Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Najlepsze buty (szczególnie szpilki) wg. mojej mamy są z ecco 😉
hanexxx, cena podejrzana, ja bym sie bała, stingery kosztują praktycznie dwa razy tyle 😉 nie mowie ze podróby i nie brac, ale na pewno bardzo dobrze sprawdzic sklep. Ale ja z tych co nie dzierżą podróbek, wiec kupuje tylko stacjonarnie w sprawdzonych sklepach
Cena "podejrzana", bo z okazji black friday jest -30%.  😉
edit: http://www.mivo.pl/product-pol-12239-Stinger-Mini-Charcoal-Szare-Zamszowe-Kozaki-Damskie-W10003.html - promocja do 30 listopada.
W takim razie nic, tylko brac 😀 ja stingery polecam bardzo!
Szukam wygodnych koniakowych oficerek na obcasie, w rozmiarze 41/42. Widziałam piękne Tommiego, ale nie bylo rozmiaru 🙁 ktos widział cos takiego? Ważne zeby były tak wygodne jak tommiaczkii...
czy emu wool i emu  stinger rozmiarowo sa takie same? Kurcze, mam dwie pary tych pierwszych i coś mi się kojarzy, że przy ich zakupie mierzyłam też stingery i chyba był większe. Pomóżcie   :kwiatek:
hanexxx, nie wiem, czy pomogę, ale wool brałam zawsze rozmiar mniejsze, a stingery mam rozmiar większe. Moje rozterki stingerowe sa tu gdzies opisane niedawno, max pare stron temu 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 listopada 2014 16:15
Od kilku dni am drugą parę stingerów. Na co dzień noszę rozmiar 36-36.5.
Pierwsza para, na której zakup nie miałam wpływu, była w rozmiarze 37 no i... to było słabe. Mega szybko zrobiły się nie tyle co za duże, a po prostu... za wielkie  😁 Teraz kupiłam sobie stingery w rozmiarze 35 i kocham je miłością wielką! Jestem przekonana o tym, że futerko się uklepie, a jak mierzyłam parę w rozmiarze 36 to już mi latały na nodze 😉
Ja z kolei na co dzień noszę 38, a stingery mam 39 🤣 Tak naprawdę mogłabym mieć i 37, ale w 37 i 38 brzydko wypychał się duży palec, więc wzięłam 39. Futerko mi się w ogóle jeszcze nie uklepało, a trochę je mam 😉
A znacie może jakąś firmę która zajmuje się czyszczeniem butów? Wysyłkowo najlepiej. Moje stingery mało używane, ale są brudne, kupilam zestaw oryginalny do czyszczenia, gówno takie że hej. Mam pełno zacieków i na czubku mi wyblakły  😀iabeł: Z chęcią bym je odesłała, żeby ktoś mi to profesjonalnie zrobił.
a tak przy temacie czyszczenia - z jakich sklepów internetowych najlepiej zamawiać środki do czyszczenia emu? 😉
ja moje czyszczę preparatami z Deichmana i wszystko jest ok, a cena dużo korzystniejsza. Mam spray-piankę do czyszczenia i jakiś impregnat.
estena   Wariat nad wariaty.
30 listopada 2014 20:04
http://deezee.pl/obuwie_damskie/botki/botki_reven_brown_fur_booties.html

Ma któraś z was te buty? jak się sprawują? Ciepłe? Kurcze, fajna cena i ocieplenie wydaje się dość dobre, zastanawiam się nad kupnem...  👀
dostępne są te reeboki w męskich rozmiarach?  🤔

