Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

FurryMouse, z tym, że lato, to nie najlepszy moment na tatuaż. Dłużej i gorzej się goi i trzeba unikać słońca jakiś czas...
madmaddie, kurczak_wtw, dziękuję! Bardzo pomogłyście 🙂
Gaga, tak, tak, wiem. Chciałam sobie prezent na urodziny zrobić więc celuje bardziej w listopad, ale nie mam pojęcia jak wygląda temat terminów dlatego chciałam się zorientować wcześniej 🙂
keirashara, ach, coś mi uciekło i nie widziałam że jeszcze Ty pisałaś. Również dziękuję 🙂
FurryMouse, niektórzy prowadzą zapisy tylko na 2-3 miesiące w przód, więc terminy są dosyć szybkie tylko trzeba mieć refleks. Zależy, także musisz pytać.
Melduję, że mam zaklepany termin na 17 października z notką, że jak się coś w drugiej połowie września zwolni to wbijam. Już się nie mogę doczekać 🙃🙃
Post został usunięty przez autora
Przychodzę się pochwalić. Jestem absolutnie zachwycona i nie mogę się napatrzeć. Jest dokładnie taki jak sobie wymarzyłam 😍😍😍
20231018_123021.jpg 20231018_123021.jpg
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 października 2023 12:56
FurryMouse, ale fajny!
Jakie ładne te tatuaże teraz robią 😀

mnie kusi jakiś walk in w Kato na halloween, ale nie wiem czy jestem aż tak spontaniczna
FurryMouse, - piękny! U kogo w końcu robiony? 😁
Dziękuję 🙂 jaram się 😀
keirashara, u Natalii Jaworskiej (nataszkatattoo)
FurryMouse, piękny!
kurczak_wtw, dziękuję 🙂 niezmiennie nie mogę się na niego napatrzeć 😀
Do kogo najlepiej zwrócić się po minimalistyczny zwierzęcy tatuaż? Najchętniej Warszawa/Śląsk
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 marca 2024 13:18
A propos zwierzaczków, poszłam po minimalistyczny kontur schowany między dziarami innymi, wyszłam z dot workiem XD
20240211_215955.jpg 20240211_215955.jpg
madmaddie, ale fajny!
Po latach podchodów przed chwilą spontanicznie zapisałam się na pierwszy tatuaż. Nie wiem jak usiedzę do lipca. Jaram się jak dzika 😍
Tak, wiem, lato nie najlepszy moment i w ogóle, ale moja skóra i tak nie widziała słońca od lat i to się raczej nie zmieni.

Czy muszę dodawać, że projekt ni grzyba nie pokrywa się z wcześniejszymi założeniami? 🤣
keirashara, fajnie! Mnie kusi kolejny, ale najpierw małż chce i bardzo mu na tym zależy, to poczekam 🙃
U kogo robisz?
Evka, - 6str6nger6, złapałam jeden z wolnych wzorów, który już poprzednio jak się pojawił do mnie mówił. No i jak dziś znowu wleciał na stories to zaklepałam. Jest bardzo "mój", jednorożec w mrocznej stylistyce, trochę klimacie diablo, w które przegrałam nieprzyzwoitą ilość godzin (w samą III część mam grubo ponad 1000h wbite). Jak pokazałam swojemu P. i przyjaciółce to od razu mówili, że pasuje do mnie 😁 Wlatuje na udo, po co zaczynać od małych, jak można z grubej rury.

