KOCHAM KINO :)

Dziękuję pokemon  :kwiatek:
pokemon, to nie ten film, fabuła podobna, owszem ale film nie ten. Tamten koleś nie zstąpił po 2 latach, tylko albo tuż po śmierci albo w ogóle do końca nie umarł i leżał tam w stanie bliskim śmierci albo coś typu śpiączka dlatego dusza rozdzieliła się z ciałem. Albo on albo ta dziewczyna chodzili zakapturzeni, nie pamiętam kto, pamiętam kaptur. Na końcu była też chyba jakaś scena na moście albo coś w tym stylu. Ciało chłopaka leżało chyba gdzieś w jakimś rowie, albo dole albo czymś w tym stylu i nie mogli go znaleźć jak zaginął, wciąż tam było - albo nie ciało, a żywy, ranny on.
A dobra, to już wiem  😁 ale nie pamiętam tytułu. Film taki typu "tinejdż muwi". Postaram się znaleźć tytuł potem.
pokemon, haha no miałam 12 lat jak to oglądałam, więc możliwe  😂
dziękuję  :kwiatek:
A masz  😀
To pewnie to:
http://www.filmweb.pl/Niewidzialny
taaak to chyba toooo!! Dziękuję :kwiatek:
Też potrzebuję pomocy w znalezieniu tytułu filmu 🙂

Film chyba z lat 70-tych, co jakiś czas pojawia się na TCM.

Główną bohaterka jest tancerką, ma ok. 12-letnią córkę i faceta (ten się w filmie nie pojawia).
Facet wystawia tancerkę do wiatru i podnajmuje mieszkanie, w którym mieszkali, niezbyt lotnemu aktorowi.
Aktor gra w teatrze (chyba) szekspirowskiego króla Ryszarda jako geja.
Mimo wcześniejszych konfliktów aktor i tancerka na końcu filmu są razem.
Wczoraj z mężem oglądaliśmy Yumę, taki średniak, na obejrzenie i zapomnienie.

Dziś oglądamy Prawo Zemsty, ciekawa jestem filmu.
Polecam:
Połączenie, Zaginiona Dziewczyna, Ida, Służby Specjalne
no i Hobbita...
Bardzo żałowaliśmy, ze na tą akurat część nie poszliśmy do kina...
Logiczna i z efektami, brawo!
Tez szukam filmu. Obejrzałam kiedyś jego cześć, nie pamietam tytułu - był o chyba trzech chłopakach, przyjecielach, którzy przez wypadek (ukradli jakiś wózek z lodami i stracili nad nim panowanie i zabili przechodnia? Cos takiego) trafili do poprawczaka, w którym opiekunowie znęcali sie nad podopiecznymi. pamietam, ze była scena meczu chłopcy-opiekunowie, który wygrali ci pierwsi, i przez to zbili jednego z zawodników tak, ze zmarł. Potem jest tez scena jak głowni bohaterowie byli juz dorosłymi ludźmi i wyszli z poprawczaka, spotkali jednego ze swoich oprawców chyba w knajpie.
Stawiam na Uśpionych, doskonała obsada, m.in. Kevin Becon i Robert de Niro.
Pozdrawiam
Tak! dziękuję  :kwiatek:
Wie ktoś jak się nazywa film bollywood, w którym młoda adwokatka próbuje wybronić (udaje jej się) mężczyznę, który siedzi w więzieniu dużo lat, chociaż jest niewinny. On opowiada jej w tym czasie historię swojego życia i o swojej miłości. Oczywiście nikt nie wierzy, że kobieta jest w stanie wybronić mężczyznę. O ile się nie mylę to był film z Shah Rukh Khanem.

edit. znalazłam. "Veer-Zaara"
Prawo Zemsty mega!
Śpiąca Królewna, wyprawa - kiczowaty.
Furia bardzo bardzo dobry, Brad Pitt jak wino, wizualnie majstersztyk, wstrzasa ale naprawde swietnie sie oglada.

Gone Girl - mistrz, uwielbiam takie zawile fabuly 🙂

Transcendencja dobry, jesli ktos lubi klimaty AI to nawet bardzo dobry 🙂 zakonczenie bardzo przyjemne, troche pozostawiajace do myslenia w kontekscie moralnym/etycznym.
Po powyższych postach obejrzałam Uśpionych - świetne kino!
Ostatni dom po lewej - mocny, trzymający w napięciu film, lubię taki.
Dworcika bo to klasyka taka, swietna gra aktorska przede wszystkim!🙂
Dokładnie 🙂

Ostatnio odkopuję sobie różne filmy z lat 90. Niedawno oglądaliśmy "Ognisty podmuch", który uwielbiałam oglądać z tatą jak byłam mała. I dalej mi się ten film podoba.

W planach mam teraz "Adwokata" z Travoltą link, oglądał ktoś?

Druga sprawa - ogólnie lubię filmy, których akcja dzieje się głównie na sali sądowej. Kiedyś sporo takich oglądałam - o niesłusznie oskarżonych itd. Macie jakieś propozycje takich filmów? :kwiatek:
O kochana! Ludzie Honoru? najlepsze JAGowy film ever, ale pewnie widzialas 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
10 lutego 2015 17:53
Komora z 1996 🙂
Komorę widziałam na 100%, ale daaaaaaaawno i chętnie powtórzę. Ludzi Honoru też kojarzę, ale mocno przez mgłę, więc równie chętnie zobaczę znowu 🙂
Fazę na takie filmy miałam przeszło 10 lat temu, więc w sumie wszystko, co wtedy oglądałam mogę zobaczyć raz jeszcze 😁
No to polecam mega Ludzi Honoru, obsada prima sort: Tom Cruise, Demi Moore, Kevin Bacon, Jack Nicholson ktory kradnie chyba caly show - no jest na co popatrzec😉 do tego wszyscy mlodzi i piekni i te biale mundury  😜
faith, jakos mnie nie dziwi, ze Nicholson kradnie wszystko 😁
Obejrze!
Anioł śmierci - taki średniak, do obejrzenia raz i zapomnienie.

G.I. Jane - nudził mnie i wyłączyłam po 30 min.
"Hiszpanka" - jedna wielka pomyłka.  😵
Dworcika, klasyk: Dwunastu gniewnych ludzi- majstersztyk !!
I również ląduje na liście do obejrzenia 😎
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 lutego 2015 11:21
Ktoś wybiera się może na Pięćdziesiąt twarzy Greya"? 🙂
Muszę przyznać, że jestem bardzo ciekawa, czy z tak dennej książki dało się zrobić choćby przyzwoity film...
U mnie już nie ma biletów w kinach nawet. 😂 Ja to ogladne na necie, szkoda pieniędzy. No i nie za bardzo wierzę, że dali radę coś sensownego z tego zrobić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się