Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Trochę pokomplikowały mi się sprawy osobiste i nie mam z kim jechać, a nie jestem chyba aż tak zdeterminowana, żeby spędzać kolejny koncert w samotności, więc... 😉 No zobaczymy, jak się nie sprzeda to oczywiście pojadę.
No to kto z RV będzie się jutro bawił na Linkin Park?  😜 😍
infantil, i co? I co? Na czym stanęło?
Niby byli jacys chetni ludzie na ten bilet, ale nie umialam sie z nim rozstac 😁 Stwierdziłam, że taka okazja może się nie trafic drugi raz i że trudno, pojade sama. Wiec jade.
Bischa   TAFC Polska :)
04 czerwca 2014 16:42
Na LP jedzie moja przyjaciółka, ale ona spoza volty 😉

A ja jeszcze 10 dni i Koblenz 😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 czerwca 2014 17:08
Podsiadło supportuje Marsów.
Nie mam nic do niego,
ale pasuje jak wół do karety  😵
Aaaa, kocham ich!! Bylo cudnie!!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 czerwca 2014 20:07
Podsiadło supportuje Marsów.
Nie mam nic do niego,
ale pasuje jak wół do karety  😵

dlaczego?
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 czerwca 2014 20:15
No nie pasuje i już, to jest jednak nieco inny rodzaj muzyki. Wg mnie support ma wprowadzać w klimat koncertu danego zespołu, no i tu Podsiadło pasuje jak pięść do nosa. Za mało w nim życia i energii, żeby rozgrzać ludzi.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 czerwca 2014 20:28
spokojnie, na Marsów i tak oszaleją.
Bischa   TAFC Polska :)
07 czerwca 2014 20:35
A kiedy są planowane koncerty? Jakieś może pod koniec roku? Na razie finansowo nie podołam, FD w Koblenz za tydzień, 19 lipca Sopot... Posłuchałam sobie muzy, bo tak zachwalacie, fajna bardzo 😀

No i moje zboczenie małe-perkusista 💘 Podobny do "mojego" Nicka 🤣
Dworcika i jak Aero? Ja ostatecznie nie pojechałam  🙁 Ale słyszałam, że było super. A dziewczyna, którą Steven wciągnął na scenę to znajoma mojego kolegi. Czad, podobno nie otrząsnęła się do teraz  😁
W końcu zdecydowałam się i w tą sobotę byłam na OWF i muszę powiedzieć, że było równie cudownie jak na Aerosmith. Kooksi podbili moje serce, a Florence ma na prawdę głos wszechmogący. Najlepszy "maratonik" koncertowy jaki mogłam sobie wyobrazić, na dodatek w wspaniałym towarzystwie. Świetne rozpoczęcie wakacji.  😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 czerwca 2014 19:41
Zawalenie się kawałka sceny też było fajne? Moja znajoma strasznie zła, przez to odwołali jeden koncert i powiedzieli ludziom dopiero po 2 godz. stania w deszczu...
Za 6 dni Marsi  😜 Nie wierzę, jak to szybko zleciało, przecież dopiero co ogłosili koncert. A w ogóle to jeszcze wczoraj przecież grali na Impact Festival  😂
byłam tylko na drugim dniu, a scena zawaliła się pierwszego dnia 😉 i rozumiem ludzi którym odwołano koncert, dla którego specjalnie kupili bilet, też bym była zła... Może dla nich było beznadziejnie, ale myślałam, że mogę tu wyrazić swoje zdanie, a drugi dzień był na prawdę spoko
konwalia specjalnie szla na TPR. Tak jak wielu innych fanow. Odwolanie koncertu po otworzeniu bram, zawalona scena i to nie przy jakis hardkorowych warunkach - to dla mnie paranoja. takie wydarzenia tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze festiwale to nie dla mnie 😀 No,  chyba że Choachella, kiedys na to pojade  😜

I mam juz bilet na Slasha! Ktos sie wybiera?
eNIKa   "Stars can't shines without darkness"
18 czerwca 2014 19:45
Facella 4!  😅  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2014 18:53
Ojesu  😜 nie wierzę jeszcze  😂

