wasze ulubione seriale

vissenna   Turecki niewolnik
12 stycznia 2014 22:14
A ja przed chwilą obejrzałam Sherlocka  🤔
Gatiss, Moffat, WTF?! Nie chcę spoilerować, więc nic nie powiem ale scenarzyści są szaleni...
Sherlock <3 totalnie, nie ma takiego drugiego serialu, a niestety widziałam ich naprawdę wiele
[quote author=flygirl link=topic=205.msg1976197#msg1976197 date=1389441779]
Oglądnęłam wczoraj nowy odcinek PLL. Jeny jaki ten serial jest męczący. Czy tu coś kiedyś się wyjaśni? 😵

Mnie też wkurzył i denerwuje mnie ta cała akcja z Calebem, który z normalnego w miarę świata PLL przeniósł się do fantastyki Ravenswood.
[/quote]

A ja PLL wciąż lubię (znowu moja sentymentalna strona?), ale wątek z Calebem zrobił się bardzo głupi, fabuła Ravenswood nic a nic nie pasuje do PLL i połączenie ich było zabiegiem niepotrzebnym moim zdaniem.
No, ale zrobili jak zrobili, miało być fajnie a wyszło jak zwykle  😁

W Ravenswood się trochę zgubiłam, ale to chyba fakt, że była ta przerwa i zapomniałam pewnych szczegółów, już ogarniam w miarę co się dzieje.


Nie spoilerujcie Sherlocka tylko, błagaaam, jeszcze nie zdążyłam obejrzeć  🤔
vissenna   Turecki niewolnik
12 stycznia 2014 22:27
Heval spokojnie, nikomu nie odbiorę tej przyjemności krzyczenia co chwila do monitora "No chyba sobie jaja robicie!"  😎
Czy ktoś jeszcze po wejściu na kinomaniaka widzi tylko napis THE END?
Martolina, wszyscy to widzą.
Jest na to rozwiązanie - kinoman.tv  😉
DoSia, dzięki 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
13 stycznia 2014 09:14
Albo iitv.info 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 stycznia 2014 10:09
Edytka, ja kocham Downtown Abbey miłością wielką, muszę teraz tylko Christmas Special obejrzeć bo jakoś do tej pory nie miałam okazji.

na razie obejrzałam Christmas Special na zakończenie 3 serii. O jaaaa... Matthew. Seriously?  😲
Jest na to rozwiązanie - kinoman.tv   😉


tak, tylko że kinoman nie ma aż takiego "materiału", jak kinomaniak (chociażby brak seriali z napisami, sam lektor...)
Myślę, że to kwestia czasu kiedy przerzucą wszystko z kinomaniaka😉
a własnie jak to jest, bo kinoman powstał już wcześniej, wcale nie po zlikwidowaniu kinomaniaka, podobno jest możliwe, że właścicielem jest ta sama firma, ale widziałam też domysły, że to po prostu kopia.

Mimo wszystko kinomaniak był lepszy... A tu można zbierać punkty, ale nie widzę opcji wymiany tych punktów :/
Heval, możliwe też że po poprzednich problemach już wcześniej kinoman powstawał i było wszystko przygotowywane. Kinoman póki co strasznie zamula, mam nadzieję że to się zmieni..

Edytka, tak wiem, nie mogłam tego przeżyć. łudziłam się że jednak to nieprawda, ale pierwszy odcinek rozwiał wszystkie możliwości..

I co powiecie o finale Sherlocka? Ja jestem wniebowzięta! Mam tylko nadzieję że kolejna seria powstanie ciut szybciej niż za kolejne 2 lata.
xxagaxx - masz na mysli koniec 2-jego sezonu? Ja juz jestem w 3 odcinek 2 . Uwielbiam ten serial 😅
Czekoladowiec, ale o jakim serialu piszesz teraz? o Sherlocku?
xxagaxx - mój błąd. Pomyliłam serial a już nie moge edytować.
Wie ktoś może kiedy wyjdzie kolejny sezon Anatomi Prawdy?
gdzie obejrzę six feet under z napisami?  👀 chodzi mi o pierwszy sezon. na iitv i serialne online i chyba seans24 jest tylko z lektorem  👿
Lov   all my life is changin' every day.
15 stycznia 2014 22:36
xxagaxx, nerechta, widziałyście nowego Mentalistę? Coś się dzieje 😅
Mała zapowiedź: Ryan Murphy o AHS 4: rok 1950 (mamy patrzeć historycznie), Niemcy, Jessica Lange (!) grająca Marlene Dietrich.
Info z fanpage'a.  🙂

Dobra, te Niemcy sama sobie dospiewalam, ale postać pochodzenia niemieckiego.
Heval, niestety tylko pierwszy odcinek jest z napisami, a ten już obejrzałam 🙁 chyba po prostu przemęczę te kilka sezonów. bo chyba od któregoś zaczynają się napisy tylko, ale nie chce mi się teraz sprawdzać 😁
Lov, no w końcu 😉 Najwyższy czas xD
Lov   all my life is changin' every day.
16 stycznia 2014 09:43
xxagaxx, ja jestem pewna, że albo to RJ, albo jego następca 😎
Też oglądam Mentalistę  😜
Myślałam, że jakoś wyciszą serial i już nie będzie takich zwrotów akcji. Toć to, ponoć, ostatni sezon jest?

Choć nie ukrywam, cieszę się strasznie, że coś zaczęło się dziać!
I co powiecie o finale Sherlocka? Ja jestem wniebowzięta! Mam tylko nadzieję że kolejna seria powstanie ciut szybciej niż za kolejne 2 lata.


wszystkie emocje i slowa nie sa w stanie opisac moich uczuc 😎

seria 4 ma powstac kiedy "martin i benedict nie beda zajeci byciem hobbitami i smokami" 😉
Lov   all my life is changin' every day.
18 stycznia 2014 22:46
buyaka, z tego co słyszałam, ma być na pewno jeszcze jeden.
Śniło mi się, że Jane okazał się jednak schizofrenicznym RJ i po jakimś tam miłosnym uniesieniu z Lisbon (fuj w ogóle :P) powiedział jej wprost, że od dawna jest tego świadomy. Na koniec powybijał wszystkich jak muchy i ukrył dowody  🤔wirek:
honey, haha, powiem ci że niezły scenariusz ci się w ogóle ułożył xD

Ogląda ktoś Bates Motel?
wooo, Lov, byłoby super  😅

A ja czekam aż wrzucą w końcu kolejny odcinek  🍴
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się