Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Masz tam cennik, coś koło 19-20 zł, wysyłka kurierska, doszła z tego co pamiętam na następny dzień lub po 2 dniach.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 września 2014 15:25
w GNL mocno promocyjne ceny na derki z kolekcji "Majestic".
"Combo" z kapturem, 300g, 1200D - 571 zł na 397 zł
"Stripes" osuszająca - 227 zł na 113 zł
"Shield" osuszająca - 226 zł na 149 zł
Padokowa 0g podszyta polarem, 1200D - 420 zł na 283 zł
Padokowa 300g podszyta polarem, 1200D - 504 zł na 340 zł
"Heighneck" 0g podszyta polarem, 1200D - 462 zł na 312 zł
"Heighneck" 300g podszyta polarem, 1200D - 546 zł na 368 zł
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10686894_734289846606980_3505061584721154481_n.jpg?oh=ac39eddb8b66aca844a2e1cb93ab772f&oe=548ECB25[/img]
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10441949_734289539940344_7243956243874305338_n.jpg?oh=976cdc8b84d4eba8a13a19a35f9e2b75&oe=54BA7471[/img]
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10380910_734289603273671_4217093351707071235_n.jpg?oh=250bab1b6d227f49e0c0593cba7f7cfd&oe=5483B7DC[/img]
vanisek ja nie polecam.. czekam od soboty od razu zapłacone i to jeszcze 22 zł za kuriera ;/ a nawet nie ma statusu wysłane tylko 'w realizacji" cienko to widzę.
do mnie z grene w 2 dni doszło 🙂
derki padokowe rewelacja ! zamowilam jeszcze te polarowe wczoraj a dzis mam status ze wysłane 🙂
suuuper.... w grene wielam kilka rzeczy, ale zeby je "zaklepać" nie wystarczy kupic, trzeba zaplacic - wtedy sprawdzaja cyz to co się wzielo jest.  (tak mnie informowali wczesniej)
a zeby zaplacic, trzeba dostac maila z nr zamówienia.

maila nie mam od 2 dni... ciekawe co z tego co wzielam jeszcze bedize jak sie w koncu obudzą?
Moze mail wpadl Ci do spamu ?
niestety nie - sprawdzam co troche ;/
Ja zamówiłam we wtorek i od razu zapłaciłam - dzisiaj paczka doszła. Moje ostatnie zamówienie grene też zrealizowało w 2 dni. Nie wiem od czego to zależy szczerze mówiąc
alnama, maila dostalas?
bo bez iego i bez nr zamówienia nie wysle im nic. taki burdel tam mają, ze albo i tak nie znajda przelewu (i nie dostane ani sprzetu ani zwrotu) albo i cholera wie co - jak w przypadku gdy ktos tu od nas dostal przedsadowe wezwaie do zaplaty choć zaplacił od razu...
znowu mnie pokusilo przez te ceny przez  cholera ;/
Dostałam maila, ale robiąc zamówienie i wybierając forme zapłaty przelew od razu mnie przeniosło na stronę banku i tylko musiałam go zatwierdzić, więc ten mail i tak nie był mi potrzebny. I poprzednim razem tak samo robiłam
mi sie tak nie chcialo zrobic ;/
no nic..poczekamy zobaczymy.
nawyzej nie bedzie setnej derki i tysieczych koszulek 🙁
Znacie jakieś fajne promocje na derki polarowe tak poniżej 100zł?  😉
Rozmiar 115cm.
do mnie z Grene zamówienie doszło też w 2 dni  😉 super fajny popręg z fartuchem z 350 na 150  😁
Ja zamówiłam tez we wtorek i nie mam statusu ze wysłane :/ jakies awizo mi przyszło ale to chyba nie powinno byc to. Miała byc wysyłka kurierem.
horse_art, naprawde nie rozumiem, z czym masz problem, nie mozesz po prostu zadzwonic 🤔
Grene ma bardzo fajna, kompetentna obsluge przez telefon, kiedys wysypal im sie skrypt na stronie, i nie wyzerowal koszyka po poprzednim zamowieniu, spieszylo mi sie wiec zadzwonilam, po pol h pan sam do mnie oddzwonil ze koszyk nie tylko wyzerowany ale tez wprowadzil mi juz rzeczy ktore aktualnie chcialam zamowic :uklon:
W pasi-koniku -20% na HORZE
Orzeszkowa, wyslalam maila. po chamskim, prostackim ostatnim sprzedawcy nie mam ani ochoty wydawać pieniędzy na dzwonienie do nich. to ja mam im dac zarobić, a nie oni mi, że mam się prosić, znosić i w koszta wpadać...
