Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Dziewczyny, ma pytanko dotyczące skórzanych brązowych butów. Jak nie podoba mi się odcień skóry (wiśniowy), to mogę pastować buty pastą o innym odcieniu i jest szansa, że odcień butów trochę się zmieni? Czy lepiej nie ryzykować?
Ja też z pytaniem, czy wiecie może gdzie (w necie lub w sklepie stacjonarnym w Krakowie) dostanę buty Nike Dunk za kostkę, najlepiej czarne? Wszędzie gdzie nie pójdę, są Nike Dunk, ale na tym koturnie, a ja chce te normalne, klasyczne. Jakby ktoś wiedział, bardzo prosze o info :kwiatek:
Czy ktoś ma nike pegasus 31? Sprawdzają się? I jak ma się rozmiarówka pegasusów do air maxów?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 listopada 2014 07:53
Dziewczyny,
czy któraś z was wie, w którym sklepie (może być również internetowy), dostanę oryginalne DZIECIĘCE Emu w rozmiarze 36 (ciemnobrązowe, jasnobrązowe, czarne albo ew. szare)?
Ma ktoś z Was buty gino rossi płaskie? Ciekawi mnie rozmiarówka, bo według tabeli rozmiar 38 ma  wkładkę 25,5cm czyli więcej niż standardowo. Czy to dlatego, że to kozaki i mają jeszcze zapas  🤔
Za dużo Ci nie pomogę... ale kupiłam raz koturny Gino Rossi. Noszę normalnie 39/40, koturny kupiłam 38 i są za duże - kiepsko wyprofilowane, spadają ze stopy i nie da się w nich chodzić.
Aż taki szajs? Ceny mają raczej z górnej półki  🤔
Mia, ja kupiłam sobie szpilki i po 2 godzinach zmieniałam na buty z CCC... Zdecydowanie nie polecam. Prawy but był inaczej wyprofilowany niż lewy. Cholernie niewygodne.
Ale nie wiem jak z butami płaskimi. Ja jestem już zrażona.
Tak, teraz bardzo żałuję, że kupiłam tamte buty za jedyne 430 zł. Nie mogę na nie patrzeć tak bardzo, że jeszcze nie zrobiłam im zdjęć i jeszcze na allegro nie trafiły nawet 😉
No to sobie odpuszczę. Dzięki za uchronienie  😁 :kwiatek:
Ja jeszcze w sprawie oryginalności butów Nike. Sama przed zakupem wypytywałam w sklepach jak sprawdzać podróbki i sprzedawcy jednogłośnie mówili, że na metce są cyfry w systemie 6-3 (np. 555555-333). Kod ten wystarczy wpisać w google grafika. Jeśli wyskoczy ta para butów, którą kupiliście to znaczy, że butki są oryginalne. U mnie się to sprawdziło 🙂
ma ktoś aktywną kartę Sizeera i mogłby "użyczyć"?  :kwiatek: Do końca listopada jest 20% zniżki na tę kartę, ale trzeba mieć już coś kupione wcześniej. Wystarczy tylko numer telefonu  :kwiatek:
No to sobie odpuszczę. Dzięki za uchronienie  😁 :kwiatek:


Mam 2 pary ginoRossi. Buty są bardzo zle wyprofilowane.
Masakrycznie niewygodne. Są to szpilki i szpilki- sandałki.
Mam masę szpilek i w niektórych mozna było wszystko robic.
A te są chyba hmmm do łóżka???
O proszę, że też wcześniej nie szukałam opinii, tylko wydałam kasę w ciemno  🙄 już nigdy tam butów nie kupię...
Dla mnie tez masakryczńie ńiewygodne są buty z Zara.
Tez nie da sie w ńich chodzić.
Ale inni sobie chwalą. Dla mnie masakra.
Aż taki szajs? Ceny mają raczej z górnej półki   🤔


Ja sobie bardzo ich obcasy chwalę,  noszę i szpilki, i botki i kozaki. Tylko fleki wymieniam i skórę na obcasie czasami po wizycie na Starym 😉
Dla mnie tez masakryczńie ńiewygodne są buty z Zara.
Tez nie da sie w ńich chodzić.
Ale inni sobie chwalą. Dla mnie masakra.


