Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Burza, jak zobaczyłam go kiedyś na zawodach (i zapragnęłam go mieć 😁 ) to też pewna byłam, że to ES. Seria LG to sporo ładnych rzeczy w sumie.
wątek zamknięty
Nirv w Niciaku szał 🙂 pięknie  😜
a ten HKM to też myślałam że to ES, a tu niespodzianka, też niczego sobie 🙂
wątek zamknięty
o, ja też widziałam ten czaprak na zawodach i byłam święcie przekonana, że to ES 😁 bardzo fajny jest.
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
18 sierpnia 2014 15:59
Budlejowe_love, wybaczę, Baltic był faktycznie ogroooooomnyyy, ale to nie mój - pożyczony. 🙂

wiem że nie Twój ale wyglądał tak monstrualnie :P
wątek zamknięty
nowe CS 😀
wątek zamknięty
Ojoj cosik się dla konika z tej nowej kolekcji kupi 😎
wątek zamknięty
Nirv, ja widziałam pseudo brillant w okropnie zgniłym granatowym kolorze więc się zniechęciłam.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 sierpnia 2014 17:03
O, niebieski z brązem, ufff - nic mi się nie podoba 🙂 Zastanawiam się tylko, jaki będzie dralon - jak ładny, to się skuszę 🙂 Ale na tych fotach wygląda na jasny brąz z ciemnym brązem, więc... kupa trochę 😉

Haffek, nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc 🙂

edit: dopisek
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 sierpnia 2014 17:10
O, może sobie dopasuje uwiąz i kantar do choco-petrol, bo moje już umierają.
wątek zamknięty
Ciekawe jak na żywo ten turkus wygląda.
wątek zamknięty
nowe CS 😀
Chyba coś ładnego... w końcu - przynajmniej Eskadron nie zawiódł 😉 wiadomo kiedy nowa kolekcja pojawi się w sklepach?
wątek zamknięty
Cottony pierwszy od lewej i drugi od prawej cudowne 😍 znowu portfel będzie lżejszy ... 😁
wątek zamknięty
Sądziłam,że te nougaty będą lepsze a tu prawie jak tegoroczne toffee i espresso...
Praktycznie powtórka ice, ciekawe jaki ten granat będzie na żywo.
Nadal z niecierpliwością czekam na niciaki. 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
18 sierpnia 2014 17:21
Granatowy cotton i dralony...  😍
I ciekawam tego jaśniejszego brązu
wątek zamknięty
dziewczyny czy ktoś ma zdjęcie kolekcji eskadron nici na 2014 ? 😀
wątek zamknięty
jeszcze nie było przecieku 😉
wątek zamknięty
Retna   nic nie zmieniać
18 sierpnia 2014 18:08
Eskadrony super, ten podobny do ice'a cotton musowo będzie u mnie! Na młodą mega 😍 I aż się prosi, żeby wziąć jakiś brąz do Jakuta! Totalnie moje kolory.
lalasatan, przewidujesz coś dla Lejta? 😀
wątek zamknięty
zdjęcia mojego kucorka w nici lemon
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
wątek zamknięty
Nirv Pamir wymiata w tym HKM!!!

Siwson w Jarpolu brązowym 😉

wątek zamknięty
Cudna ta nowa kolekcja Eskadrona, na pewno nabędę jakiegoś turkusa 🤣 xxagaxx znowu pięknie, niespodziewałabym się, że czekolada będzie tak świetnie wyglądała na siwym 🙂
wątek zamknięty
Też jestem ciekawa, bo normalnie mało co mnie rusza... a tu i turkus i lodowy wyglądają obiecująco 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, SZAŁ!
Elegancko, stonowane kolory, dla mnie super 😍
wątek zamknięty
xxagaxx - świetnie!  😍

O nie, niebieski z brązem 😵 Niech ktoś mi powie, że nie potrzebuje 5 brązowego czapraka, bładam  🙄 Uwielbiam to połączenie kolorystyczne, od dawna polowałam na coś z aqua-brown, ciekawe jak na żywo będą wyglądać. Mam nadzieje, że nici będą brzydkie znowu, bo inaczej mój portfel będzie na mocnej diecie  😂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
18 sierpnia 2014 20:49
to ma być coś podobnego co choco petrol + ice :P
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 sierpnia 2014 20:59
No nie! Mam już dużo brązów/niebieskości i granatów. Zdecydowanie za dużo! Ale może ten błękit… Musiałabym zobaczyć na żywo, albo big square, bo mam słabość do ich kroju- świetnie leżą 🙂
wątek zamknięty
arivle - może świetnie leżą, ale jakość biq square też leży, mój blackberry, dwa razy po 10 (?) użyć pod siodłem ma przetarcia i zmechacenia przy popręgu  🙁
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 sierpnia 2014 21:08
keirashara, ciekawe co piszesz, nie dzieje się nic takiego z żadnym z moich czapraków, a nie oszczędzam ich. Ale dzięki Tobie pewnie się zastanowię dwa razy. PS. Jakbyś mogła poprawić mój nick, bo troszkę kłuje w oczy 🙂
wątek zamknięty
Nirv, ten petrol coś pięknego. Jak masz jeszcze jakieś foto, to podrzuć, poślinię się.
wątek zamknięty
Poprawiony, przepraszam 😉 Ja właśnie też spotkłam się z dobrymi opiniami, ale no, mój wybitnie felerny jakiś, co bardzo mnie boli, bo jest przepiękny. Szmaci się jednak ekspresowo po porostu, zmuszona byłam zostawić go na "specjalne okazje"  🙄
wątek zamknięty
Retna, oj przewiduję, trafili idealnie w nasze kolory 😀 BS jaśniejszy niebiueski must have u mnie!


mam zdjęcia nareszcie jakies, mianowicie:

ES Stripe-In Navy-Ice-White


Brillant Navy green


Nici starlight *bardzo podglądowo*
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.