NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Może tak jest dziewczyny, że PP ma jakieś kłopoty. Jeżeli kobitka jest nic nie winna i paczka nie z jej winy idzie już tydzień bo tak by wychodziło nie licząc tygodnia wczesniejszego kiedy nie mogła jej wysłać to przeproszę ją tutaj osobiscie :kwiatek:

Edit : Nie chciałam już zabierać miejsca w nowym poście więc tutaj dopisuję że dostałam numer nadania przesyłki i wysłane jest 29 maja więc zdejmuję użytkowniczkę Jasina z listy nieuczciwych .
Mogło obyć się bez tych postów gdyby kontakt był cały czas i nie dostała bym dwukrotnie wiadomości że paczka wysłana a nie była.
Mimo wszystko jest już wpisane że jest u mnie w urzedzie pocztowym więc pewnie w poniedziałek dostanę.
Z opóżnieniem i ..... wprowadzaniem mnie w błąd ale ważne że dociera i jest w drodze  :kwiatek:
Poczty przepraszać nie będę 😉 bo nie zawiniła tym razem 😀
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
31 maja 2014 05:13
PP często ma obsówy, jednak bez potwierdzenia nadania ciężko jest cokolwiek powiedzieć.
Livia   ...z innego świata
01 czerwca 2014 14:07
Czy ktoś ma może bezpośredni kontakt z Krysiex? Widzę, że odbiera wiadomości ode mnie na facebooku, smsy dochodzą, a mimo to nie potrafi odpisać i podać mi numeru nadania paczki. Nie dość, ze ponad pół roku czekam na zamówienie, to jeszcze nie mam pewności, że paczka do mnie idzie 😵
Livia   ...z innego świata
02 czerwca 2014 16:46
Niestety, oficjalnie dopisuję KRYSIEX. Paczki jak nie było tak nie ma (wysłana ponoć 1,5 tygodnia temu), kontaktu jak nie było tak nie ma, a wiadomości odbiera. Czy ktoś z Lublina lub okolic mógłby mi pomóc odzyskać pieniądze lub zamówienie? Albo ktoś zna Krysiex osobiście i mógłby interweniować?
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 czerwca 2014 19:22
Arroch jest z Lublina, ale nie wiem gdzie się obecnie znajduje.
To chyba też okolica Sisisy?
czy ktoś miał jakiś problem z rozowagwiazdeczka? od 12 maja czekam na przesyłkę.... 20 dostałam wiadomość, że wysłane a paczki nie ma, potwierdzenia też nie dostałam....
Facella, Livia, tak, jestem z Lublina, ale nie znam Krysiex, może Arroch pomoże.
Livia ja jestem z Lublina.Jak coś to pisz namiary na pv, postaram się pomóc.
Livia   ...z innego świata
03 czerwca 2014 08:13
Facella, kamikami26, Sisisa, dziękuję za pomoc - po wpisaniu tutaj i "mocniejszej" wiadomości na facebooku Krysiex się odezwała, mam dostać numer nadania paczki jak dostanie go z domu. Paczka została wysłana w poniedziałek.

kamikami, jeśli nic się nie zmieni (czyli paczki i numeru dalej nie będzie) to pozwolę sobie napisać do ciebie, dziękuję :kwiatek:
Ciąg dalszy moich zmagań z Fabiane. Po ponad półtora miesiąca od dokonania przeze mnie zakupu ochraniaczy i długich prób kontaktu kończących się na profilu fb sprzedającego wkońcu listonosz przyniusł mi paczkę z ochraniaczami, byłam przeszczęśliwa, niestety moje szczęście trwało bardzo krótko, ponieważ gdy otworzyłam przesyłkę okazało się że moje białe veredusy są....brązowe. Oczywiście przez kilka dni miałam kontakt z Fabiane która przepraszała za po myłkę i obiecała żeże zamieni ochraniacze, to było dwa tygodnie temu i oczywiście kontakt sie urwał a ja zostalam z brązowymi ochraniaczami :-(
Livia spoko 🙂 Mam nadzieje,że wszystko się ułoży pomyślnie i dostaniesz swoją paczkę :kwiatek:
Po pół roku oczekiwania? Może ją sumienie ruszyło?...
A może paczka przez Chiny idzie?
Livia   ...z innego świata
04 czerwca 2014 10:39
kamikami, pół roku czekałam aż uszyje zamówienie, nic jeszcze wtedy nie płaciłam. Przelew jej wysłałam, jak już czapraki były gotowe, wcześniej nie ryzykowałam wysyłania zaliczki.

