Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Tian to niebo, ren - człowiek, yi - to w sumie jeden
Całość to taka trochę jedność człowieka z niebem. Ale! To może być różnie tłumaczone, bo tian ren he yi to idiom chiński
Tu fajne objaśnienie (z pokazaniem, że tian to nie tylko niebo):
http://www.chinaculture.org/gb/en_madeinchina/2005-10/18/content_74584.htm

Chyba, że się mylę, ale nie sądzę, bo krzaczory zgadzają mi się z pinyin 😉
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
23 stycznia 2014 16:58
amnestria bardzo fajne miejsce i napis
yga po co to dodałaś już wiem co będzie następne ! ale z różą Thymos przepraszam może odrapie ale jest prze boski !  💘

póki co mój nowy nabytek już drugi lecz wiem że nie ostatni 😉
jeszcze świeżutki 2 h temu zrobiony 🙂

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 stycznia 2014 18:33
Wpisałam w google "tatuaż między piersiami" i oto co znalazłam  😁 KLIK
zabije kiedyś noen za to zdjęcie  🤬 zazdroszczę tych kolczyków  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 stycznia 2014 18:41
Frania to czemu nie zrobisz?  😉
po pierwsze nie te cycki, trochę się boję i do kwietnia nie mogę robić kolczyków, a mam jeszcze 3 inne do zrobienia 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 stycznia 2014 19:06
tez jej zazdroszczę! są piękne, ale do tego trzeba mieć ładny biust. Jedynie to mnie powstrzymuje  😕
ładny jak ładny, ale...trzeba go mieć 😉
To już jutro! Nie mogę się doczekać 😀.
slojma   I was born with a silver spoon!
23 stycznia 2014 20:40
Ja mam kolczyk w sutku już ładnych 7 lat a może ciut więcej tak samo poziomy jak na zdjęciu tylko, że mój jest niebieski tytan.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 stycznia 2014 21:46
slojma a jak jest z wyjmowaniem go, można normalnie czy raczej jest to kolczyk na stałe?
slojma   I was born with a silver spoon!
23 stycznia 2014 22:14
smarcik- jest identycznie montowany jak ten w języku sztanga i dwie kulki jedną się odkręca. Jak miałam dwa razy prześwietlenie płuc musiałam wyjąć nie było większego problemu ale na codzień siedzi na swoim miejscu.
smarcik, rozety i mandale to tylko kolana!  😍 Gdybym tylko byla odważniejsza (i miała lepsze kolana).
amnestria, zdradzisz, jaka to czcionka? Gdzie robiłaś tatuaż? Szykuję się na coś równie "minimalistycznego", tylko ciągle nie jestem jeszcze przekonana do miejsca 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 stycznia 2014 08:29
Kolana?  😲 Nigdy bym na to nie wpadła  😁 Ale niestety mam problemy z kolanami, może nawet będę musiała mieć operację, więc ta opcja odpada, głupio byłoby gdyby chirurg pociął piękną mandalę  😉
A czy ten wzór coś oznacza...? (O mandalę mi tu chodzi...)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 stycznia 2014 08:58
[[a]]http://pl.wikipedia.org/wiki/Mandala_%28symbol%29[[a]]  😉 Czyli tak naprawdę każda oznacza coś innego. Ja nie mam póki co konkretnego wzoru, będę myśleć.
Zakochałam się w tej KLIK ale nie sądzę żeby ona cokolwiek oznaczała, nawet nie do końca spełnia warunki bycia mandalą bo nie ma w niej kwadratu.. jest po prostu piękna  😁
w wiki sprawdziłam :kwiatek:
obłędne to jest... Kurde, nie mam ani jednego, a coraz to nowe wzory bym chętnie u siebie zobaczyła...  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 stycznia 2014 09:15
Jeszcze pozwolę sobie skopiować znaczenie kolorów w mandali. Zamierzam się na tym oprzeć przy projektowaniu mojej  😉

ZÓŁTY
Znaczenie pozytywne – słonce, światło, pogoda ducha, radość, zadowolenie, oświecenie, rozwój, uwolnienie intelektu, rozbudzona wyobraźnia, chęć działania, dążenie do wolności. Znaczenie negatywne – strach przed ciasnota /klaustrofobia/, powierzchowność, zazdrość, mania wyższości.

POMARANCZOWY
Znaczenie pozytywne – optymizm, energia, radość życia, ambicja, łatwość nawiązywania kontaktów, aktywność, czułość, zdecydowanie, odwaga, siła, serdeczność, młodość, wiara w siebie. Znaczenie negatywne – traktowanie życia zbyt lekko /beztroski/, zadza znaczenia /wygórowana ambicja/.

CZERWONY
Znaczenie pozytywne – miłosc, chec zycia, zmysłowosc, wiara w siebie, siła, wytrwałosc, samodzielnosc. Znaczenie negatywne – nienawisc, złosc, pobudliwosc.

RÓZOWY
Znaczenie pozytywne – romantyzm, przychylnosc, poswiecenie, wrazliwosc, kobiecosc, wstrzemiezliwosc, delikatnosc, zdolnosc rozkoszowania sie nawet mała rzecza, elegancja, zgodnosc.
Znaczenie negatywne – tajemniczosc, potrzeba ochrony, nierealnosc, niesamodzielnosc.

