Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Mój pierwszy Caball, teraz czekać aż paczka dojdzie 🙂
wątek zamknięty
kociarnia Livia Dziękujemy za takie miłe słowa  😡
Farifelia Co za śmieszny konik 🙂 ta genetyka jest niewyjaśniona dla mnie ;P
juliadna bardzo mi się podoba ankowy true blue 🙂
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 marca 2014 21:52
Dla mnie desert rose jest jeszcze ładniejszy niż alt rosa 😜 dobrze, że Belfunio jest wałachem 😁
Jestem ciekawa jak na żywo będzie prezentował się fire red z tej nowej kolekcji Anky.

juliadna dla kogo będą te pady? Czyżby dla pana Florka? 😎
wątek zamknięty
gryglodor ładnie i w kantarku i atlantic green 🙂
juliadna jak zawsze bosko  💘 i białe kalosze na gniadym 😀 uwielbiam
Windziakowa ładny ten caball, dawaj foty na koniu jak dojdzie  🏇
wątek zamknięty
gryglodor, świetny ten atlantic, naprawdę super na siwym! Mocno mnie kusi, chociaż cotton od Eskadrona to ostatni typ czapraku jaki bym miała ochotę kupować 😉 No, przedostatni zaraz po Schockemohle 😁

juliadna, zaskakująco ciekawie w fiolecie, niebieski taki typowy turkusik.

Windziakowa, który to z caballowych kolorków? 🙂

wątek zamknięty
Kociarnia-dodam napewnno 🙂
Quanta-fuksja 🙂
wątek zamknięty
Windziakowa, nieźle, bo ja też czekam na fuksję z czarnym, tylko w pikowaniu innym 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 marca 2014 05:50
Dziękujemy 🙂
Ja osobiście uwielbiam segreena, na żywo jest morski, na zdjęciach wpada w niebieski,
Strucelka - dla Contessy 😉 
Gryglodor- bardzo ładnie!
Różowy jest  ton ciemniejszy od alt rosy 😉
wątek zamknięty
No, przedostatni zaraz po Schockemohle 😁

A dlaczego nie lubisz Schockemohle? Pytam z ciekawości :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna, chyba zdecydowanie więcej niż o ton

zdecydowanie bardziej mi się alt rosa podobała, zresztą z całego stada różowych szmat to chyba był najładniejszy róz jaki widziałam
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
18 marca 2014 07:31
sznurka, już nie pamiętam kiedy Cię w szmatowym wątku widziałam 😉 od razu widać, że wracasz do gry 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2014 08:10
Dla mnie ten Desert rose jest taki strasznie słodki, bardzo podobny do Hot Pinka - Alt rosa wydaje mi się chłodniejsza i przez to dużo łatwiej akceptowalna 😉.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 marca 2014 08:27
landrynkowy to chyba dobre określenie 😀
wątek zamknięty
deborah, sama sie boję, bo szafa pęka, ale raczej klasyki w nich a mi się znów chce...
wątek zamknięty
sznurka, jeździectwo odpalasz? 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2014 12:14
Jeśli tak, to sznurka zaczyna od najważniejszego 😁 (bez złośliwości, takie zabawne mi się to po prostu wydało :kwiatek🙂
wątek zamknięty
Burza, hihi bo natural to nie jezdziectwo😀
Wiosna idzie proszę pani! A ja mam wrazenie ze w końcu posiadanie swojej stajni wygląda tak jak sobie wyobrazałam;] Kawka, poruszanie konika, kawka, kolejny konik;]I cały dzień w bryczesach!
Liviazawsze będę szmatouzależniona;] Ja dinozaur szmatoholizmu, pierwsza którza ubrała kasztana w róze i mówiła że to ma sens 😎
BTW zaczynam od najwazniejszego bo zawsze uważałam ze jak się nie umie jezdzic to trzeba dobrze wyglądać 😎
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2014 12:34
sznurka, ja pamiętam, twoje zdjęcia przekonywały mnie do kupienia Alt rosy na mojego 🙂 A podejście mam identyczne - co się nie dojeździ, to się dowygląda 🙂
wątek zamknięty
sznurka, oj bo ja w ogóle nie jestem na bieżąco.. 🙂 fajnie!
wątek zamknięty
fin, bo się szmacą błyskawicznie i niemiłosiernie. W ogłoszeniach masz np. takie kwiatki:



Z opisem: używany niewiele... Mój używany sporadycznie już po pierwszym praniu wykazał, że zmierza do takiego stanu i to prędzej, niż bym się mogła spodziewać. Rozstaliśmy się błyskawicznie.
wątek zamknięty
Windziakowa, bardzo ladny jest 🙂 koniecznie proszę o zdjęcia na modelu 🙂
wątek zamknięty
Oj, kłócić będę się co do shockemohle, swojego mam 3 lata i nic nie mogę mu zarzucić poza delikatnym niedopraniem od spodu 😉 Kolor ciemnobrązowy, nie wyblakł, nie uklepał się. Dla mnie szmatkowy strzał w 10, mam VS z owijkami i uszkami i zastanawiam się, czy wersji DL też nie dokupić. Te z pierwszych kolekcji są naprawdę zacne, ciągle można je dostać i je szczerze polecam 😉

Gdzie dostane większy wybór ES strip-in?  👀 Naszło mnie ostatnio...
wątek zamknięty
Ja też mam 3 czapraki shockemohle z tej wersji podstawowej i super się trzymają 🙂
i dodaje obiecane kiedyś zdjęcia ESKADRONA PLATINUM 🙂
widać w jakim stanie jest czaprak. Znacznie szybciej się zniszczył niż tradycyjny brillant np.
Jest dużo zmechaceń, mam wrażenie że za jakiś czas może całkiem się zniszczyć 🙁
ale i tak go lubię, i gdybym miała drugi raz kupić - to bym to zrobiła 🙂 biały klasyk z pazurem 🙂
wątek zamknięty
bacik90 zgadzam się 100%%%  że jest delikatny i jednocześnie ze jest to najfajniejszy czaprak ever!!!!!  😅 Mój ulubiony. Zamówiłam tez taki w zestawieniu złotym i srebrnym, udało mi się tez dorwać złota derke więc liczę na to że szybko dojdą! Jednak ciężko uchwycić to jaki jest ładny na focie:
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
18 marca 2014 18:46
keirashara, stripe in'y są w Dobrym Koniu, Animalii i Horse-trade. 🙂 Swego czasu miałam na ich punkcie mini obsesję.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2014 19:43
Bacik, ładny, ale rzeczywiście już widać ślady używania... choć można było przypuszczać, że przy takim materiale długo te czapraki nie pożyją.
wątek zamknięty
Londstreet -  :kwiatek:
wątek zamknięty
quantanamera, nie zgodzę się, że wszystkie shockemohle tak wyglądają. Mój premium po ponad trzech latach używania tylko skulkowany trochę jest. Lamówka, sznureczki w nienaruszonym stanie.




wątek zamknięty
oj Precelek zazdroszczę złotego i srebrnego ! 🙂 chyba znów zacznę się rozglądać, szczególnie za złotym 🙂 i faktycznie ciężko go uchwycić na zdjęciu ( na żywo o wiele ładniej się prezentuje ). Nie jest to ten typ czapraków " wiejskich ala lateks " jest na prawdę bardzo elegancki 🙂
to jeden z tych czapraków, których na pewno nie sprzedam 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 marca 2014 23:13
Nie mogę się powstrzymać, resztę pewnie wrzuci gryglodor.
Siwa w Coffee-Berry-Apricot.


juliadna, w fiolecie super!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.