Btw, Shannon wyszedł z ciupy?
Jakaś straszna drama na TT, że go nie było na ostatnim M+G...
Edit: Czekam na wieści z Rzymu, w Turynie go nie było ani na M+G, ani na scenie, perkusja z playbacku - tak, to dlatego będę jechać 3 godziny i płacić kupę forsy!  💘
Edit2: Nie było go w Rzymie na M+G i soundchecku...
Odechciewa mi się koncertu  😤
Wg TT PE ma na 10.07. wyznaczoną rozprawę, więc prawdopodobnie do tego czasu nie może opuścić USA  😵 IMHO koncerty powinny być przełożone, to jest strasznie nie fair wobec fanów...
eNIKa   "Stars can't shines without darkness"
20 czerwca 2014 21:48
No kicha straszna... ale co zrobić ? Ja już się pogodziłam z tym że nie ma na co liczyć... Ty masz M+G ???
konwalia specjalnie szla na TPR. Tak jak wielu innych fanow. Odwolanie koncertu po otworzeniu bram, zawalona scena i to nie przy jakis hardkorowych warunkach - to dla mnie paranoja. takie wydarzenia tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze festiwale to nie dla mnie 😀 No,  chyba że Choachella, kiedys na to pojade  😜

I mam juz bilet na Slasha! Ktos sie wybiera?

masakra. 3 lata czekania na nich w polsce i 8 godzin w kolejce, w obu na poczatku zeby uslyszec 2 piosenki trzy po trzy z proby.
jestem w ciezkiej depresji. Hajs nawet nie bedzie zwrocony
infantil, całkiem możliwe, że będę! 😀 Ale to zależy kto z rodziny będzie musiał zostać z psem 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2014 10:27
No kicha straszna... ale co zrobić ? Ja już się pogodziłam z tym że nie ma na co liczyć... Ty masz M+G ???

Chwała Panu, nie mam. Ale chciałam.
Coraz bardziej nie chcę jechać na ten koncert, sprzedałabym bilet, ale już za późno /-;
Ja sprzedalam bilet dzien przed koncertem 😉 W dniu koncertu tez sie da, wszystko sie da.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2014 12:56
Tylko jest problem z odbiorem, nie będę jechała tyle km, żeby komuś oddać bilet... A z mojego miasta, no cóż, raczej nikt nie pojedzie.
Dla niektórych wszystko jest problemem 😉 A jak się chcę to naprawdę wszystko można.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2014 12:52
Jednak jadę... Za 1,5 godziny ruszamy, a ja sobie Castle'a oglądam  😂 W ogóle tego nie czuję, tak jak nie czułam SOAD. Jedyne co mi przypomina o koncercie to kupka gadżetów i niespakowana torba na biurku...
Dworcika i jak Aero? Ja ostatecznie nie pojechałam  🙁 Ale słyszałam, że było super. A dziewczyna, którą Steven wciągnął na scenę to znajoma mojego kolegi. Czad, podobno nie otrząsnęła się do teraz  😁



Jak? No cudownie! Miałam chyba najfajniejsze miejsce, jakie sobie mogłam wymarzyć! Scena półokrągła z 3 chodnikami. Ja stałam przy końcu środkowego - najdłuższego. I na tym właśnie najwięcej czasu Tyler spędził 😁 Przede mną stał jeden facet i barierki. A od barierek może metr do sceny? Przez chwilę nawet byłam po drugiej stronie :P
Wrażenia fantastyczne. Zespół dał kawał dobrej zabawy. Zdecydowanie mój najfajniejszy koncert w życiu. Jestem w pełni usatysfakcjonowana 🙂

To super  😀 Miejsca pod samą sceną to najlepsza rzecz na koncercie, zupełnie inaczej się go odbiera jak stoi się parę metrów od zespołu. Rozumiem co czujesz, bo też miałam taki wypas miejsca na koncercie swojego życia  😍
No i fota ekstra!
Mi w zyciu jeszcze tylko koncertu Rolling Stones do szczescia brakuje 😉 Reszta to pikuś.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
23 czerwca 2014 11:17
czy  wybiera  się  ktos  na  http://www.sevenfestival.com/
10-13 lipiec  w Węgorzewie ?
jakby  co  mam  karnet  w promocyjnej cenie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się