Czy przez ostatnie lata oglądałam głównie delikatne wzory, akwarelki, cute kotki i te klimaty? Być może 😂
keirashara, mrocznie, ale mega fajna kreska, czad! To ten unicorn z głową-czaszką?
Wieloletnie przyczajki najlepsze 😁 kurcze, mnie też udo kusi ale boję się jak to się będzie zachowywać przy ewentualnej zmianie masy/obwodów 😅
FurryMouse, - zescreenowałam go sobie i chyba dobrze, bo znikł po zaklepaniu, jest tylko na ogólnym zrzucie już.
Mi uda się jakoś mocno nie zmieniają, w górę z wagą już nie pójdę, za to zrzucam... ale jak będę dalej czekać to mnie starość zastanie 😉 Najwyżej jednorożec też będzie bardziej slim.
Screenshot_20240425_115700_Instagram.jpg Screenshot_20240425_115700_Instagram.jpg
keirashara,
Omg. Piękny. Czekam na fotki już na Tobie.
keirashara, jest boski!
keirashara, nosiłabym🤗 piękny!
To chyba trochę tak, że jak na topie są jakieś wzorki, to się wydają fajne, bo takie "oswojone" mimo, że to jednak nie to 😉 ale jak trafi się na "swój", to się wie od razu 😀
Mam na plecach i łydce, chcę na przedramieniu teraz, bo uda to mam w obwodzie jak łydki i nie lubię ich jakoś tak trochę 😅
keirashara, o, fajniejszy niż ten co to myślałam że to ten 😁 w sumie dobry tok myślenia 😉
No to ja też czekam na foty już po.
Wieloletnie przyczajki najlepsze 😁 kurcze, mnie też udo kusi ale boję się jak to się będzie zachowywać przy ewentualnej zmianie masy/obwodów 😅
FurryMouse,
Nie ma się czego obawiać, mam na obu udach duże tatuaże i spore zmiany obwodów w dół i w górę i z tatuażami nie dzieje się absolutnie nic. Także polecam, ja dzięki nim trochę polubiłam się z moimi udami których kiedyś nie znosiłam 🙂
Dzięki! 😁 Jak tylko zamieszka na mnie to pokaże.

Evka, - coś w tym jest, bo ja od dawna "a może konik", "a może cośtam", "a może delikatny", "a może jednak cały rękaw", no i niby jarały mnie te akwarelki, niby jarały mnie urocze kotoduszki od jednej z tatuatorek, ale zobaczyłam tego i od razu wiedziałam gdzie i jak go chce.
Udka mam akurat dość mocno zbudowane, ale nauczyłam się je lubić. Kiedyś zawsze myślałam, że one są za duże, grube, etc, a teraz na prawdę lubię swoje nogi. Mimo, że przytyłam i są nawet większe 😂 no, ale to grubsza rozkmina i nie na ten wątek.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 kwietnia 2024 08:27
keirashara, Świetny wzór! Mi się marzy jakiś koński akcent, ale większość wzorów taka jakaś "wieśniacka" jest w moim odczuciu, a ten Twój jest zajebisty 😍 Bardzo w moim klimacie.
Mnie z końskich kusi coś takiego, ale musi poczekać.
Teraz idę za ciosem i umawiam się i ja😅
Screenshot_2023-10-17-13-28-36-420_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-10-17-13-28-36-420_com.android.chrome.jpg
kurczak_wtw, oo, mówisz? Kurde, jakbym się odbiła finansowo to taka końcówka lata... żeby można było w spódniczkach chodzić i nie drażnić tego cholerstwa póki się nie zagoi 🤔
Kurde właśnie, jak z udem w kontekście noszenia bryczesów? Ile czasu nie wsiądę? 🙈 o tym nie pomyślałam kompletnie...

Evka, - umawiaj, umawiaj i pokaż potem 😁
zembria, - miałam podobne odczucia co do koni 😂 jakiś czas myślałam o konturze + akwarelkowe plamy, coś troche w stylu tego co Evka wrzuciła. Znaczy chciałam coś z konikiem, ale nie realistycznego, nie "oldskulowego", nie tandetnego. W sumie trochę to spełnia, coś końskiego się zgadza.
Na insta w "wygojonych" u tego artysty jest też pokazany bardziej realistyczny koń na udzie i całkiem nieźle 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się