Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Może Niwka? Co prawda byłam tam dopiero trzy razy ale jest ok. 🙂
Może ktoś jeździ, albo trzyma konia w Kicinie, żeby wkleił jakieś foty jak tam teraz wygląda???
Ja mam konia w Kicinie i jestem zadowolona 😉

Parę fotek które mam pod ręką:

Plac do jazdy przed stajnią, duży chociaż w przygotowaniu jest jeszcze większy  🏇


Hala, wymiarów dokładnych nie znam ale spokojnie da się coś skoczyć i coś porobić nawet jak jest więcej koni


Jedno z pastwisk, dość duże, podwyższone metalowe ogrodzenie (teraz trawka nie jest już taka bujna, jak coś  😁 )


Stajnia murowana od wewnątrz


Z tego co mi wiadomo będzie rozkładana jeszcze hala namiotowa, robione dwa pastwiska, w tym jedno remontowane, pomieszczanie socjalne jest, siodlarnie z ogrzewaniem również, w remoncie drewniana stajni, największy plac. Komplet przeszkód i czworobok mamy 🙂 Myjka wewnętrzna z ciepłą i zimną wodą.
Mój koń jest ogolony, derki ma zmieniane, znajomej konie są wypuszczane w ochraniaczach 😉
Najlepiej samemu przyjechać i zobaczyć 🙂
Ponawiam pytanie o pensjonaty w okolicach Wągrowca? Jeżeli chodzi o wymagania- to minimalne- pastwisko plus plac do jazdy i w miarę tanio ( 400-500 zł)
To w Kicinie nie 900?

Nie, 750 i zostały tylko 3 boksy wolne 😉
dairoxroxiDzięki za foty 🙂
Hmmm szkoda, że jak się ogłaszali w lipcu to wołali 900.
Właściciel woła 900, to oficjalna cena if you know what i mean.  😎
ba są tylko jeszcze 3 boksy
Właściciel woła 900, to oficjalna cena if you know what i mean.  😎


Czyli, że użytkownicy rv będą mieć preferencyjne stawki a nieinternetowi zostaną poklepani po kieszeni.
Ale bym się wkurzyła na miejscu płacących więcej...  😎

PS, czy ktoś z Was poznaniaków ma pożyczyć do środy skórzany kantar cob w brązie?
Zrewanżuję się dobrą czekoladą.
Może być z całymi orzeszkami:P
wszyscy płacą tyle samo
wszyscy płacą 750. Stajnia jest dzierżawiona. Właściciel wołał 900 i taka jest oficjalna cena.
750zł jest oficjalna cena. jak chcesz to zadzwoń
Jak wyglądają jazdy w stajni cwał, swadzimiu, fino poznań i kicinie. Teraz jest tyle stajni, że nie wiem do któej się wybrać. Jakmogę to poprosze jakieś  zdjęcia. Najbardziej jestm zainteresowana swadzimiem i fino poznań i głównie o ceny jazd/treningów.  😅
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 listopada 2013 18:14
wszyscy płacą 750. Stajnia jest dzierżawiona. Właściciel wołał 900 i taka jest oficjalna cena.
750zł jest oficjalna cena. jak chcesz to zadzwoń

Hihi, cudna dyskusja 🙂.
Aj dont noł łot ju min 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
25 listopada 2013 18:55
BASZNIA, mam dokładnie te same odczucia 😁

exclusive, Swadzim sobie od razu odpuść 😉
EXCLUSIVE o cwale pisałam stronę temu ale ogólnie nie polecam 😉
exclusive Jeśli chodzi o jazdy w Kicinie, cena to bodajże 30 zł/h. Jazdy odbywają się różnie, czasem jesteś sam, w najgorszym wypadku chyba 4 konie chodzą na hali 😉 Konie duże i małe, o różnych charakterkach 😀 Jazdy skokowe jak i ujeżdżeniowo, do wyboru dwóch instruktorów: p. Magda pon-czw p. Marcin pt-nd
Ogólnie polecam  😉
Informacja mało okołopensjonatowa, ale w rytmy jeździectwa jak najbardziej się wpisuje, a że na terenie samego Poznania, to podrzucam, bo ciekawe!
Wrzuciłam do wątki iberyjskiego, ale a nuż się ktoś miejscowy skusi, coby horyzonty poszerzyć?  😉

Uprzejmie donoszę, iż:
Jeśli znajdzie się ktoś, kto chciałby posłuchać na temat tradycji Tauromachicznych w Hiszpanii, to zapraszam do Strefa Kultywator(Zielona 8) 26.11 (czyli dziś) na godzinę 18😲0.

