UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

wielki plus dla Elmy za super kontakt i szybką wysyłkę  :kwiatek:
+ dla Facella jako kupujacej 🙂
Baardzo duży + dla kingas jako kupującej. Szybki przelew i miły kontakt. Polecam.
Ogromny plusik dla użytkowniczki Hajduczek. Przemiła osoba, fajny kontakt i błyskawiczna wysyłka. Polecam  🙂
Plus dla mimibell jako kupującej 😉
Klami, polecam i dziękuję za transakcję  :kwiatek:
wielki plus dla tereska jako sprzedającego. Dziekuje za udana transakcje  :kwiatek:
Wielki + dla Ircia jako sprzedającej  🤣 Odpowiedziała na wszystkie pytania, miałam z nią stały kontakt a fraczek który u niej zamówiłam zgadzał się z opisem  :kwiatek:
Ode mnie przeogromny plus dla celsijs  🙇
Świetny, szybki kontakt, bardzo uczciwa i odpowiedzialna. Wszystko porządnie zapakowane. Nie udało jej się wysłać w dniu kiedy otrzymała pieniążki, wysłała następnego i dołożyła ostrogi (jak nowe) w ramach rekompensaty. Nie powiem, to mnie niesamowicie zaskoczyło (pozytywnie!!), naprawdę jej tu muszę wypisać ogromnego plusa !!!
Polecam z całego serca  🏇
Ogromny + dla kupującej Chess  :kwiatek:
karolciaequilano   marzenia się spełniają
21 listopada 2013 09:42
Plusy dla :
Precelek, Karolajn, Incantowa, agata*  :kwiatek:
Bardzo zaległy + dla użytkowniczki vermouthowa. Dobry kontakt, szybka wysyłka i do tego przyjemny rabacik.  :kwiatek:
Bardzo polecam kupujących: zoriczkowa, sajanka200, olek, Ratana, tirsa25, Bacik90. Dzięki ich błyskawicznym wpłatom ominęła mnie kara bankowa i nie jestem na czarnej liście 🙂
+ dla laura. Serdecznie polecam :-)
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
21 listopada 2013 22:42
Megaplusy dla  użytkowniczek:
Dorcysia
oraz
Magdzior
Kolejny plusik tym razem leci do Yennefer Przesyłka była naprawdę bardzo porządnie zapakowana więc sztylpom nic się nie stało  🤣
Dziękuję  :kwiatek:
Pozytyw dla Nika91
szybki i miły kontakt 🙂
brzezinka kupująca duzy plus oczywiście.
Dziękuje za transakcję. 😉
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
23 listopada 2013 09:45
Informuję wszem i wobec, że jako sprzedająca, Bambi , wywiązała sie znakomicie. Oczywiścei plusik  😀
Duży + dla Sarenka jako kupującej (rewelacyjny i przemiły kontakt). :kwiatek:
+ dla iguana jako sprzedającej, oraz dla nakarzynka kupującej, bardzo dobry kontakt w obu przypadkach  :kwiatek:
Duży + dla Katasia jako kupującej - rewelacyjny i przemiły kontakt oraz błyskawiczna wpłata na konto. :kwiatek:
ja dopisuję użytkowniczkę gajowa jako sprzedającą, wszystko bardzo szybko, świetny kontakt 🙂
duży PLUS dla Yennefer - super kontakt, towar zgodny z opisem i szybciutka wysyłka.
Bardzo duży plus dla użytkowniczki konie24 (sprzedająca). Super kontakt, towar zgodny z opisem, szybka wysyłka. Bardzo polecam.
wielki plus dla Chromek_ -super transakcja ,szybko i towar taki jak w ogloszeniu
polecam sprzedającą katakumby18 🙂
Duży + dla dziunka jako kupującej - konkretna osoba, rewelacyjny kontakt,  oraz błyskawiczna wpłata na konto.  :kwiatek:
maliniaq   Just do your job.
28 listopada 2013 14:06
Polecam katakumby18, dobry kontakt, wszystko jak być powinno  :kwiatek:
Polecam kupującą faith i sprzedającą celsijs :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się