Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

otimo kask to just togs, granatowy. Bardzo fajny, na początku nie mogłam się przyzwyczaić bo wydawało mi się, że mam w nim głowę wielkości kapusty ale teraz nawet go lubię🙂
Karmelek1700,Twój pączuś łapie za oko. 😀
Nasza kucka przeszła dziś chrzest bojowy... Testowałam na niej maszynkę do golenia i mimo tego, że wydaje odgłosy jak wiertarka kucka stała jak drut i dała sobie ogolić szyję 🤣
A Julia dziękuje za miłe słowa i przesyłamy jeszcze dwie foty z dziś 😉

Nirv, jak Ty to zrobiłaś, że grzywa jest taka równa?! Co ja bym dała, za taką elegancką fryzurę!
brzezinka, jak zwykle młoda wymiata. Szukacie już dla niej  większego konika?
Dżastin, faktycznie ładne zdjęcie 😀
margaritka, współczuję, sytuacja faktycznie nieciekawa...

A my dziś poskakaliśmy na dworze, fajnie znowu jeździć po dużym placu 😉

print screeny z filmu:




Karmelek1700, jaki on piękny!!

brzezinka, zazdroszczę córy, jak zawsze genialna jest 🙂 Ale i widać jak rośnie, nogi jej się zrobiły do nieba normalnie 😀

anai, zazdroszczę skoków!!

U nas nowa energia - Dzionek drugi dzień czyściutki (w sensie ruchu, bo wytarzał się z 5 razy), umówiłam się z nowym trenerem na jazdy od przyszłego tygodnia - jest super!! No i kowal zrobił nam super podkowę na podziurawione kopytko i można śmigać.
Za to myślałam, że ubiję dzisiaj tego durnego konia. Ja wszystko rozumiem, że stał tyle dni w boksie, że wiosna, że biegać się chce... Ale kurde bez przesady!!

Żebyście nie zapomnieli jak Dzion wygląda takie oto fotki robione kalkulatorem (proszę docenić dobór czapraka do koloru bandaża 😉 )




Dzionka, zazdroszczę czystego konia. 😀 Mój dalej nie do końca... W stępie ok, ale w kłusie trochę znaczy (co nie przeszkadzało mu wczoraj zrobić pięciu nawrotów kłuso-galopem, bo przecież jak kolega lata, to on też musi), ropa ciągle spływa i nie chce spłynąć do końca... Mogłoby już to ustrojstwo dać spokój. 🙄
Dzionka, ty szmatoholiczko! czaprak pasujący do bandaża 😂
anai Dino w super fornie 🏇 też chętnie bym poskakała..
brzezinka córa coraz większa 😉 jakiej wielkości kuca teraz szukacie?
Dżastin jak Banderas sie czuje?

ja dzisij miałam gości (znowu 😁 ) koleżanka nagrywała Rudą w stępie i kłusie, żeby zrobić animacje jej ruchu 😉 więc mi przypadło bieganie z koniem w ręku 🤣
wsiadać nie miałam, ale się chwile powygłupialiśmy, więc wybaczcie brak kasku.
więc się przyminamy


sumire, o rany, myślałam że twój już dawno czysty! Nie wiem jak to się stało, że Dzionek go przegonił, skoro i krwiak i ropa :/ Mój już jutro idzie na padok wreszcie. Może jednak warto wezwać weta? Może się bardziej uszkodził niż myślisz?

Losia, haha, wiem 😀 Wprawdzie przypadkiem to zrobiłam, ale jak już go lonżowałam to miałam z tego ubaw 🙂 Spaść chcesz znowu babo? Co to za wygłupy?!  😉
Dzionka wczoraj to wypadek przy pracy 🤣 bardoz sie z tego śmiałam leżąc już na ziemii 😂 spadłam w kłusie jeszcze! 🤔wirek: Ruda też była zdziwiona, przyszła zaraz do mnie z mina "WTF?!" 😂
anai, Dzionka, Losia, no właśnie, Julka powoli wyrasta z kucki ale na całkiem dużego konia jeszcze jest za mała. Dziś stępowała mi rudą i wygląda to dość komicznie 🤣

Zastanawiam się nad jakimś kucem felinskim może a jak nie to zostanie jej jazda na naszym dziadku, który jednak od rudej sporo niższy. 😉
brzezinka,  łoooo i tak wygląda jak wielki potwór pod nią :P
Losia, ale pięknie razem wyglądacie <3
Dzionka, dobór idealny 😀
anai, mmmm zazdrość zżera 😀

