UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

thenel   Sprzedaż roślin zielarskich
03 kwietnia 2014 10:53
plusik dla królik za bezproblemowo przeprowadzczoną transakcję 😉
Ja polecam Gościnna Stajnia jeśli kogoś zapomniałam( zwłaszcza nicki) to się upomnieć 🙂
OKUNKA  😅
bezproblemowo, szybko, miło
Duży plus dla Narsesowa za wymianę  :kwiatek:
Bardzo miły kontakt -dziekuję
Bardzo polecam angelika04 super kontakt i wymiana 🙂
POLECAM zduśka jako sprzedającą 🙂 wszystko zgodne z opisem, ekspresowa wysyłka 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
03 kwietnia 2014 21:13
i ja daję plusa dla fajna_jula  😀 expresowa wpłata i super kontakt
Wielki plus dla Szaaman jako kupującej, świetny kontakt, szybka wpłata, bardzo miła osoba  😅 😅
Wielki plus dla "Orzeszkowa" jako sprzedającej 🙂

Kontakt świetny, szybka wysyłka, świetne opakowanie i sprzęt w stanie nawet lepszym niż w ogłoszeniu. Plus miły dodatek w paczce 🙂

Szczerze polecam
duży plus dla PaulinaGabert jako sprzedające, za wspaniałe ochraniacze  😉
esterhajdi, Klaudynka_K1, TROL, polecam  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Plus dla sprzedającej Kopyciak, taka piękna derka w takiej pięknej cenie  😅 I fajny kontakt  :kwiatek:
PLUS dla kenzodeblue6 - ekspresowo i uczciwie, nawet za ekspresowo 😉
Polecam  maxowa jako sprzedającą. Towar zgodny z opisem i zdjęciami, ogromny plus za miły kontakt i szybką wysyłkę 🙂
Plus dla kasieq - miły kontakt, ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem i zdjęciami 🙂
Polecam 🙂
Wielki plus dla Orzeszkowej jako kupującej - przemiły kontakt i bardzo szybka wpłata.  :kwiatek:
Duży plus dla DomiJ jako sprzedawcy, mily kontakt, rzeczowo i szybko, towar zgodny z opisem. Polecam. 🙂
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2014 21:19
Wielki plus dla ashtray :kwiatek:
Ogromne + dla Lucyna i nakarzynka - bardzo szybkie wpłaty i super kontakt. :kwiatek:
Wielkie plusy dla sprzedających :kwiatek: - Aszra , pika24, nenufarek , okunka . Wszystkie transakcje przeprowadzone wzorowo 🙂 .
figaro2046, uprzedziłaś mnie  😉 Dla Ciebie również plusik  😀 szybko i rzeczowo  😅
Wielki plus dla użytkowniczki Jurga (sklep jonika),kupiłam w ciemno bo nie udziela się na forum i jestem zadowolona-tanio,dobrze i uczciwie
Plus dla sprzedającej crash : towar zgodny z opisem, szybka wysyłka po wpłacie na konto i dobry kontakt. Polecam  😀
Kolejny plus dla quantanamera w roli sprzedającej  :kwiatek:
dziękuję
Duży plus dla oli330 jako sprzedającej- miły kontakt i super zakup.  :kwiatek:
Dziękuję Kameleonik za transakcję - i raty.
Siodło dotarło ,jestem zadowolona - polecam !  :kwiatek:
Ogromny + dla Beladonna! Świetny kontakt, przemiła osoba, jedna z moich najprzyjemniejszych i najszybszych transakcji na revolcie  :kwiatek:
Wielki plus dla Rivik! :kwiatek: Dobry kontakt, towar zgodny z opisem, na żywo nawet lepszy niż na zdjęciach  😅
Pierwsza osoba na re-volcie z którą miło było pisać PM i sprzedawać jej sprzęt  💃
Wielki plus dla Dżastin  :kwiatek:
Plus dla Meduza jako sprzdajacej. Super kontakt, wola duzej negocjacji ceny, blyskawiczna przesyka i ekstra towar.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się