Stajnie w Warszawie i okolicach

ash pylące w sensie kurzy się czy do tego np. grząskie? Nie wiesz jeszcze ewentualnie jak z podłożem na zewnątrz?
ash   Sukces jest koloru blond....
23 czerwca 2014 15:12
Mo B., jak byłam to była akurat bronowana hala i się trochę kurzyło.
Plac zewnętrzny mnie nie przekonał, stała dość spora kałuża na części placu więc mogło być tam grząsko.
Grząskie nie jest, ale teraz jak hala nie jest zlana to sie kurzy, a jak zlana to wiadomo, że nie.  W zime była rewela bo właścicielka ma super zimowy patent, żeby się nie kurzyło, ale i nie zamarzło  😉 plac zewnętrzny jest zdecydowanie bardziej miękki od hali, regularnie równany więc jest ok, jak mocno popada to na końcu jest błotko, ale cała reszta bardzo szybko schnie. Właścielka dba o nas jak może, więc stara sie wszystko na bierząco ulepszać.
Kochani znacie stajnie "złoty koń"
Podpinam się pod to pytanie 🙂
Proszę o polecenie mi jakieś stajni do 950 zł w okolicach Okuniewa. Wymagania:
*Bardzo dobra opieka (konik dość wymagający)
* padoki
* HALA !
* mało rekreacji
*teren zamknięty
*wychodzenie konia 2 razy dziennie
*czysto
emptyline   Big Milk Straciatella
23 czerwca 2014 22:51
Jagna1999, Enklawa?
Niestety odpada.

A jeszcze proszę nie pisać o szwadronie, dworku, stajni miłosnej
emptyline   Big Milk Straciatella
24 czerwca 2014 00:21
Jagna1999, Milusin
Emtyline, ma być hala 😉
Jagna, sruuuu do katalogu stajni, jak coś sobie wypatrzysz, co Ci odpowiada odległościowo, to pytaj tutaj. Prawie wszystkie stajnie z hala w tamtej okolicy sama wymieniłaś.
emptyline   Big Milk Straciatella
24 czerwca 2014 07:50
Megane, ale wszystkie inne odpadają 😀 z czegoś chyba trzeba będzie zrezygnować.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 czerwca 2014 07:52
do takiej kwoty i z takimi wymaganiami to chyba nie ma już nic w tej okolicy
Emtyline - No fakt, lepiej zrezygnować z hali, niz z dobrej opieki 😉
To ja bym poleciła, tylko, ze bez hali, stajnię Szlachecka.
w Milusinie coś się w ogole teraz dzieje? Wiem, ze byly tam zmiany dzierżawcy w tym roku. Jak tam teraz jest?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 czerwca 2014 09:08
Kochani znacie stajnie "złoty koń" i "ostoja" na Białołęce? Mógłby ktoś mi coś o nich opowiedzieć jak tam wyglada wszystko i czy waszym zdaniem warto wstawić tam konia? Ewentualnie czy macie do polecenia inny dobry pensjonat w okolicach Białołęki? 🙂
Z góry dziękuje i pozdrawiam 🙂😉


Maciak napisz coś więcej  😉 Jakie warunki Cię interesują, czy ma być hala, jaka odległość od domu (Białołęka jest duża  😉 ), do jakiej kwoty szukasz pensjonatu
Ja mieszkam na Nowodworach i koń stoi w Kluczu. Z domu mam 19 km. Jedzie się max 30 minut, ale zawsze wychodzi mi 20-25 minut w jedna stronę  😉
Marciak   "Sztuką jest sprawienie by koń pokochał Ciebie"
24 czerwca 2014 10:11
Nasturcja dla mnie najważniejsza jest dobra opieka dla konia i przyzwoite pastwiska. Przydałaby sie kryta hala i zalezy mi by instruktor jazdy był na miejscu. Ważny jest tez dobry dojazd komunikacją miejską, a mieszkam niedaleko białołęka ratusz. Co do ceny to tak jakos do 900zl 🙂 a jesteś zadowolona z klucza?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 czerwca 2014 12:15
Marciak jestem zadowolona. Pastwisk jest sporo, hala jest, lonżownik, plac do jazdy (teraz nawet 3  😉 ) 2 to takie na lato. Jeździmy na zimowych padokach. Sa przeszkody. Karmienie według zaleceń. Niestety ciężko dojechać komunikacją miejską  🙁