Niestety, paczki w dalszym ciągu nie ma, i numeru nadania też nie dostałam. Krysiex odezwała się w poniedziałek, że mi ten numer podeśle i do tej pory nic. Nie mam już normalnie siły 😵

edit: Udało mi się porozmawiać z Krysiex i dostać numer nadania. Laur wędruje do poczty polskiej za przetrzymywanie paczki w placówce przez 1,5 tygodnia. Nie ogarniam. Ale przepraszam Krysiex za niesłuszne podejrzenia.
no wiec nie polecam wogóle użytkownika Precelek!!!!!!!! pisałam że chce kupić wędzidło pytałam o przesyłkę bo byłam zdecydowana bo pilnie potrzebowalam a ta mi go sprzedala w między czasie, gdzie pisałam jej że jest dla mnie PILNE!!!!!!! nie polecam też użytkowinika Stajenn🙂 która również oszukuje i czeka się na towar więcej niż napisze, oczywiście tylko przedpłata i oczywiście po wpłaceniu kasy ZERO KONTAKTU!!!!!!!!!!!! ktoś powinien się zająą niektórymi użytkownikami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Żart? Wpisujesz użytkownika na listę nieuczciwych, bo sprzedał wędzidło komuś innemu?
beatriz, ktoś powinien się zająą niektórymi użytkownikami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ktoś? To znaczy kto? I jak ma się nimi ten "ktoś" zająć?

Najwyraźniej Precelek miała bardziej zdecydowanego/szybszego/bardziej zaufanego kupca od Ciebie.
no wiec nie polecam wogóle użytkownika Precelek!!!!!!!! pisałam że chce kupić wędzidło pytałam o przesyłkę bo byłam zdecydowana bo pilnie potrzebowalam a ta mi go sprzedala w między czasie, gdzie pisałam jej że jest dla mnie PILNE!!!!!!! nie polecam też użytkowinika Stajenn🙂 która również oszukuje i czeka się na towar więcej niż napisze, oczywiście tylko przedpłata i oczywiście po wpłaceniu kasy ZERO KONTAKTU!!!!!!!!!!!! ktoś powinien się zająą niektórymi użytkownikami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proponuję więcej wykrzykników.
dodaje rozowagwiazdeczka, od 12 maja czekam na przesyłkę,  od tygodnia całkowity brak kontaktu, logowała się na re-voltę i nie ma odpowiedzi... jeśli się coś wyjaśni to edytuję post.... nie wiem ile można się prosić o wysyłkę, ponoć wysłane... ale potwierdzenia przesyłki brak, a paczka 2 tyg raczej nie idzie...
Dworcika, infantil, dokładnie taka sytuacja 😁  😁  😁  😁   :kwiatek:

beatriz 😵  😵  😵 wybacz ale brakuje mi słów żeby skomentować tą sytuację.... wpisujesz mnie na listę nieuczciwych revoltowiczy bo nie zgodziłam się wysłać ci paczki za pobraniem i sprzedałam przedmiot osobie która zadeklarowała chęć kupna gdy ty nie byłaś zdecydowana i nie akceptowałaś opcji wysyłki zwykłą paczką? KOMEDIA..... witki opadają,  ciekawych zachęcam do przeczytania  :winko:  😅  😅

