Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Ma któraś z Was kolczyka między cyckami? Korci mnie ale nie wiem jak gojenie... na pewno jak już zdecyduję się na microdermalem generalnie ostatnio dostałam piercingowego szału, wszędzie bym chciała kolczyki - wszystko przez Conora...
Gillian   four letter word
26 grudnia 2013 18:33
o nie, o nie, o nie! moje studio robi promocję 150zł za tatuaż... aaaaa... 🙁
Gillian myśl o kucykach, byleby nie o tatuażu!
Chyba że już Cię korci na kolejny eksperyment to szybko wydaj pieniądze na coś innego.  😉
Gillian   four letter word
26 grudnia 2013 19:12
Być., mam milion innych wydatków aaaaaleeeee... 😀 uchh, muszę się ogarnąć! derkę koniowi kupić! o! po co ja zaglądałam na stronę!  👿
Nie ma żadnego "ale", bo zaraz o tym myśleć nie przestaniesz i wpadniesz, o ile już to nie nastąpiło.
Walcz.  😀
Gillian   four letter word
26 grudnia 2013 19:26
przeżywam dramatyczną walkę wewnętrzną! mam taki piękny wzór  😜
To wyrokiem sędziego: właśnie przegrałaś.  🥂
Gdybanie o czymś, co już się w naszej głowie dokonało jest rzeczą najgorszą. Zatem pochwal się wzorem.
Gillian   four letter word
26 grudnia 2013 19:45
a się pochwalę - ale nie zrobię teraz, kliknęłam jednak derkę, uff. Miał być na podbrzuszu, ale wiem że nie podołam. Szukam innej lokalizacji 🙂
Koncepcja bardzo fajna! Ma już moją sympatię.
Gillian ten wzór wymiata! Ja mam tatuaż na boku brzucha (zachodzi na podbrzusze) i da się wytrzymać,  myślę że na udzie też wyglądało by spoko 🙂

Gdzieś w Warszawie jest sklep piercingu prócz arifa?
Zachciało mi się złotych kuleczek a w arifie nie mają  🤔
Alabamka, na pewno na Dereniowej sprzedają ( www.99piercing.pl/ ), ogólnie w studiach piercingu musiałabyś się zorientować, zazwyczaj nie ma problemu ze sprzedażą 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 grudnia 2013 10:22
Słuchajcie, zdecydowałam się na kolejny tatuaż (w końcu! 🏇 ) potrzebuję znaleźć jakieś dobre studio w Trójmieście, najlepiej byłoby w Gdyni 😉 . Nie chodzi o skomplikowany wzór, ponieważ ma to być napis, ale bardzo bym chciała, żeby był zrobiony dobrze. Ktoś, coś? 👀
Pauli, JaTuTattoo polecam 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 grudnia 2013 10:45
zonk
A jak u nich z cenami, wolnymi terminami, itd?
Byś musiała popytać jak z terminami, ja za swój mały placilam chyba 250 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 grudnia 2013 11:08
Ok, dzięki za informację, będę się dowiadywać. Ich strona wygląda sensownie, chociaż galeria zdjęć nie zwaliła mnie z nóg, ale w przypadku mojego wzoru umiejętności plastyczne nie grają aż tak istotnej roli.
Mam nadzieję, że w styczniu będę już miała moje upragnione cudeńko 😉
Gillian   four letter word
05 stycznia 2014 11:58
dlaczego mam notorycznie zaschnięty strupek przy dolnym końcu Christiny? :/
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
05 stycznia 2014 14:15
Ma któraś z Was kolczyka między cyckami? Korci mnie ale nie wiem jak gojenie... na pewno jak już zdecyduję się na microdermalem generalnie ostatnio dostałam piercingowego szału, wszędzie bym chciała kolczyki - wszystko przez Conora...


Nie miałam między piersiami, ale nad. Microdermale polecam ogólnie tylko jeśli robi Ci je ktoś kto na 1000% zrobi je dobrze. Ja jednego miałam za płytko, skutkiem czego wyrwałam. Między cyckami jest to ryzyko, że łatwo zahaczysz. Ale plus jest taki, że blizny są niewielkie 🙂
A ja wczoraj sobie zrobiłam tatuaż na karku 🙂 ale jestem szczęśliwa.
A co do noszenia  foli na tatuażu to mi właśnie dziewczyna kazała. No i mi mówiła, że właśnie nie można doprowadzić do tego, żeby były stupy.
Dranga , pokaż  😀
   konik 🙂
Szkoda, że zdjęcie w takim małym formacie, ale fajnie to wygląda.
Duży takie jak lubię  😉
A gdzie robiłaś i za ile , bo jesteś z Wro?
Dranga, daj większe foto!
Jeszcze mam 2 tygodnie, i 3 wzory, a nie mogę się zdecydować który pierwszy...  😜
Jestem bardzo ciekawa czy faktycznie na zebrach bardzo boli...
  mam nadzieję, że to będzie większe.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 stycznia 2014 20:16
Dranga no no, osobiście nie lubię tatuaży z końmi, ale tutaj zdecydowanie należy pogratulować artyście wykonania - rzadko zdarzają się tak proporcjonalne i nie zniekształcone końskie tatuaże.
Thymos, a gdzie idziesz robić?
U yadou, która pracuje w Czaszka i sztylet.
Nazwa odrzuca, ale co tam 😁

https://www.facebook.com/pages/yadou/132315294999?fref=ts
Thymos, myślę, że Agi nie trzeba tu przedstawiać  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się