te promocje i koniec, nic więcej w lepszych cenach niż inni, czy jak będą w troche lepszych, żeby to znosić nie mają.
horse_art, nie chce Ci sie dzwonic, nie chce Ci sie placic przez PayU, a potem badzie placz ze sie na promocje nie zalapalas... Zreszta jezeli Twoja rozmowa z pracownikami sklepu byla utrzymana w podobnym tonie, co Twoje wypowiedzi tutaj, to nie dziw sie ze pracownik sklepu tez za sympatyczny nie byl 😁
Ja wczoraj telefonicznie poprosiłam w grene o wysyłkę paczki za pobraniem tego samego dnia, w którym zamówiłam i nie było z tym problemu. A to moje pierwsze zamówienie u nich.
Orzeszkowa, a dlaczego mie sie iby nie chcialo placić? złożyłam zamówienie, na koniec bylo " przelew prosze zrobić podajac nr zamówienia ktory wyslemy mailem + dane do przelewu. mail nie przyszedł.
dostałam odp na swojego, ze maila brak: " prosze podać nr zamówienia bo inaczej nie znajdę"
no łapy opadają....
wcześniej nie spotakłam sie z takim tonem u sprzedawców więc i wtedy nie miałam powodu, zeby tak zacząć. ale jak ktos mi łaskę robi, ze coś sprzedaje i jeszcze bardziej z fohem uaktualni zamówienie bo już towaru po x dniach brak - no to szlag trafia... nie wiem ilu oni mają tam pracowników - dużo, dużo sklepów, zamówienie przez www jest przekazywane do różnych oddziałów - na normalnych też trafiłam, ale i na takich którzy się nie nadają, a system im siada - jak widac nei ja jedna - tylko czy mam pecha czy inni farta to już kwestia wyliczenia proporcji 😉...
eee, horse_art ja właśnie przed chwilką do nich dzwoniłam, zamówiłam rano ogłowie, zaznaczyłam za pobraniem i chciałam się upewnić czy napewno ten towar jest dostępny i mi wyślą. Pani bardzo miła i sympatyczna, udzieliła mi odpowiedzi na moje pytania. Także na poniedziałek powinnam mieć ogłowie 🏇
Widział ktoś w dobrej cenie rękawiczki zimowe horze , roeckl lub FP (te polarowe) w dobrej cenie? poszukuje równiez termobutów fair play (nie pamiętam modeli , taki z gumeczkami jako regulacja na łydce i czerwono-białymi obszyciami) chętnie w fajnej przecenie  😁


EDIT: termobutki model Malamut
Ja z grene nie miałam problemu, ba, nie zapłaciłam od razu, tylko jakoś po tygodniu, bo mi z głowy wyleciało i ani maila upomnienia (szkoda w sumie, bo by to tyle nie trwało chociaż :lol🙂, a bryczesy dotarły tak czy siak, mimo że jak sprawdzałam później to na stanie ich już nie było, więc najwidoczniej mi je przetrzymali mimo braku wpłaty. I mail bez problemu doszedł. Ale gmail jest wybitnie bezproblemowy.
Szukam jakiś derek polarowych 125 w przyjaznej cenie... wie ktoś coś? 🙂
po kolejnym mailu od jakiegos nieogarniającego pana, zadzwoniła pani (ona już wiedziała co robi) i już wszystko wyjaśnione - jakieś zacięcie systemu,  byłam kolejnym klientem z tym problemem w ciągu kilku dni (także dziś), ze nie ma juz przydużych koszulek ktore chcialam przezyje, a żeby coś domówić już się nie dodzwoniłam, ale juz sobie odpuszcze...
Wie ktoś może o ochraniaczach w promocji? Zwykle, byle duże.
http://arcus-konie.pl/ochraniacze-fair-play-sport-przednie-p-3190.html
Przody za 49 zł.
Mają jak coś też promocje na jakieś tyły.
Podzieli się ktoś kodem rabatowym do GNL?  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się