Howrse gra :)

Cierp1enie, otworzyć ci? 😁

edit. wymienię RO na passa  🙂
Wczoraj otworzyłam 3 ro i miałam OM, KF i PP
dziś 1 ro i

Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Objęcia Morfeusza
2 000 Equus
250 x Pasza
3 x Marchewka
Znalazłeś Midas, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!

2 mój 🙂

Proszę o losy na Koka  :kwiatek:
Zapłacę eq lub cr za kliknięcie mi na "gołym" osiołku.

Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

krew meduzy Krew Meduzy
argent 3 000 Equus
owies 50 x Owies
jabłko 10 jabłek
punkt dorastania 3 punkty dorastania
midas Znalazłeś Midas, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!

😍 Pierwszy raz w historii mi się udało ! Do 6 razy sztuka. Mam jeszcze darmowy 1 zostawię sobie na jutro.
calore jestem chętna na wymianę  😉
edit. Czy ktoś zna gracza na com, który skupuje coś z CR (ma to napisane na profilu)?
Bo szczerze to tam mają brzydkie prezki w których się nie odnajduję  😵
Miło by było gdyby ceny były adekwatne do wartości i można bez wiadomości wystawić przedmiot i konia, bo szczerze mówiąc słabo odnajduję się w tych wszystkich angielskich nazwach przedmiotów, skrótach i podejrzewam, że bym nie ogarnęła ;p
Machowa, zaraz wszystko wystawię 🙂

na com znam parę osób, zależy co masz. mogę im w razie co napisać, że ktoś tam ode mnie ma coś na sprzedaż 😉

deadred92
equestrienne1979
Snow Moon


te dziewczyny skupują objęcia (MA) albo Nyxy. Planet Earth też kiedyś ode mnie kupiła MA, ale nie wiem, czy regularnie skupuje. czasem też chyba pioruny zeusa biorą (zeus lightning bolt), chyba 2 za passa. na pewno z kimś się tak wymieniałam, ale nie pamiętam nicku  😁
calore konia kupiłam  :kwiatek:
Jak będę miała większe zasoby przedmiotów to chętnie skorzystam z tych nicków 😉


Ma ktoś na sprzedaż roga z tą maścią?
Nie wiem co się dzieje ,a mianowicie po raz drugi zakupiłam 6 losów i ani jeden nie został otwarty jak również te,które wygrałam.
Nie dostałam powiadomienia o braku wygranej. Czy można jakoś skontaktować się z moderatorem howrse ?
U mnie ten sam problem
animalia Moje konto (obok flagi w prawym górnym rogu) > kontakt
Szukam tego sittera do rogów i szukam i znalezc nie mogę. Może ktoś mi może kogoś polecić ?  👀
Ktoś coś ?
Ja mogę ewentualnie pokrywać rogi najlepiej jakby krycia były już wystawione bo nie mam za dużo czasu.
macie może jakieś info co do następnych koni w wyzwaniu? 🙂 będą kontynuować osiołki, konie prehistoryczne, czy może wymyślą coś całkiem nowego?
Ja mogę ewentualnie pokrywać rogi najlepiej jakby krycia były już wystawione bo nie mam za dużo czasu.

Właśnie nie mają pokryć zarezerwowane. Mam dużo jednorożców, chyba zaglądałam do nich ze dwa lata temu, i tak stoją i stoją to może by się ktoś mini zajął 
🙄
A czasu też nie mam dlatego szukam sittera mającego sporo czasu dziennie : ]
Pokrycia mogę znaleźć ale tak jak pisze kryję konie już do tego gotowe.
jak wystarczą zwykłe rogi to mam kilka ogierów, moge powystawiać krycia po 500 🙂
tylko musiałabyś zobaczyć które cie interesują do jakich klaczy 🙂
karla158  zakładka uni i gp 🙂
Szukam kogoś, kto chciałby zabić 10-ciu moich emertów, płacę 2 kupony  :kwiatek:
Gdzie ogłosić info o graczu oszuście ?  🙄
Liściu  dawaj tu :P
tygrys123, graczka z bardzo małą karmą i stażem. Chciałam od niej kupić 5-ty żywioł. Nie chciała wystawić mi przedmiotu do puki nie kupiła bym konia. Potem zaczęła mnie obrażać.
Dodam, że mam max karmę, ponad 800  dni stażu, ponad 10 000 sztuk koni, i ponad 5 milionów i jestem prawie 100 w ogólnym czy wyglądam na oszusta ? Dla mnie to jest świadectwo na uczciwość, więc jawnie chciała mnie zrobić w konia  😲
Liściu, ja chętnie sprzedam 5-ty, o ile w grę wchodzą kupony :kwiatek:
Mam do sprzedania kilka koni,jednorożców, pegazów i unipegów ze zj i jednego konia z nieużytym zestawem harmonii. Do uzgodnienia na PW.
Macie może powtórki szj albo takie które Wam się nie podobają? Mam parę na wymianę,
Kupię 2x ZJ  za kupon.
Ktoś robi avki z kilku zdjęć ?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 lutego 2015 17:43
Orientuje się ktoś, ile kosztują konie z towarzyszem kotem? Mam konia w wieku prawie 29 lat z towarzyszem kotem i nie wiem, czy sprzedawać (najlepiej za kupony), czy też ubić u siebie na kupon...
Dziewczyny te które mają mnie w znajomych właśnie otrzymały losy  😉
Nie ma to jak się po paru dniach zorientować, że jeszce wszystkim nie wysłałam xD
Dementek zabij go  😎
pilnie kupie jednorożce  holenderskiego  i kucyka highlanda 🙂
w zamian moge zaoferować equus lub cr 🙂  ewentualnie konia na kupon
z cr mam                                                                     
Muśnięcie Filotes
x 7
chmurka
x 2
klepsydra kronosa
x 1
Reprodukcja
różdżka płodności
x 2
piorun zeusa
x 1

lira apolla
x 5
promień heliosa
x 2

puszka pandory
x 30
fortuna krezusa
x 20
czarna orchidea
x 3
woda młodości
x 2
okrycie hypnosa
x 2
Dziewczyny, czy któraś nie ma może pożyczyć 7 emerytów? Pilnie muszę zabić, a czekam na konie od ludzi, za przedmioty z CRu.. Pożyczy ktoś? Oczywiście oddam za parę dni (tylko trzeba się upominać, bo mam sklerozę  😡 ) i dorzucę coś z CRu w ramach podziękowań :kwiatek:
Hej,zna ktoś trenera koni?
Ile by udało się wyciągnąć z tego konia?Zastanawia się go kupić.

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=24016545
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 lutego 2015 15:59
Jak dla mnie mało, ja bym szukała źrebaka z takimi UM początkowymi.
Wiadomo czy jeszcze jakieś boszczaki poza Skinfaxim i Midasem będą do kupienia?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się