Końska rewia mody cz. VIII (2014)

etosha mój portfel własnie Cie znienawidził 😵 🤬
uwielbiam brązy i myśle, że ta kolekcja jest wprost stworzona dla kasztana! 🏇 na poczatku chciałam tylko kantar, ale teraz chce i czaprak, derke, wszystko! 😜
wątek zamknięty
Spoko. Dostałam je od znajomej z Niemiec.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 lutego 2014 16:46
Wcale nie jest mi potrzebny 3 w kolekcji żółty czaprak, w dodatku w bardzo podobnym odcieniu, prawda? Trzeci brązowy też nie... Niebieski bym chciała, ale z kolei podobają mi się tylko big square, a ten niebieski z brązowymi paskami mi się gryzie mocno...

Właśnie dzisiaj przyjechały do mnie dwa nowe, w ogóle nie potrzebuje nowych czapraków!
wątek zamknięty
etosha, to dobrze 😉

Mam nadzieję że na wyprzedaży wszystko będzie dostępne. A dralona XL pewnie trzeba będzie kupić szybciej, bo później może nie być ;/

Losia, to prawda, dobrze że takowego nie posiadam to mniej kupie 😀
wątek zamknięty
przepraszam Losia. Mam nadziej ,że chociaż twój koń będzie ciebie kochał za wygląd  w nowej kolekcji eskadron.
Będzie cudownie mu w kolorach.
euro star kolekcja.
wątek zamknięty
o ja...... również nie potrzebuje kolejnych czapraków, niebieski i żółty super 😵
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Piękne hafty mają Championy z nowej kolekcji ES, tylko lamówka mogłaby być "spokojniejsza". Excellenty też mi się bardzo podobają

Poglądowo Kulka w big squerze, wygląda tak sobie ale to nie dla niej czaprak  😉
wątek zamknięty
sacramentia wszystko ładnie ale co Twoje konie mają z kopytami  😲
wątek zamknięty
sacramentia wszystko ładnie ale co Twoje konie mają z kopytami  😲

błoto?
wątek zamknięty
Livia, o ile w polopadzie nieźle, (trochę jednak ciemny się wydaje) to w pasiaku koszmarek 😉
etosha, ooo ile ciekawych fotek, miło, że wstawiasz 🙂 a może mogłabyś zrobić osobny album w swojej galerii na te zdjęcia? Byłyby wszystkie w jednym miejscu i nie musiałabyś się martwić, że dostaniesz ostrzeżenie za pisanie posta pod postem 🙂 a tutaj zawsze możesz wstawić np. kilka zdjęć w jeden post a do reszty link 🙂
Louisa, a mi się podoba nawet na niej!
wątek zamknięty
ok. Już  tak robię. Dziękuje Hareja.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lutego 2014 18:34
Livia polopad w gwiazdki mi się nie podoba, za to blackberry fajny  🙂

Hehe, a tak krzyczeliście, że Eskadron okropny  😁

Wszystkie firmy poszły w te same kolory
wątek zamknięty
cała kolekcja eskadron jest w galerii. To proszę tam patrzeć.Wrzuciłam nowe fotki.
wątek zamknięty
To podam link do galerii etoshy,

http://re-volta.pl/galeria/album/5057
wątek zamknięty
Dziękuję xxagaxx.
wątek zamknięty
etosha, super! 🙂😉
wątek zamknięty
etosha wow! chyba mnie trochę przekonałaś do nowego eskadrona 😉

Ja jeszcze dorzucę zdjęcie big square ze starej kolekcji:

wątek zamknięty
Monia_lol ma super konia. Brakuje jeszcze tylko nowej kolekcji i będzie cudownie.
wątek zamknięty
Louisa, a mi się podoba nawet na niej!


:kwiatek:, ale jasnogniada lub kasztanka będą wyglądała lepiej

Monia_lol bardzo ładnie!

wątek zamknięty
crash, to chyba hacele.
wątek zamknięty
Dziękuję dziewczyny :kwiatek:

etosha po przeglądzie Twojej galerii, spodobała mi się bardzo ta półderka i kantar 😀 i teraz muszę to przemyśleć 😜
wątek zamknięty
cudne te big square'y  😍
wątek zamknięty
A ja jestem uratowana.  🙂 na początku jak zobaczyłam kolekcje to miałam już 4 komplety w planach a teraz nic mi się nie podoba. 
Zobaczymy co z NG
Monia_lol szał  😍
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
23 lutego 2014 21:48
crash tak jak zauważyła Libeerte kopyta są calutkie w błocie niestety, a jeśli chodzi Ci o kształt czy coś jeszcze innego no to już nie do mnie, bo to nie są moje konie i nie mam nic do powiedzenia w kwestii werkowania, strugania czy czegokolwiek 😉
Burza to nie hacele, to takie specyficzne podkowy z wypustkami, chociaż nie wiem jak się nazywają 😁
Monia_lol pięknie wygląda! 🙂

A ja na szczęście nowej kolekcji mówię zdecydowane nie  🏇
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 lutego 2014 22:44
etosha, kurde, ten żółty super, dobrze, że mam jasnego konia i bęzie do kitu. No ale niestety przepdałam jeśli chodzi o brązy. CZas zacząć zbierać forsę.
Monia_lol, ładnie, grey melange jest obłędny.

Ja dziś zawiozłam moje ostatnie zakupy do stajni, także meldujemy się ubrani na szaro-granatowo. 🙂







wątek zamknięty
emptyline, super 😀 W tej derce troche jak w sukience 😁
wątek zamknięty
etosha czemu to zrobiłaś ? 🙁 Nowa kolekcja jakoś specjalnie do mnie nie przemawiała... Do czasu aż wrzuciłaś te zdjęcia... Te big square'y... Najgorsze jest to, że wszystkie mi się podobają...
nirv wreszcie doczekałaś się dery! 🙂
Minosia pięknie w cherry !
Livia polopad super, ale pasiak fuj 🙁
Monia_lol elegancko 🙂
emptyline mega ładnie ( kaloszki najlepsze! )
wątek zamknięty
O rany, dopiero tu weszłam po dłuuugim czasie i te żółcie i brązy w nowym eskadronie mnie rozłożyły na łopatki - TOTALNIE MOJE KOLORY!!!

Aż sobie chyba z tego wszystkiego nowego caballa w tej tonacji zamówię 🙂
wątek zamknięty
etosha, a pytałaś się w ogóle właścicielek zdjęć, czy możesz je sobie pokopiować i umieszczać w jakiejś galerii?
Tego kasztana golonego w gwiazdki kojarzę z Pferdetrends. Na pewno autorzy zdjęć nie mają nic przeciwko umieszczeniu ich fotek w Twojej prywatnej galerii?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.