję, że po Świętach się to zmieni, bo nie uśmiecha mi się znów zmieniać operatora :/
A iPhona nowego ktoś ma? Tego biało złotego albo tego kolorowego? Różnią sie czymś miedzy sobą poza obudowa?
Wymianę mam pod koniec miecha i nie wiem co wybrać. Raczej odrzucam wszystkie szajsungi, nokie lgiki czy inne thc😉 i biorę jabłuszko no tylko nie wiem czy warto placic więcej za tego złotego czy brać różowego😉
No ja bym sie na pewno w 5C nie pakowała... Jakiś plastikowy, tandetny szajs.
In.   tęczowy kucyk <3
04 grudnia 2013 19:19
5c to to samo co 5, 5s jest "nowy".
Jeśli naprawdę uważasz ze 5c to to samo co 5 to nie mam nic do dodania  🙇 nawet jeśli środek maja taki sam (w co watpię, no ale sie nie zaglebialam), to jakiekolwiek porównanie iPhone 5 do tej plastikowej tandety, 5C, jest niemal uwłaczające 😉
In.   tęczowy kucyk <3
04 grudnia 2013 20:36
Nie uwazam, 5c to 5 wsadzona w plastikowa obudowe, zeby byl tanszy. To nie ja tak uwazam, tylko tak jest, jeszcze zanim 5c sie pojawil tak mowili (tj apple tak mowilo).
No w takim aspekcie cieżko sie nie zgodzić, jednak niezależnie od (nawet jeśli) tego samego środka, wykonanie 5c jest okropne. I nie można tego w żadnym stopniu porównywać do wykonania zwykłej 5 🙂
Omg serio? Nie wiedziałam, ze to plastik... Nie widzialam na żywo jeszcze tego 5c...
No nic to w takim razie będę wymuszała żeby mi 5s dali w dobrej cenie😉 dzięki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się