Końska rewia mody cz. VIII (2014)

juliadna było
Rudzik dzięki ale te, przynajmniej na moim monitorze, wydają się za ciemne.
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 sierpnia 2014 11:42
mam oryginalne banany i ten odcień wydaje się być taki sam.
wątek zamknięty
Ok dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nowy ES: klik
wątek zamknięty
Ani Anky (no, może poza brzoskwinką), ani EuroStar mnie nie przekonały do siebie... Jakoś tak, monotonnie się robi.
wątek zamknięty
Tak. Szału nie ma.
wątek zamknięty
Moon,z ochraniaczami wygląda super!
xxagaxx, po raz pierwszy spodobał mi się ten czaprak na koniu 😍
anai, super Szarakowi w tej czerwieni!

U nas jak zwykle - spokojne kolory, brillant nougat 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 sierpnia 2014 14:48
Jak na razie fajne te kolekcje, i Ankowa, i ESowa - nic mi się nie podoba, nic do mnie nie woła, uff 😁
wątek zamknięty
A mi się te Crystale podobają. Fajne, wszystkie kolory takie nudne, tak bardzo w moim stylu  😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 sierpnia 2014 18:21
Nic mnie nie porwało, Anky Peach fajny, może na wyprzedaży się skuszę, ale nie wiem, zobaczymy. Z ES Pearl wyglądają fajnie, może zafunduję sobie taki biały na zawody, granat też wygląda dobrze, ale trzy granatowe czapraki to ilość zupełnie wystarczająca. Na pewno moje będą czarne nauszniki Crystal!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
13 sierpnia 2014 18:43
No dooobraa, po raz pierwszy w życiu re-volta przyczyniła się do zatrzymania gotówki w portfelu mym  🤣 (zawsze jest na odwrót...  😁 )
Ale fakt - dziś założyłam ponownie toffikowy zestaw i sama doszłam do wniosku, że no całkiem, całkiem w sumie... ;-)

Nowy ES kompletny bezszał, Anky też, ale jam rozpieszczona Caballem i Jarpolem, że zaraz-tu-i-teraz mogę mieć każdy możliwy kolor w dowolnej konfiguracji i połączeniu, bez czekania na jakieś tam kolekcje, więc... Naprawdę nie robią mnie wcale żadne firmowe szmatki  😀
No i cały czas czaję się, żeby rozdziewiczyć mojego granatowego Crystala  😍
wątek zamknięty
Mazarine Blue z Yorka.  🙂

Wybaczcie paskudne zdjęcie i ścioranego konia 😡, ale ze wszystkich zdjęć, jakie mam, to tutaj świetnie widać tu kolor padu - piękny, intensywny niebieski z takim (momentami) przebijającym fioletem. 💘 Ale to kolor-kameleon, różnie wygląda w różnym świetle. 😀
A pad naprawdę fajnej jakości!
wątek zamknięty
też sie czaje na ten kolor, on jest bardziej granatowy czy chabrowy?
wątek zamknięty
Raczej bardziej chabrowy, ale jasny zdecydowanie nie jest. 🙂
wątek zamknięty
Jak na razie fajne te kolekcje, i Ankowa, i ESowa - nic mi się nie podoba, nic do mnie nie woła, uff 😁

na moje szczęście czuję dosłownie to samo 😁
SmalecTropikalny ale cudo! Woła do mnie "kup mnie"  😜
wątek zamknięty
Turbo Kucyś w wiosennej odsłonie ...