napisałaś do mnie wczoraj, że chcesz kupić to wędzidło ale za pobraniem. Odpisałam ci że nie ma możliwości wysyłki za pobraniem, bo po kilku niemiłych sytuacjach gdy niepobrana paczka do mnie wróciła i musiałam za to zapłacić, podjęłam decyzję że nie wysyłam nowym użytkownikom revolty paczek pobraniowych.  Poprzez słowa nowy użytkownik miałam na myśli brak udzielania się na forum- nikt cię tu  nie zna, nie robił z tobą transakcji. Dziś o 6 rano otrzymałam od ciebie wiadomość z zapewnieniem że jesteś uczciwą osobą (w co teraz szczerze wątpię patrząc na to że wpisujesz niewinną osobę do kąciku oszustów...???  😵 ) i że prosisz mnie o ostateczną decyzję.  Moja ostateczna decyzja nie uległa zmianie, chyba mam prawo odmówić wysłania paczki drogą pobraniową skoro przedmiot jest moją własnością????  😵  😵  😵 Ponieważ w międzyczasie pojawiła się chętna na zakup przedmiotu osoba, sprzedałam przedmiot jej, ponieważ co napisałam ci wyraźnie NIE WYSYŁAM PACZEK ZA POBRANIEM. Później tego dnia odpisałaś że jednak się zdecydujesz zwykłą paczką z płatnością przelewem na konto. Odpisałam ci że w międzyczasie pojawiła się zdecydowana osoba która zadeklarowała chęć kupna w związku z tym ogłoszenie jest już nieaktualne.
Na moją wiadomość dostałam wiadomość na wybitnym poziomie merytorycznym wyglądającą w ten sposób:
(polecam, komedia  😁  😁 )[b]
wiadomość revolta od użytkownika beatriz:
"no ale przeciez pisalam ze je chce i ze to pilne! no i sama pani widzi jak to jest wlasnie! bylam pierwsza wiec czemu pani tak zrobiła????? i taka wlasnie jest ta glupia revolta, tyle lat tu jestem i wiecznie trafiam na wlasnie takich jak pani!!!!!!!!!!!!!!"

Precelek, wszystko fajnie ale usuń szybko screena, wiadomość prywatna to wiadomość prywatna !
Wiadomość prywatna należy do adresata 😀 Jakbym sama takiego buraka komuś napisała, to nie miałabym pretensji, że się nim pochwalił LOL Jedno jest pewne -
ktoś powinien się zająą niektórymi użytkownikami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😂
Więcej wykrzykników!

WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zoriczkowa ponieważ zostałam bezpodstawnie wpisana do wątku nieuczciwi revoltowicze z uwagi na to, że nie zgodziłam się zrealizować transakcji (bo nie zgodziłam się wysyłać tej użytkowniczce paczki za pobraniem), a na dodatek (zapewne bezczelnie) dysponuję SWOJĄ własnością i sprzedaję innej osobie, przestaję mieć w tym względzie skrupuły.  Dla przyzwoitości zmieniam print screena na tresć wiadomości :]
DressageLife jestem za 😀 żądam więcej wykrzykników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Precelek, jak! mogłaś! sprzedać! wędzidło! zdecydowanej! osobie!