REEBOK CL LTHR MID
estena   Wariat nad wariaty.
05 grudnia 2014 16:37
Czy któraś z was zamawiała buty na DeeZee?  Miałyście jakieś kłopoty z dostawą?  Czekam już na paczkę 6 dzień,  a dostawa miała być niby w przeciągu 24h  🤔
estena, ja zamawiałam 2 razy i nigdy nie było problemu.
tez zamawiałam 2 razy i wszystko było ok 😉
estena   Wariat nad wariaty.
05 grudnia 2014 22:17
Zastanawiam się czy wszczynać wojnę czy poczekać jeszcze do poniedziałku na przesyłkę. Szczerze mówiąc trochę się zawiodłam bo akurat w tym tygodniu mama była w domu więc miał by mi kto odebrać tą paczkę, a teraz to nie wiem..  🙁
Czy mozecie polecic jakies zimowe miejskie buty? Cieple i wygladajace 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
06 grudnia 2014 08:14
Czy któraś z was zamawiała buty na DeeZee?  Miałyście jakieś kłopoty z dostawą?  Czekam już na paczkę 6 dzień,  a dostawa miała być niby w przeciągu 24h  🤔

A na pewno ten zamawiany model był dostępny od ręki? Jeśli tak, to nie czekałabym dłużej z kontaktem w celu wyjaśnienia sprawy.
jett   success is the best revenge
07 grudnia 2014 12:29
Znajdę jeszcze w H&M takie botki?
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2014/A00%200229169%20001%2000%200515.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&hmver=5&call=url[file:/product/large][/img]
Ktoś reklamował buty Kazar? Nie robią problemów?
Czy ja już wspominałam, że mam jakiegoś pecha? Miesiąc temu kupiłam śliczne lakierowane oficerki ( przynajmniej w moim mniemaniu najpiękniejsze na świecie :P ). Po dwóch tyg w wewnętrznej skórzanej podszewce dziura jakbym zostawiła tam na noc stado myszy  😤

ooo takie :

Pursat   Абсолют чистой крови
07 grudnia 2014 15:02
Moja koleżanka reklamowała i nie uznali. W butach, po kilku wyjściach skóra popękała. Może Ty będziesz miała więcej szczęścia. 😉
Hexa zanim pójdziesz reklamować poczytaj w internecie ustawy o prawach konsumenta, wszystkie porady prawników itp. Jeśli pójdziesz do sklepu przygotowana dobrze do rozmowy, na pewniaka i porzucasz im ustawami i swoimi prawami to nie powinno być problemu. Ja tak zawsze robię, nigdy nie odmówili mi reklamacji jeszcze. A jeśli sam sklep już przyjmie, ale nie rozpatrzą to trzeba walczyć. Sądy, rzeczoznawcy itp - o ile się chce.
Pursat   Абсолют чистой крови
07 grudnia 2014 16:32
No bo przyjąć sklep musi, a jaka będzie odpowiedź to już inna kwestia.
Jak sprzedawcy będą marudzić, że nie chcą przyjąć, bo oni i tak tego pewnie nie uznają, a kierownik będzie krzyczeć to się nie dajcie 😉 Mojej koleżance też tak ostatnio mówili, a wszystko rozpatrzyli pozytywnie.
W formularzu reklamacji zazwyczaj jest miejsce na notatkę... warto nie tylko wpisać tam, że skóra pękła czy co tam się stało, ale również powołać się na jakiś paragraf np o tym, że zgodnie z ustawą buty nie są produktem jednorazowego użytku i wpisać swoje oczekiwania wobec firmy.
wyglada to mniej wiecej tak :



Zastanawiam sie czy są w stanie podciągnąć to pod niewłaściwe użytkowanie?? Nie wiem - nieodpowiedni pedicure, trzymanie gryzoni w bucie  😂
Bez przesady, po dwóch tygodniach użytkowania nie ma prawa stać się coś takiego  🤔
Buty są w końcu do noszenia, a nie do stania na półce. Widocznie była to jakaś gorsza część skóry, złe zszycie... Mi nawet w conversach materiałowe podszycie pięty wytarło się dopiero po jakimś rok bardzo intensywnego noszenia.
Nie planuje ktoś w najbliższym czasie zakupu butów na runcolors? Jeśli tak, pw proszę, z góry dziękuję!  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się