Kto z Poznania, niechaj wpada!

[quote]Torero oko w oko z toro, przed okrutnym zwierciadłem.
Kapa przywołuje (wzywa) i odprawia (odwodzi) bestię, jak obrzędowa
ofiara przywołuje i odprawia boga. Wzdęte sukno, metodyczne
rozpętanie żywiołów. Mężczyzna musi dostatecznie panować nad
sobą, żeby burza zawisła w powietrzu."
/"Lustro Tauromachii", M.Leiris/

Wykład:
o toro
o torero
o aficionados
o fenomenie corrida de toros

prowadzony przez
p. dr Magdalenę Ziółkowską-Kuflińską

[tu o samej prowadzącej i jej poczynaniach naukowych:
http://www.socjologia.amu.edu.pl/isoc/profile.php?lookup=6 [\quote]

Wykład ten w ramach España ETHNO MAPPING w Strefie


A po wykładzie projekcja.
https://www.facebook.com/events/577724675614211/?fref=ts
Czy w Poznaniu  w stajni poznań są tylko kuce?
gdzie w poznaniu i okolicach znajde pensjonat dla kuca do 800zł. z łąką placem, halą, siodlarnią, i boksem w miare "przejrzystym" . Wiem ze jest pełni stajni z pensjonatami ale chce jakieś sprawdzone z waszymi opiniami i jakmiś zdjęciami. Mam trening z 3 razy w tyg ale keidy mnie nie będzie chce, aby instruktor/trener lonżował lub  pracował z kucem bo chce aby chodził codziennie. Typowo ujeżdżeniowo z dobrym trenerem.
Odp mogą być na priv
Z góry dzieki  🏇
Zapraszam do Kicina/Dominanta .
Zdjęcia są na tej stronie , strona www.dominanta-kicin.pl i na Facebook dominanta- kicin.
😅
Rhinoe - za taką cenę nie znajdziesz niczego chyba, że u kogoś prywatnie, ale to już musisz wybrać się sama.
W pobliżu masz Stajnie pod Lasem w Łosińcu jakiś czas temu tam były niezłe szopki jak teraz jest nie wiem. (tam jest chyba najtaniej, ale to musisz sobie zadzwonić )
Ostrowo młyn chyba z 600zł albo więcej, ale mają hale
Damasławek też z halą, ale nie wiem, jaka cena
No i wspomniane Łopuchowo, ale to już dalej jest i drożej
exclusive w tej cenie Marianowo, kawałek przed Tarnowem Podgórnym, bliziutko Poznania, szczególnie jeżeli mieszkasz po zachodniej stronie miasta. Hala jest całkiem spora, wychodzą codziennie na trawę albo padok. Są 3 stajnie, jedna mała, której nie polecam bo za niska, druga zwykla murowana i trzecia angielska w której stał mój zwierzak. Opieka w porządku, jedzenie też. Nie wiem tylko jak z treningami ujeżdzeniowymi ale to tak jak w prawie każdej stajni, musisz sobie sama znaleźć trenera który bedzie dojezdzal...
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 listopada 2013 13:04
Ramires, exclusive, do Marianowa dojeżdża na pewno Ada Menes 🙂.
Łopuchowo to 700zl z karuzelą w pakiecie, zakładaniem ochronek na padoki/pastwiska i dodawaniem suplementów do paszy, także wychodzi bardzo pozytywna cena, a z Poznania to 30min samochodem😉
Do nas (Kociałkowa Górka) też dojeżdża Ada Menes, tylko dojazd wychodzi dość drogo.. Ale można się podpiąć pod treningi (koleżanka ma treningi na moim koniu zazwyczaj w niedzielę rano), jeśli komuś nie zależy na indywidualnych, wtedy kwota za dojazd rozłoży się na pół.
wszyscy płacą 750. Stajnia jest dzierżawiona. Właściciel wołał 900 i taka jest oficjalna cena.


Czyli w skrócie ściema... Gorzej będzie jak się właściciel zorientuje i zawoła dopłatę do każdego miesiąca +150zł. Śliska sprawa i jak dla mnie nieuczciwa.
Ponawiam pytanie o pensjonaty w okolicach Wągrowca? Jeżeli chodzi o wymagania- to minimalne- pastwisko plus plac do jazdy i w miarę tanio ( 400-500 zł)


W Łopuchowie cena zaczyna się od 550zł 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się