Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 sierpnia 2014 09:46
Przetrzyma mi ktoś na PL 89 tys. eq?
Dementek, wystawiam 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 sierpnia 2014 09:57
Dzięki! Wystawiłam zwrotnego  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 sierpnia 2014 12:29
Ktoś reflektuje na konia od dar do rozet? 🙂
safie, za ile? 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 sierpnia 2014 12:33
poszło pv 🙂
Ktoś wymieni się końmi za 10 tysięcy? Do WW potrzebuję.
KUPIĘ OM:
1- 1k plus 50 tyś eq
2- 3k
Po za tym to ja mam zawsze szczęście i pewnie na kartach mnie nie będzie...Świetnie.
A ja teraz ślęczę nad tymi korzyściami i nie potrafię się zdecydować  😂


nie chce mi się czytać całej listy teraz, ale polecam szybkie zawody (rejestruj konie automatycznie...), karmienie (ustaw wstępnie odpowiednią ilość pokarmu dla koni) i wyszukiwanie zawodów z rozetami 😉 ja mam jeszcze dodatkowe statystyki, gdzie widzę, ile wygrałam dzisiaj zawodów, ile koni zdechłam w ciągu ostatnich 30 dni i ile rozet wygrałam w ciągu 30 dni 😉 fajne jest też kupowanie kilku koni jednocześnie i wystawianie w wymianach 3 przedmiotów, a nie 2 max 😉
polecam szybkie zawody (rejestruj konie automatycznie...)

To jest to samo, co w mobilnej wersji Howrse? Bo jeśli tak, to nie musisz brać tej opcji, tylko na czas zgłaszania przełączyć się na wersję telefoniczną (to samo z automatycznym karmieniem) 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 sierpnia 2014 22:00
Mam 2 RO na zbyciu 🙂
safie a za co? I na com czy pl?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 sierpnia 2014 22:55
Na PL. Za kupony 🙂
A to nie, kuponów u mnie jak na lekarstwo 😉

Ogarnia ktoś zawody w OJ? Mam rozetę w ujeżdżeniu. Poszukuje osoby która pozostałe dyscypliny wyciągnie do rozet (obecnie: wyścigi 56/57%, biegi 32%, skoki 26%).  Za każdą dyscyplinę daje kupon🙂


Nikt nie może pomóc? Ewentualnie dam coś z CR
fin, jak patrzyłam, to zasada jest ta sama, ale jak dla mnie za dużo zachodu z przełączaniem się na mobilną wersję i z powrotem 😉 i ogólnie wygodniej mi się robi konie na normalnej 😉

nowe boskie z chińskiej kolekcji

Pixiu
Shenma
Safie, chyba z ceną trochę zabajerowałaś bo w tydzień w tydzień lepszego skilla viento robi i blokują na rozetach
Ty może masz tego świadomość, proponujesz cenę konia bardzo zbliżoną do wystawionego na bezpośrednich z dużo większymi um.
Jeszcze chcesz zarobić na tym koniu, heh.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 sierpnia 2014 12:24
dar, wystawiłam za taką cenę bo mam chętnego za niższą, ale nie w 100% pewnego. Wystawiłam tak, żeby ta osoba miała szansę uzbierać kupony, a ja szukać innego chętnego 🙂
Takiego konia to najlepiej odsprzedawać na dniach bo mowie: każdego tygodnia, dnia viento przygotowuje kolejne skille i czym więcej dany koń wygrał tym bardziej będzie blokowany.
Dziwna mentalność osób w Viento.
Jeśli masz propozycje, która nie jest śmieszna to sprzedaj póki masz możliwość bo w tym wypadku juz się bardziej opłaca kupić od Listka nowego wałacha.
shenma jest śliczny 🙂
Słuchajcie, taka sytuacja:

Mogę wykupić dwa źrebaki z PG o jedynie 9 mniejszym niż mają Waniliowe Kopyta, oczywiście będą to źrebaki czystej krwii walijczyki.
Kosztują po kuponie. Myślę by założyć drużynę i szybko wspiąć się do góry.
Kto nie wie to takie PG można wyprzedzić w 3 dni pracy, sensownej pracy.
Dodatkowo będąc na drugim miejscu w rankingu drużyn otrzymujemy Klepsydrę Kronosa za darmo raz na miesiąc, jeśli wyprzedzimy - dostajemy OM.
Czy ktoś by chciał wstąpić do takiej drużyny ?
Mam w WW sprzedać konia za minimum 10 000. Ktoś chętny na wymianę koniem?
ChemiK, możesz na mnie wystawić. ..  🙄

Nikt nie reflektuje tego co wcześniej napisałam ?


Sprzedam Róg Obfitości.

Otworzyłam siedem rogów za kupony i oczywiście w żadnym boskiego.
A jedyna korzystna nagroda to KF.
wystawiony, czekam na zwrotnego. ile za RO?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 sierpnia 2014 09:26
Dar czemu Ty ciagle uzywasz tej "pretensjonalnej" ikonki? 🤔
Chemik, mam osobę która skupuje za 1 kupon i 20 equus. ;>
Jeśli podbijesz cenę to leci do Ciebie.

CzarownicaSa bo tak mi się podoba.
za kupon to kupie na CR😉
Wiem, ale mam osobę, która skupuje za tyle więc czemu mam nie skorzystać.

Mogę wymienić też KF na RO.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 sierpnia 2014 09:41
Super... uprzejmosc do innych graczy az od Ciebie bije 🙄
ogólnie jakaś lipna atmosfera, dlatego już tak tu nie piszę
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 sierpnia 2014 10:35
ja to samo. Kiedys sobie pomagalismy, sprzedawalismy cr taniej niz na howrse, a teraz czesc ofert to takie, ktore nie roznia sie niczym od tych howrsowycg- bo jak ktos zarabia to czemu ja mam nie zarabiac? :/ Zniknela jakas taka serdecznosc i voltowa solidarnosc :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się