Końska rewia mody cz. VII (2013)

mils   ig: milen.ju
27 grudnia 2013 23:03
lalasatan szmaty ładne, ale zmniejsz zdjęcia. 😉
wątek zamknięty
Cejloniara,    :kwiatek:
Time, ja chciałam ten pad też dłuższy czas kupić. Dostałam na gwiazdkę i żałuję, że kupiłam wcześniej 🙂
wątek zamknięty
to my ze Szronką się przypomnimy, mamy troszkę zaległości.  🙂

kantar berry



derka nici fuksja-brown



derka next-generation blue-graphit



wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 grudnia 2013 09:05
Kaarina, Cejloniara, kurcze, a ja akurat mam karego 😂 ale na razie na szczęście nie wymaga żadnych derek 😉

Chess, bomba w mikołajowych szmatkach! 🙂

kaszmirowa, ten chaber Jarpolowy jest przepiękny!

Minosia, w derce Niciakowej Szronce jest super 🙂
wątek zamknięty
Burza dziękujemy 😉. Ja myślałam, że to zwykłe taśmy w Hamiltonie - takie mi się wydawały po zdjęciach, tylko jakoś inaczej podszyte, ale jak miękkie, to faktycznie podszycie już nic nie da. Mi właśnie każdy kantar blaknie - a przez ponad 5,5 roku posiadania Muchy trochę ich przerobiłam (ona kantarów nie niszczy - nawet się nie tarza - ale zawsze wymieniałam te wyblakłe).
wątek zamknięty
Minosia Genialnie w Niciaku !! Teraz przez Ciebie mam dylemat co do derki dla karego koniska  😵
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
28 grudnia 2013 12:58
Czy może mi ktoś powiedzieć, czy w eskadron winterred (Taupe/walnut /winterred, jesien-zima 2012) i burgundy (Navy/burgundy/bronze, jesien-zima 2011) jest jakaś różnica? Przeglądałam zdjęcia obu kolorów na szmatoholikach i w google i jak dla mnie to te kolory są takie same.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 grudnia 2013 14:30
uszatkowa, burgund ma bardziej nasycony i żywy kolor, winterred w porównaniu z nim sprawia wrażenie wyblakłego 😉

Łezka Lilac z dzisiaj, ten kolor jest obłędny 🙂



wątek zamknięty
Livia, szał!


Kiedy zaczynają się wyprzedaże Eskadrona w Equishopie?
wątek zamknięty
A mi się ostatnio mój Tata (laik; siedział raz na osiołku w cyrku za młodu) spodobał, zaglądnął mi przez ramię, kiedy włączyłam komputer, i stwierdził, że koniecznie powinnam sobie kupić te pady Johna Whitakera, podobał mu się też Bonidos. Usiłując być rozsądną powiedziałam, że konia własnego dopiero będę mieć, a mam trzy czapraki. Na to Tata:
Ładnych końskich szmatek nigdy nie za wiele.
Brzmi jak nasze motto :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia, pięknie... ale swojego konia mogłabyś w glony ubrać, a i tak byłby piękny  😀 jestem zazdrosna... pocieszę się, że mecate nie pod kolor  🥂

A mi się ostatnio mój Tata (laik; siedział raz na osiołku w cyrku za młodu) spodobał, zaglądnął mi przez ramię, kiedy włączyłam komputer, i stwierdził, że koniecznie powinnam sobie kupić te pady Johna Whitakera, podobał mu się też Bonidos. Usiłując być rozsądną powiedziałam, że konia własnego dopiero będę mieć, a mam trzy czapraki. Na to Tata:
Ładnych końskich szmatek nigdy nie za wiele.
Brzmi jak nasze motto :kwiatek:
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
28 grudnia 2013 15:14
dziękuję Wam bardzo za szybką odpowiedź  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nie wiem, co się dzieje, ale wysłało mi dwa razy tego samego posta, tylko po raz pierwszy - uciętego, nie mogę go nawet edytować... to moja "wina" czy forum? 😀
wątek zamknięty
Livia, czemu tak daleko siodłasz? Siodło na 100% leży już na odcinku lędźwiowym.
Kolor rzeczywiście śliczny  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 grudnia 2013 19:26
Sisisa, dziękuję 🙂

Czterolistna, 😁 Pocieszę cię, że to nawet nie mecate, tylko zwykła lina ze sklepu rolniczego - chciałam całkiem czarną, ale nie mieli 😁

Moona, ogólnie rzecz biorąc mój koń ma dość długie łopatki i ciężko mu założyć siodło tak, żeby na nie jakoś specjalnie nie zachodziło. A dziś dodatkowo sprawdzałam nowe siodło i nie dociągnęłam porządnie popręgu (nie mam jeszcze takiego wyczucia z tym siodłem), więc dodatkowo się obsunęło 😡
wątek zamknięty
Ano wyglądało jakoś tak mało włochato, ale myślałam, że kwestia zdjęcia  🤣 jakby Ci się kiedyś koń zgubił, wiesz, gdzie szukać. Czekaj, czekaj, nie wiesz  😅 czaprak zapakuj w reklamówkę i zostaw przed boksem
wątek zamknięty
Dziewczyny kiedy zaczynaja się wyprzedaż -40% w equishopie eskadrona ?
A żeby nie było off to dodaję klaczke w ES sportive 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 grudnia 2013 00:24
azazu, Jezu, jak mi się ten Sportive marzy, ale matka boża pieniężn atym marzeniom nie sprzyja. W związku z tym też czekam na wyprzedaże w Equi, potrzebujemy szare owijasy.
lalasatan, super w niciaku cobaltowym i faktycznie fajne zdjęcia.

Dzisiejszy pan gruby Całusek w marone.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 grudnia 2013 12:14
Czterolistna, będę go od tej pory pilnować jak oczka w głowie 😜 😁

azazu, bardzo ładnie w tym Sportive 🙂

emptyline, fajnie, choć ja tam wolę was w ciemnych brązach i różach 🙂
wątek zamknięty
emptyline jak dla mnie szał ! Uwielbiam takie kolory  😜
wątek zamknięty
Moje koniki w prezencie gwiazdkowym.
Derka eskadron dralon sangria/wheat L i kantar euro star z uwiązem kolr .sangria.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 grudnia 2013 19:00
etosha, cudownie! 🙂 Bardzo do pyska obu twoim kobyłkom 🙂
wątek zamknięty
Dziękuje Livia,ale masz racje. Dralon jest cudowny w kolorach. Szkoda ,że takich już nie  produkują.
Myślę ,że na pewno sporo by miał chętnych.
wątek zamknięty
emptyline, przepięknie!! wasz najlepszy kolor 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 grudnia 2013 09:29
etosha, jak dla mnie to te exclusive powinni robić jako regularnie kolekcje, a nie tylko "dla wybranych Niemek", to są za ładne połączenia kolorów 🙂
wątek zamknięty
emptyline cudownie  💘 💘
etosha piękny dralon!
azazu93 ja też podbijam pytanie, z tego co pamiętam, eskadronowe wyprzedaże byly tuż przed Towarem -czyli koniec lutego mam racje?
wątek zamknięty
Masz racje Livia. Ja to bym chyba zbankrutowała.
Dziękuje Precelek.
wątek zamknięty
z tego co pamiętam ktoś szukał tej derki 🙂 http://konik.com.pl/eskadronderkabiccolor-fuksja-braz
wątek zamknięty
A my się też dziś pokażemy 🙂 piękna pogoda więc trzeba korzystać.
eskadron z kolekcji choco/petrol jesień zima 2010

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.