( Pad Jarpol czekolada-cytryna i owijki cytryna Jarpol)
wątek zamknięty
Nie pokazali najlepszych kolorów ESa 🙂 Excellenty będą niezłe
wątek zamknięty
equi.dream a masz jakiś przeciek fot?  😀 mnie się strasznie podoba ten ES rose-umber, tylko nie wiem czego na tamtej stronie już jest przeceniony, skoro to nowa kolekcja  👀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 sierpnia 2014 20:55
equi.dream, no właśnie, gdzie ten piękny kolor pt. oberżyna i ta butelkowa zieleń.
wątek zamknięty
Burza, dzięki wielkie! Tak to Tango, mam nawet zdjęcia porównawcze jak przyjechał do mnie i jak wygląda teraz. Niestety te drugie mam z siodłem, więc czekam aż uda mi się mu cyknąć bez i wtedy wstawię bo sama puchnę z dumy jak on nabrał masy 😉

fin, harja, larabarson, RatiNa, dzięki, do niego pasują różne odcienie niebieskości 😉

Rudzik, bo to nie jest typowy błękit, zyskuje przez lamówkę petrol 😉 Ja też Siwego w błękicie nie lubię.

anai, :kwiatek:

juliadna, nie miałaś Turkusa? 😉

Livia, :kwiatek:, derka pancerna, przeszła już crash testy padokowe 😀 A kobalt obłędny i pad jakby większy się wydaje 😉

huzarova, ja jestem wielkim fanem tej kolekcji ESa, Petrol/Turkis oraz Toffee/Gelb to dla mnie dwa cuda 😉 Ale masz rację, nie raz ładniej im w szafie niż na koniu :P

SmalecTropikalny, pięknie!

wątek zamknięty
SmalecTropikalny, bardzo ładny kolor 🙂

xxagaxx, wiem, aż sama sobie wczoraj wygrzebałam- świetnie się umięśnia 🙂

wątek zamknięty
Smalec bardzo fajnie 🙂 Bardzo podobają mi się wszelkie odcienie niebieskiego na siwkach.
Btw- w koniku widzę, że jest vs blacberry.
Gdzie można jeszcze dostać owijasy Nici jesień/zima 2013 w kolorze granatowym? Widziałam w koniku i chyba cavalloshopie ale może któraś jeszcze gdzieś widziała (na przecenie  🤣 )?
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
13 sierpnia 2014 21:53
larabarson , w koniku owszem jest vs ale tylko pony pokazuje się to dopiero po kliknięciu w opcje wyboru rozmiaru :P
wątek zamknięty
Dla mnie anky brzoskwiniowa super, ale chyba wolałabym jarpola w takim kolorze 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 sierpnia 2014 08:00
SmalecTropikalny, piękny ten Mazarine!

Hala, bardzo ładnie, i ten rzepak 💘

xxagaxx, dziękuję 🙂 I tak, ten pad jest trochę większy 🙂

wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
14 sierpnia 2014 08:08
nie rozumiem szału na Anky. Przecież one sa ze zwykłej alcantary. York Arwilla wskazany powyżej jest z bardzo podobnego materiału, jakość rewelacyjna i powalająca cena! Jakieś niecałe 90 zł. Już nie można mówić że jest podróbką Anky, bo masę firm robi pady w tym formacie. Ja gorąco polecam Yorki w cudnych kolorach
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
14 sierpnia 2014 08:16
Rudzik , kolorki boskie jeszcze jak by produkowali owijki w tylu kolorach co pady to już był by raj
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
14 sierpnia 2014 08:30
do skyway udało mi się dobrać ten sam odcień, Miło mnie zaskoczył ten pad, szukałam czegoś ładnego ale niedrogiego- córka chciała wydać na pad swoje kieszonkowe. Myślałam że skończy się po kilku praniach a tu taka niespodzianka. Żywot przed nim jeszcze długi


a ten cocoa spodobałby się emptyline, odcień identyczny z Ankowym esspresso
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 sierpnia 2014 08:37
Rudzik, ha, no odkąd staramy się przesiąść na ujeżdżeniówkę, możliwe, że sobie taki sprawię, bo wreszcie kształt i rozmiar będzie dla nas odpowiedni. Brązy są najlepsze.

PS: pięknie twojej w espresso.
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
14 sierpnia 2014 08:56
Rudzik , skyway coś pięknego  😍 strasznie mi się podoba ten podobny do cornflower ale skąd wziąć do tego owijki i taki żółty bananowy ale tydzień temu kupiłam cottona banana :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.