Cavaliada Warszawa

abre   tulibudibu
12 marca 2014 14:47
Jak jest teraz z zejściem schodami z mostu? Mam zamiar dojechać od Ostrobramskiej autobusem ale trafiłam na taką informację:
Ze względów bezpieczeństwa wyłączony z ruchu pieszego jest rejon Wisłostrady w sąsiedztwie Torwaru. Prace rozbiórkowe i operujący tam ciężki sprzęt nie pozwalają na wyznaczenie bezpiecznego przejścia.
Przystanki w obie strony działają? Da się przejść pod mostem?
Jak ktoś wysiada na przystanku Torwar to nie ma niestety przejścia do budynku więc lepiej wysiadać na przystanku Rozbrat
abre   tulibudibu
12 marca 2014 14:59
quicknes, bardzo dziękuję.
Abre 🙂
Już się cieszę na Twój widok
Jak ktoś wysiada na przystanku Torwar to nie ma niestety przejścia do budynku więc lepiej wysiadać na przystanku Rozbrat


O fajnie, że piszecie. Niby wiem, że remont i przejeżdżam tamtędy prawie codziennie, a do głowy by mi nie przyszło, że może nie dać się zejść.
abre   tulibudibu
12 marca 2014 15:37
szemrana, też się cieszę na spotkanie. Będę od jutra do soboty 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 marca 2014 17:23
Ja jednak będę w piątek, koleżanka nie może być i chciała się biletu pozbyć za pół ceny, żal było nie skorzystać 😁
Dziewczyny,  czy gdzieś blisko Torwaru można coś szybko i dobrze zjeść?  🙂
vissenna   Turecki niewolnik
12 marca 2014 18:59
Hellgirl ja właśnie zamówiłam pizzę do mojego tira  😀iabeł: Wpadniesz na gryza? :>

A i lostak przez twój samochód prawie dziś mnie koń zabił  😁 !!

Jak ktoś chce się przywitać, to wystarczy poszukać jedynego namiotu, gdzie są Duńczycy 🙂
głupie pytanie, ale wiecie jaka jest tenperatura w środku? : D chodzi się w kurtkach, czy ciepło?
głupie pytanie, ale wiecie jaka jest tenperatura w środku? : D chodzi się w kurtkach, czy ciepło?

Na hali jest zazwyczaj ciepło, chyba że trafi się na sektor blisko wyjścia do stajni - potrafi powiewać chłodem.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 marca 2014 19:32
Ja zawsze mam grubszy sweter bo zawiewa z zewnątrz, no chyba że siedzi się po drugiej stronie hali niż wejście z rozprężalni
abre   tulibudibu
12 marca 2014 19:33
I w najniższych rzędach trochę ciągnie wilgocią od podłoża.
vissenna   Turecki niewolnik
12 marca 2014 20:05
Narzekacie na halę?
Zobaczcie, jakie wspaniałe prysznice zostały oddane do dyspozycji zawodnikom i luzakom:  😵


Luksusowa złota fuga  🤔

lostak   raagaguję tylko na Domi
12 marca 2014 20:46
Hellgirl ja właśnie zamówiłam pizzę do mojego tira  😀iabeł: Wpadniesz na gryza? :>

A i lostak przez twój samochód prawie dziś mnie koń zabił  😁 !!

Jak ktoś chce się przywitać, to wystarczy poszukać jedynego namiotu, gdzie są Duńczycy 🙂
      przepraszam!!!!!!!
Dziewczyny powiedzcie mi jak lepiej przyjechać autem czy autobusem? Gdzie można parkować za darmo w okolicy Torwaru ? I czy dojadę na Torwar od strony Ursynowa, przez Dolinę Służewiecką i potem Czerniakowska?
vissenna   Turecki niewolnik
12 marca 2014 21:02
lostak nie ma za co, wiem, że to nie specjalnie. Auto zwyczajnie błysnęło światłami (chyba się zamknęło albo alarm uzbroił) a ja akurat miałam w ręku (a chwilę później na głowie) wypłocha-artystę 🙂

BTW. Może małe re-voltowe spotkanie jutro wieczorem? :>
vissenna tylko nie jutro, bede wieczorem musiala wyskoczyc do pracy. ale w weekend jak najbardziej jestem za spotkaniem 😀
pizza przy tirze też moze być  😉
Jestem za, ale tak btw, czy ktos ma zamiar miec czerwona wstazeczke tradycyjnie? 🙂
carmelka   Extremly photogenic... potato
12 marca 2014 21:43
vissenna my z Hellgirl możemy wpaść w piątek, sobotę i niedzielę, bo do chińczyka trochę daleko, a my leniwe ;P
Dziewczyny,  czy gdzieś blisko Torwaru można coś szybko i dobrze zjeść?  🙂

Jak się wyjdzie z Torwaru i pójdzie w prawo, to za kościołem w okolicy filarów od Trasy Łazienkowskiej jest chińczyk. Całkiem niezły. 😉

O, carmelka mnie uprzedziła. Toż to rzut beretem, normalnie aż 200 m! 😉
carmelka   Extremly photogenic... potato
12 marca 2014 21:46
sumire 200 m
Przecież to trzeba nogami ruszyć! 😀
visenna ja i carmelka piątek i weekend jesteśmy, ja jestem też jutro cały dzionek, w razie czego jakąś pizzę można się re-voltowo zrzucić 😀
A ja sie dowiedziałam ze dzis nie ma targów 🙁 a to jedyny dzien kiedy moge być. Szkoda.. Liczyłam na jakieś nowe bryczesy i kaski chciałam poprzymierzać i może jakaś nowa szmatka 🙂 a tu lipa.
Jak ktos potrzebuje karnetu za pol ceny, prosze dzwonic pisac na 791 066 618. nie odpowiadam na priv przepraszam za ogloszenie ale to pilne
A ja sie dowiedziałam ze dzis nie ma targów 🙁 a to jedyny dzien kiedy moge być. Szkoda.. Liczyłam na jakieś nowe bryczesy i kaski chciałam poprzymierzać i może jakaś nowa szmatka 🙂 a tu lipa.


Też uważam że to straszna lipa ze strony organizatorów,ale możliwe,że nie ma samych targów jako takich,ale kilka stoisk może będzie.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 marca 2014 09:02
DressageLife zaraz spróbuje zapytać znajomą. Jest od rana  😉
kujka   new better life mode: on
13 marca 2014 09:18
gryglodor, z parkingiem zawsze jest w trakcie cavaliady ciezko a torwar jest dobrze skomunikowany. Jedz autobusem 😉
Dziewczyny powiedzcie mi jak lepiej przyjechać autem czy autobusem? Gdzie można parkować za darmo w okolicy Torwaru ? I czy dojadę na Torwar od strony Ursynowa, przez Dolinę Służewiecką i potem Czerniakowska?

Z Ursynowa masz bezpośrednie połączenie autobusem, bodaj 185. Sprawdź sobie tutaj: http://warszawa.jakdojade.pl/
Odradzam auto każdemu 😉

Mnie dziś nie ma, ale nie mogę się doczekać jutra  😜
Mnie w tym roku nie będzie. Trochę szkoda, ale najważniejsze konkursy obejrze sobie na TVP Sport  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się