Jedyne buty, podczas noszenia których zbladłam, zzieleniałam i oblałam się zimnym potem to botki Zarowskie. Takiego bólu nóg jeszcze nie miałam. 😂 Stoją od lat na półce, bo mam wstręt się do nich zbliżyć,
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 listopada 2014 07:04
Ma ktoś zimówki Adidas Honey Hill Boots?

http://www.adidas.pl/honey-hill-boots/M20761_530.html
Ja z kolei nie narzekam na buty z Zary - znalazłam tam jedyne szpilki, które nie spadają mi z pięty i pomimo wysokości nie mordują stóp tępą żyletką 😉
mogą być? W sumie wolałabym całe ze skóry a nie z łączenia zamsz plus skóra licowa ale ich krój nawet mi się podoba i co najważniejsze mają suwak co przy moim wysokim podbiciu jest niezbędne. Kurcze, strasznie lubię buty w tym typie jednak te, które podobają mi się mega bardzo nigdy nie mają zamka :/

[img]http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/12/36/96/4812369684[/img]
Pursat   Абсолют чистой крови
28 listopada 2014 12:57
[quote author=Dodofon link=topic=8215.msg2231619#msg2231619 date=1417032854]
Dla mnie tez masakryczńie ńiewygodne są buty z Zara.
Tez nie da sie w ńich chodzić.
Ale inni sobie chwalą. Dla mnie masakra.


Jedyne buty, podczas noszenia których zbladłam, zzieleniałam i oblałam się zimnym potem to botki Zarowskie. Takiego bólu nóg jeszcze nie miałam. 😂 Stoją od lat na półce, bo mam wstręt się do nich zbliżyć,
[/quote]
A jakie, może chcesz sprzedać? 😁

Ja też z tych raczej nienarzekających na zarowe buty. Niektóre szpilki może trochę mniej wygodne, ale generalnie na plus.
Ja rowniez nie narzekam. Moim zdaniem sa ok 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 listopada 2014 13:34
Ja mam jedną parę czółenek z Zary i czuję się w nich jak w kapciach, to chyba najwygodniejsze buty na obcasie, jakie mam 🙂
Do pełni szczęścia brakuje mi tylko tego, że mogłyby mieć zakryte palce.
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
28 listopada 2014 13:52
A buty Ryłko? ktoś ma? poleca? nie wiem czy warto wydawać 300 zł na botki 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
28 listopada 2014 14:08
Chociaż nie, przypomniało mi się, że jedne szpile z Zary niecały miesiąc temu tak mi zmasakrowały stopy, że wracałam z imprezy nad ranem boso. Ludzie w czapkach, szalikach, a ja... 🤣

Tych się strzeżcie. 😁

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=27936002[/img]
A buty Ryłko? ktoś ma? poleca? nie wiem czy warto wydawać 300 zł na botki 😀


To jest raczej normalna cena za botki skórzane. Ryłko ma charakterystyczne wzory, jak dla mnie często "ciotkowate", ale rok temu kupiłam tam botki przejściowe, koturny się odkleiły od buta - ale reklamowałam i wszystko już jest ok.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 listopada 2014 17:48
zakochałam się  😍
Dobrze, ze mamy święta za pasem 🙂
Pursat, takie jak w tej aukcji: http://allegro.pl/zara-botki-z-lancuchami-39-i4837694549.html .
Ubawił mnie szczególnie opis: "bardzo wygodne".  😂
http://lamoda.pl/offer/emu-stinger-mini-charcoal-szare-zamszowe-kozaki-damskie-w10003-i861907.html

kupowałyście kiedys z tej strony? Wiarygodny jest ten sklep czy z podróbami? 😉
Tej strony nie znam, ale pod nazwą napisane, że sprzedający to MIVO, a to sprawdzony sklep (kupowałyśmy z koleżanką, nie było żadnych problemów).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się