Ja też może jeszcze rzucę rudą, zimową porą ale:
[url=http://re-volta.pl/galeria/foto/110507#f][/url]
[url=http://re-volta.pl/galeria/foto/110511#f][/url]
(brzucha to chyba nigdy nie zgubi :P)

e: zdj
Losia a miło, że pytasz🙂 Bandi czuje sie świetnie! Najważniejsze, że przeszły mu w końcu kontuzje i jakieś dziwactwa skórne, więc działamy, rzeźbimy i wyrabiamy kondycje  💃
btw, mina rudej na ostatnim zdjęciu mówi sama za siebie  🤣
anai kurcze kusicie tymi skokami! I faktycznie kawał placu macie🙂
zoriczkowa o nieee, nie śnieg!:P
brzezinka, tak, koniecznie słodkiego feliniaka albo welsha! Super by się prezentowali 🙂

zoriczkowa, akysz akysz z tym śniegiem!!
Dżastin, Dzionka,  obiecuję, że następne już będą w pełnym słońcu !! 😀
Brzezinka taki fajny welshyk albo feliniak to jej jeszcze na ladne pare lat wystarczy, a przynajmniej bioderka jej sie nie posypia 🙂
Dzionka Fajnie, że Dzionek czysty 🙂
zoriczkowa Mojej Cayenne też brzuch się uporczywie trzyma, pozostaje mi wierzyć, że dzięki systematycznej pracy w końcu wsiąknie 😉

Ja dzisiaj jeździłam na Atei i jak zwykle, jestem zakochana. W ogóle dorasta ten mój źrebolek, jakaś taka bardziej opanowana jest. Aż mnie wzruszenie bierze.
Niedawno z niej taki srul był (ze mnie i Cayenne z resztą też):


Więcej nie zrobiłam bo się niespodziewana impreza rodzinna wywinęła.
zoriczkowa - zdecydowanie nigdzie nie mialby lepiej 🙂 Kiedy Babe swoja przywozisz? :P
nirv - tez lubie tego pluszaka :P Pamir dobrze wyglada 😉
Losia - ze tak zapytam z ciekawosci, w jakies branzy teraz pracujesz? Bo jak rozumiem, juz nie z konmi. Dawaj wiecej Rudej!
brzezinka - hihi, dzieciaczek rogi pokazuje bez mamy?  😀iabeł: Cora na kucynce wspaniala  💘
Karmelek - ale ten siwek ma odmiane  😜
anai - widac Dino w dobrej formie, super 😉 Tez sie nie moge doczekac skokow na dworze 😀
Dzionka, trzymam kciuki, żeby Dzionek już się nie wygłupiał i żebyście wkrótce mogli poskakać!
Losia, Angeel, dzięki, on niestety raz lepiej, raz gorzej, metryki mu niestety nie cofnę. Ale teraz jest super.
Dżastin, plac mamy bardzo duży, to wielki plus naszej stajni 🙂
brzezinka, na rudej wygląda faktycznie nie teges 😉 Musicie faktycznie znaleźć coś pośredniego 😀
zoriczkowa dziekujemy bardzo :kwiatek: jest okropnie oglona, ale to pomine 😁
Dżastin ciesze się, że wracacie do formy 😉 a ona jest miestrzynią w robieniu takich min.
Angeel zawodowo jest zupelnie niezwiązana z końmi- pracuje w barze 😉 dzięki temu moge pracowac i nie opuszczac studiów. Co prawda często bywam bardzo zmęczona, ale ktoś musi utrzymać wielkonia 😉

jeszcze niehigieniczny buziaczek dla Re-Volty! 🤣
Losia, niezmiennie od lat uważam, że ona jest piękna 🙂 tylko co jej tak klatę wychlastałaś maszynką? 😁 cudnie wyglądacie.

Burza nic nie mów o goleniu 😁 😵 pisałam już w watku o goleniu... że 2 maszynki na niej zeszły, żeby ogolić tyle o ile... 😵 (w tym 3 ostrza, wysztsko nowe) To jej i moje pierwsze golenie, więc mam nadzieje, że nastepnym razem  będzie lepiej. ważne, że spełnia swoje zadanie, nie poci sie tak, a nie chciałam jej dawać 2 raz pasty, żeby dogolić fatalnie wyglądająco klate i początku szyi 🤔
Losia, spoko śmieję się, golę 3 lata a też zostawiam niedoróby. Ale fakt, jak maszynka padnie to pozamiatane :/