W Łajskach jest stajnia Ławra. Na razie jest 650 zł, po postawieniu hali 900 zł Jak byś chciała więcej informacji o Ławrze, to napisz do Lanka_Cathar ona jest na bieżąco  😉 Dojazd komunikacją miejska jest, tylko później z buta trzeba iść jakieś 3km
W Łajskach jest jeszcze Vena  😉
Marciak   "Sztuką jest sprawienie by koń pokochał Ciebie"
24 czerwca 2014 12:18
Nasturcja wielkie dzięki 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 czerwca 2014 12:19
Dramka jest, ale cena powyżej 900 zł
Ty stałaś w Ostoji, możesz cos napisać?

Marciak nie ma sprawy  😉
A wie ktoś może kiedy ma powstać hala w stajni Ławra ? 🙂 I również szukam stajni do 20-30km od zielonki z halą dobrym podłożem i przede wszystkim dobrą opieką 🙂 cena do 900zł.
A wie ktoś może kiedy ma powstać hala w stajni Ławra ?
Hala namiotowa już stoi, ale nie ma jeszcze zrobionego podłoża. Ma być przed zimą.
A obecna cena to chyba 700, nie 650?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
25 czerwca 2014 08:37
W Ławrze właśnie robi się podłoże na hali i cena juz jest 700 zł, jak zostanie ukończona hala, to pewnie pójdzie dalej w górę. Wolnych miejsc brak.
Orientuje się ktoś czy są jakieś wolne boksy w Sawance?
Z Julinkiem to jednak raczej plota. Byłam na terenie bazy cyrkowej 2 tygodnie temu i stajnie jak się sypały tak się sypią. Maneż na końcu małej stajni jest w fatalnym stanie, dach niedługo wpadnie do środka. Wszelkie metalowe elementy zagród dla fok, lwów i słoni są zdemontowane i zapewne sprzedane... Jedyne co jest ratowane to sala gimnastyczna pozostała po szkole cyrkowej, dach ma wymieniony. Szkoda miejsca. Z drugiej strony właściciel/ten od SuperExpressu organizuje tam różne imprezy firmowane nie tylko przez SE i tak to niesmacznie wygląda, festyn na tle ruin  🙄
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
08 lipca 2014 14:28
Do mnie doszła plotka, że za kilka lat w Julinku ma powstać tam całe centrum hotelowo-rekreacyjne, z hotelem, salami konferencyjnymi, stajnią z całym zapleczem, halą 🙂
ale może to tylko plotka...
a kto jest właścicielem Julinka ? prywaciarz czy państwo ?
Prywaciarz. Wieść gminna niesie, że właśnie właściciel SuperExpresu- tej gazety.

Podejrzewam, że prędzej osiedle ekskluzywne tam wyrośnie niz stajnie  🙁
Słyszałam w radiu, że jest plan centrum rozrywkowego z hipodromem ale czy to prawda?
Co sądzicie o Poland Park?

CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Najpierw wrzuca ogłoszenie stajni, a potem udaje, że jej nie zna, "przypadkowo" się o nią pyta i zaprasza do imprezy organizowanej przez tą właśnie stajnię - brzydko wciśnięta "reklama"
Ogłoszenie.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieprawidłowym miejscu
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 lipca 2014 10:25
spidi19, i Ty tak całkiem niechcący o tym piszesz? I jednocześnie ogłaszasz ten sam pensjonat?
Czy jest tu ktoś ze Stangreta Lorcin? Jak się nazywają i jakiej rasy są kare konie chodzące w zaprzęgu w czwórce? Widziałam na wystawie w Poświętnem i mnie ciekawość gryzie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się