beatriz, pytanie: śmiać się, czy płakać?
Precelek, wszystko fajnie ale usuń szybko screena, wiadomość prywatna to wiadomość prywatna !
bzdura! adresat jest właścicielem wiadomości i może z nią zrobić co zechce.
to tylko ryzyko nadawcy, z kim i w jaki sposób koresponduje.
Byłam zdecydowana, chodziło tylko o dogadanie formy przesyłki! Widocznie miała bardziej zaufanego??? Jak mnie nie znasz to nie wypowiadaj się bo jestem tu od kilku lat i jeszcze nie oszukałam nikogo! Zresztą ten regulamin jest tutaj beznadziejny jednak allegro to ma normalny regulamin, i na allegro mam same pozytywy zero neutralny i zero negatywów. Miałam rózne przedmioty nawet za ponad 1000 zł ale nikogo w życiu nie oszukałam!
Kayra   Kucusiowy wariat :P
05 czerwca 2014 05:13
beatriz, ale re-volta to nie jest jakiś serwis ogłoszeniowo-sprzedażowy to jest FORUM. Jeśli Ci taka forma nie pasuje, nikt nie każe Ci tu kupować. Precelek, nie podpisała z Tobą żadnej umowy, w związku z tym nie musiała Ci tego sprzedawać. A że  trafił jej się bardziej zdecydowany klient, który na dodatek przystał na jej warunki to sprzedała przedmiot. Ot cała filozofia. Zresztą na allegro też nie każdy chce wysyłać za pobraniem 😉
zgadzam się że nie każdy, ale jak jej od razu rano po jej mailu odpisałam że czekam na dane do przelewu to dopiero mi odpisala wieczorem ze w miedzyczasie znalazla kupca? wydaje mi się to nie realne, ale ok, szczerze mówiąc wali mnie to. to jest forum a to gdzie są ogłoszenia? przecież sprzedających i kupujących też obowiązuje jakiś regulamin (i tu nie mowa o Precelku tylko już ogólnie). Pisząc że można sprzedającemu zaufać, chcąc kupić coś od niego a on i tak cię wystawia? Nie uwarzasz że trochę to dziwne? Bo dla mnie tak... ale tu jest mnóstwo jakichś dzieci co wystawiają przedmioty na sprzedaż i cieżko się z nimi dogadać. Mam nadzieję że nie trafię na takich jak użytkownicy którzy mi zrobili wała!
beatriz, daj sobie spokój z forum i kupowaniem na re-volcie
Nawet sklep ma prawo odmówic Ci sprzedaży, a co dopiero osoba prywatna
W tym konkretnym przypadku to Ty byłaś nieuczciwa - choćby wpisując tu Precelek - nie ona...
Ale to dobrze - przynajmniej wiemy na czyje PW dotyczące sprzedaży nie odpowiadać wcale 😉
Ja  kupowałam u Precelka wiele razy i uważam ,że jest uczciwa osoba.Ja tez miałam sytuacje kiedy osoba najpierw miała chęć kupna ,a potem się rozmyśliła.
Więc sprzedałam  towar zagranicą komuś innemu. Nic się nie stało .Robić problem z takiej błahostki . Każdy ma prawo wyboru i sprzedaży towaru temu kto daje wyższą ofertę i płaci szybciej , lepiej.
ksan, kayra, etosha, Gaga dziękuję  :kwiatek:
wrotki dziękuję za info

beatriz po raz kolejny opadały mi witki....
😵 😵 😵
beatriz czy ty naprawdę nie masz w życiu nic lepszego niż zawracanie głowy ludziom? Wyobraź sobie że nie jestem przyspawana do komputera i skoro uważasz ze to NIEREALNE żebym nie była 24h podłączona do internetu w oczekiwaniu na wiadomości od ciebie, to uświadomię ci, że mam w życiu ważniejsze sprawy. Niektórzy ludzie robią trochę w życiu, ja przykładowo pracuję, mam dwa konie, i kończę kilka kierunków studiów naraz. (  😁  😁  😁 Powinnam oczywiście nie iść wczoraj na 4 egzaminy i siedzieć wpatrując się w ekran komputera czy może beatriz nie odpisała mi na wiadomość akceptując moje warunki sprzedaży przedmiotu  😅  😅  😅 )
ja ci nic NIE OBIECAŁAM co z góry ci pisałam w każdej wiadomości że nie zgadzam się na twoje warunki dotyczące sprzedaży mojej właśności! Jakim prawem więc wpisujesz mnie do tego kącika?   😵  😵  😵  😵 zaraz się może okazać, tak jak napisała Gaga że to ty jesteś najwłaściwszą osobą do umieszczenia na tej liście....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się