Edit: Piórko pozdrawia z nowego-starego domu 🙂
Atea, no też mam taką nadzieję, tylko muszę rzeczywiście systematycznie jeździć ...  😡
Angeel, po maturze jadę do niej, a po wakacjach wracamy 🙂 Akurat - pojeździmy razem w jesiennie tereny 😀
U nas przepiękna wiosna dzisiaj  😍
Kobyła chyba przed rują jest, bo fochy straszne były. Lama, usztywnianie i popieprzanie...  😵
Ale nadrobiła paroma skoczkami- tyle, że z prędkością światła  😁

I jest szansa, że pewien trener będzie do nas dojeżdżał raz w tygodniu  😅 Niestety będę musiała trochę się poświęcić i coś pokombinować z pracą, bo szansa jest tylko odrana w tygodniu  🤔







zoriczkowa - nooo, do jesieni juz moze zdaze wyrobic forme u mojego nowego konia terenowego 😀 Fajny?  😁

Angeel, haha za***isty !!! 😀 Trochę przypomina mi muppeta..  👀  😁

ale to jakiś "z pracy" ? tak?
Angeel, przypomina mi Frigg ekuss 😉
Burza, Piorek jaki warkoczyk 😍
zoriczkowa - hahahaha, umarlam z tego muppeta 😀 Dla mnie to Chrupek jest 🙂 Tak, pracowy 🙂
harja - bo to tez islandzki kuc 🙂
Angeel, Anderia, dzięki 😉

Dżastin, dasz radę! Mi zawsze najłatwiej było się rozskakać, jeśli wcześniej jeździłam duużo po drągach na kłus i galop, później ustawiałam np jakąś małą przeszkódkę na końcu tych drągów (np 3/4 drągi i kopertka)

Karmelek1700, anai, grzywa to mój twór z tego tygodnia - zapuszczaliśmy irokeza jakoś od września/października i ostatnio stwierdziłam, że ma już zdecydowanie za długą grzywę, zaczęła mnie wkurzać, że się przekłada i ogólnie wygląda jak szopa 😁 Więc wyczesałam, nauczyłam się przerywać, tam gdzie mu się przekładała (i przy okazji tam, gdzie miał najgrubszą), poszło spooooro kudłów (na raty - 3 dni się z tym męczyłam!), podcięłam na równo i jest 💘


My dzisiaj luźny dzień mieliśmy w sumie - przyjechał mój brat na swoim motorzyku, z którym Pams się zapoznał i… zaprzyjaźnił 😁 Ten koń jest niesamowity! Myślałam, że będzie bał się motoru, ale wręcz… biegał za nim… Chwilkę po placu pokręciliśmy się w ramach rozgrzania się, a później polansowaliśmy się przed aparatem 😁

Dzisiaj zabrakło nam karty, mam tylko jedno końsko-moto foto, ale w przyszły weekend planujemy większą sesję w tej tematyce - ja na Pamsie, brat na moto 😉
harja, tylko debeściaki mają warkoczyki  😎

zoriczkowa Naderwany przyczep mięśnia międzykostnego, drugi raz w tym samym roku.
juliadna Dzięki, póki co wszystko idzie zgodnie z planem.
Karmelek1700 Przepiękny stwór  😉
brzezinka Kucynka na tych cavalettkach ma niezłą gimnastykę  🤣
Dzionkam Trzymam kciuki za szybki powrót do formy Dzionkowego kopytka.
wymodelowana Nirv Mówicie i macie, foty by angelika04

Mały wbrew powiewom wiosny reprezentował dziś bardzo romantyczne podejście do pracy  😉
Jeździłam z zacieszem od ucha do ucha albo nawet dookoła głowy  😁











i to co wychodzi zdecydowanie NAJlepiej  😁

brzezinka zawsze miło patrzy się n Twoją córę. Skoro ona tyle potrafi wykrzesać ,nooo jakbhy to powiedzieć... z trochę upartego i niekoniecznie zawsze współpracującego kucyka,  co będzie jak dostanie lepszego wierzchowca  🙂
Burza gustowny warkoczyk  😁
Dzionka gratuluje że Dzionek czysty  i powodzenia w pracy z nowym trenerem  🙂
Nirv jak idzie sprzedaż ?  🙂
A u nas wiosna na całeeeego. Z teh okazji wczoraj teren,  w 3 konie i 2 jeźdzców . Także Sahab troszkę popodziwiał krajobrazy . Fajnie się jedzie , gdy ptaszki śpiewają a słonko grzeje 💘 Jeszcze tylko brakuje zieleni na drzewach.
Aż chce się działać .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się