FIOLETOWY
Znaczenie pozytywne – zdolnosc do medytacji, duchowosc, mistycznosc, umiejetnosc łaczenia przeciwienstw, zdecydowanie w uczuciach, indywidualizm. Znaczenie negatywne – cierpienie, ból, melancholia, rezygnacja, „odwrócenie sie”, zrzeczenie sie np. własnej racji.

NIEBIESKI
Znaczenie pozytywne – pewnosc siebie, zrównowazenie, opanowanie, zgodnosc, spokój, odprezenie, tesknota, wiernosc, idealizm, rozsadek. Znaczenie negatywne – pustka, nuda, obezwładnienie, naiwnosc.

TURKUSOWY
Znaczenie pozytywne – przyjazn, komunikatywnosc, pomysłowosc, pewnosc siebie, urok osobisty, wdziek, humor, „dusza towarzystwa”. Znaczenie negatywne – kaprysy, mania wyzszosci, zadza uznania.

ZIELONY
Znaczenie pozytywne – zywotna natura, nadzieja, silna wola, równowaga emocjonalna, wytrzymałosc, zdrowie, uznanie, ambicja. Znaczenie negatywne – wygórowana ambicja, nieszczerosc, zadza władzy.

CZARNY – SZARY
Znaczenie pozytywne – honor, zachowanie godnosci, odnawianie sie, powracanie. Znaczenie negatywne – smierc, zniszczenie, załoba, grzech, strach, obawa, strata, niebezpieczenstwo, beznadzieja, niechec,
przymus, przesycenie /obrzydzenie/.

BIAŁY
Znaczenie pozytywne – czystosc, niewinnosc, doskonałosc, szlachetnosc, cnota, rzeczowosc, wzniosłosc, wybawienie. Znaczenie negatywne – obojetnosc, chłód, abstrakcyjnosc, przesadny perfekcjonizm
kujka   new better life mode: on
24 stycznia 2014 09:35
Mandala w największym skrócie jest w buddyzmie poziomym rzutem, na którym widać budowę swiata (który jest jakby warstwowy).
bardzo fajny pomysl na tatuaż, choć ja bym poszla bardziej w tradycje, niż w esy-floresy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2014 14:40
Jak tam wszystkie nowe tatuaże?  😀 Mi w końcu zaczął schodzić naskórek, niedługo wracam do ćwiczeń  😜
Ja od wczoraj zrzucam skórę. Mam się pokazać po złuszczeniu i może dostanę pozwolenie na bieżnię. Bo na siłownię i solarium na pewno jeszcze nie.
Nadal nie swędzi.
Mój już wygojony- czas na nowy  😜


Wybiera się ktoś na krakowską konwencję? Cały czas śledzę ich fb/flickr i czekam na większą ilość 'graficznych' tatuatorów.
mnie dalej udo boli  🤣 nie wiem, czy to normalne, bo nie mialam nigdy tatuazu na nodze - yga, jak Twoje wrazenia?  😉
ale luszczy sie juz troche i swedzi skubaniec, czyli jest dobrze.

juz bym chciala tez wrocic na treningi, ale to jeszcze potrwa... a ja tymczasem mysle juz o drugim udzie, tak dla symetrii  😀
Jeśli ktoś się zastanawia nad MD, to polecam, w odróżnieniu od industriala wcale mnie nie boli  😵.
pokazuj!
infantil, mam tylko takie: klik.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 stycznia 2014 15:00
mnie dalej udo boli  🤣 nie wiem, czy to normalne, bo nie mialam nigdy tatuazu na nodze - yga, jak Twoje wrazenia?  😉
ale luszczy sie juz troche i swedzi skubaniec, czyli jest dobrze.

juz bym chciala tez wrocic na treningi, ale to jeszcze potrwa... a ja tymczasem mysle juz o drugim udzie, tak dla symetrii  😀


Mnie jeszcze czasem swedzi, ale nie boli (minęło już 10 dni od zrobienia). Kocham go z kazdym dniem coraz bardziej !  😜
Co masz na udzie?
Też myślę o tej symetrii, ale najpierw musiałabym się wyprowadzić z domu  😂
Już się wczoraj mama za głowę złapała jak jej powiedziałam, że następny tatuaż na ręku  😵
juz sie tu pojawial, ale nie wiem na ktorej stronie, wiec jeszcze raz wrzucam 😉

w sumie yga Ty masz bardziej z boku uda, ja tak centralnie - nie wiem, zawsze mi sie wydawalo, ze mam wysoki prog bolu, na rece mam tatuaz spory i mnie tak nie bolalo, a na nodze na poczatku spoko, a pod koniec (6h to trwalo) juz mnie tak bolalo, ze myslalam ze odjade  😉 juz tez przestal mnie bolec, ale wczesniej przy chodzeniu, albo wyprostowaniu nogi mialam takie wrazenie, jakbym strupa zrywala.
Nav, a to Ty kiedyś pisałaś, że myślisz o rękawie albo połowie? To ten spory tatuaż na ręce?  👀

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się