Nasze szalone przygody !

Witam, pomyślałam, że możemy opowiedzieć sobie przygody jakie nas spotkały z naszymi konisiami. Mogą byś śmieszne ,szalone jakie chcecie! Śmiało piszcie.  🏇  😉
wątek zamknięty
Słodkie to, ale niestety, na złe forum trafiłaś kochana.
Tu są same stare baby i kilku starych dziadów. 😉
wątek zamknięty
(...)
Tu są same stare baby i kilku starych dziadów. 😉

Mów za siebie.  😉
Ja się czuję młodo. I śmiało napiszę:

- miałam wspaniałą przygodę z konisiem. Był biały i pasł się na zielonej trawce. I ja mu dałam marcheweczkę. I zjadł ją buzią z mojej rączki.
Oh! Ja tej przygody nigdy nie zapomnę.  😍 😍 😍 😍 😍
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
04 marca 2014 20:13
Ale że co...?
wątek zamknięty
Ale że co...?

Ale, że , w sumie nic. Tak naprawdę ten wątek to chyba test dla Ikariny ?
Będzie miała szaloną przygodę.  😉
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
04 marca 2014 20:21
Tania, ja tak ogólnie wyrażam konsternację. Twoja przygoda jest szalona i słitaśna <3
wątek zamknięty
Jak dla mnie, to za wcześnie na taki wątek- jeszcze nie ma godziny 22, więc lepiej zbyt szalonych przygód z końmi nie opowiadać  👀  😡 😡
wątek zamknięty
Jak dla mnie, to za wcześnie na taki wątek- jeszcze nie ma godziny 22, więc lepiej zbyt szalonych przygód z końmi nie opowiadać  👀  😡 😡


zmiażdżyłaś system! 😀 aż mi się przypominają moje szalone przygody z końmi...  😁
wątek zamknięty
dempsey   fiat voluntas Tua
04 marca 2014 21:14
Tu są same stare baby i kilku starych dziadów. 😉

Oooo nie byłabym taka pewna czy tylko...
Moim zdaniem co jakiś czas pojawia się tutaj kilka młodych dziadów.
wątek zamknięty
ja miałam taką przygodę, że mój koniś zmienił się w pegaza i polecieliśmy... matko, ale było cudownie 😍
wątek zamknięty
Dziewczyny (a może raczej powinienem wam napisać "babulinki"  😂 ), ja to dopiero jestem szalony. Piję kawę i jem czekoladki na pudełku których pisze "czekoladki do herbaty"  💃  I co wy na takie szaleństwo?  😂
wątek zamknięty
(Jest napisane. 🙂 )

Jak dla mnie, to za wcześnie na taki wątek- jeszcze nie ma godziny 22, więc lepiej zbyt szalonych przygód z końmi nie opowiadać  👀  😡 😡
No właśnie, mi przez chwilę chodziło po głowie, żeby opisać jak to raz na imprezie skończył nam się soczek jabłkowy i lizaki, więc pojechaliśmy w nocy na stację benzynową dokupić wiecej. Na konikach oczywiście pojechaliśmy! 😀 W drodze powrotnej na skróty niemal straciłam oko w krzaczorach...
No ale nie będę lepiej tego opisywać. 😉
wątek zamknięty
A mi się przypomniało,jak fajnie buteleczki obijały się w plecaku,na plecach.....cóż za dreszcz emocji....co za przygoda- konno,przez las do wiejskiego sklepiku 🤣 😀 🏇
wątek zamknięty
Eeee nieee nie na forum...  😁
wątek zamknięty
A jeszcze mi się przypomniało, jak raz z Agnieszką się napiłyśmy soczku i galopowałyśmy w nocy, na konikach, na oklep po ośrodku wczasowym, krzycząc "na Warkę!!!"  🏇 <-- O dokładnie tak machałyśmy bacikami, jak na tym emotku. 😁
I od razu mówię, że więcej takich szalonych przychód nie miałam. No może jeszcze jedną... Ale to wszystko bardzo dawno temu było!
wątek zamknięty
Jak się COFA CZAS????? Ja chce,żeby nadal było "dawno temu" 😕
wątek zamknięty
Przepraszam, że zabrałam wam zabawkę  😡
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.