Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze

desire   Druhu nieoceniony...
26 stycznia 2015 15:09
quintana, mój też 90 🙂

Już za 3 tygodnie mój Mały skończy 25 lat.  😍  Czas szybko leci, rzekłabym że za szybko. 
desire, ale dobrze wygląda jak na te 25lat, my ciągle pracujemy nad "podtuczeniem się"
desire   Druhu nieoceniony...
26 stycznia 2015 16:35
quintana, teraz to tylko tłuszczyk (po ciężkiej kontuzji ciężko o mięśnie), z sentymentem patrze na zdjęcia gdzie prócz wałeczków były mięśnie. 😉  To jak teraz wyglada i to bez dużych wahań wagi zawdzięczam wyśmienitej opiece i karmieniu, jakie mamy zapewnione.  😀
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 stycznia 2015 21:53
desire tłuszczyk jest ważny a szczególnie dla seniorów- szaraczek wygląda fajnie, a tłuszcz nawet spokojną pracą w stępie powolutku da się przerobić nieco na mięśnie ;0
desire   Druhu nieoceniony...
12 lutego 2015 18:02
Cóż, u nas jakoś pechowo ostatnio. 🙁
Szaraczek zleciał z wagi, podbił sie, a dzisiaj dostaje info, że zrobił sobie porządne kuku pod okiem.
Hardo wkracza w 25lecie swojego życia. 🤣

Osiwieje przez dziada, ot co.  😤 😵
desire będzie dobrze  :kwiatek: mój też po ostatnio przez tydzień miał focha na jakikolwiek ruch ale mu przeszło. a z wagi też spadł jesienią ale zaczęłam derkować i teraz znów wielkie brzuszysko. no ale ten typ tak ma, szerszy niż wyższy 😉
.
Przypominamy się, mój tegoroczny 31latek  🏇
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 lutego 2015 07:45
klaudiabolusiowa, ale fajny! Napisz coś więcej o kucyku!
desire   Druhu nieoceniony...
13 lutego 2015 09:27
Abeba, :kwiatek:  ja nie derkuje, bo w większe mrozy (ponad -15) konie wychodzą na dwór tylko na czas sprzątania, a tak to na pare godzin, Mały ma takie futro, że by mi się chyba przegrzał. 🤣   mój też zwykle szerszy niż wyższy 😀

Muchozol, u nas wahania i spadki wagi zaczęły się dopiero po przekroczeniu magicznej liczby - 23 lat.  😀 zdrowia dla Muchy !  :kwiatek:

klaudiabolusiowa, jaki kudłacz  😍
To i ja się dorzucę z seniorsem z tego tygodnia. Humorek jej dopisuje, aż za bardzo.  😁
A z jej nóg chyba zacznę wróżyć prognozy pogody.  😂  Zachodziłam dwa dni, co się stało, że nagle jej takie ogromne opoje wywaliło na zadzie, ale już zrozumiałam. Od wczoraj mamy wiosnę w Krakowie- słońce i do 10 stopni w dzień.




klaudiabolusiowa Fajny! Napisz coś więcej o nim.
To i ja przedstawie swoją 20-kę.Jak widać jeszcze nie na emeryturze 😅 💘



Jakość zdjęć niestety komórkowa 😡
Znamy sie z łaciatym od 10 lat, pierwsze skoki, początki, pracował w hipoterapii i rekreacji. U mnie caly czas w ruchu, średnio dwa trzy razy w tygodniu. Ma sie dobrze, przezywa druga młodość odkad jest u mnie. W wakacje będą dwa lata jak jest mój, wzielam na dożywocie bo właścicielka chciała go oddac do fundacji bo nie miała co z nim zrobić. Aktualnie jest gruby i futrzasty 🙂 wieczorkiem opisze więcej. Pozdrawiam seniorów
Bea1 super konisko :-) aż chce się patrzeć
Alaska koń też piękny, i w dobrej formie :-)
a kucyś przeuroczy  😍
desire   Druhu nieoceniony...
16 lutego 2015 10:50
Mój Księciunio skończył dziś 25 lat  😍 😅

Desire, wszystkiego najlepszego dla księciunia. Życzę Wam jeszcze wiele, wiele lat razem
.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
16 lutego 2015 11:49
desire sto lat!!!!!!!
Bea1 piękna laleczka

My prosiły o kciuki, stary postanowił zakuleć - 1,5 tygodnia był na przymusowym bezrobociu z powodu mojej choroby i postanowił nie prędko z niego wracać ...
desire wszystkiego naj naj naj dla szaraka! Oby Wam dni mijały beztrosko 🙂
Muchozol w marcu będziemy obchodzić skończenie 20. 😉
Desire zdrówka dla solenizanta!
desire, wszystkiego naj!
Mój emeryt zostanie sam w stajni na nie wiem jak długo. Do tej pory miał towarzyszkę, ale wyjeżdża. Jak pomóc mu to przetrwać? Moja obecność raczej niewiele mu da, coś na uspokojenie przez kilka dni? Dokupić owcę, kozę, on będzie przeżywać strasznie  😕
przenies go gdzies indziej na ten czas? sciagnij do stajni innego konia?  🙄
desire   Druhu nieoceniony...
17 lutego 2015 05:24
dziękujemy pięknie za życzenia, oby się (tfu, tfu ! 😉 ) wszystkie spełniły 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 lutego 2015 06:59
Chcieliśmy się przywitać, oto Gutek szanowny 20 letni hucuł, który jest jak wino - im starszy tym lepszy. Chciałam również zapytać o sposoby na podciągnięcie mu pleców/brzucha z racji, że koń jest trzeszczkowy to staramy się na lonży nie pracować, chodzimy tylko w lekkie tereny jako koń profesor dla kucki z ostatniego zdjęcia.  :kwiatek:


desire kolejnych 25 latek życzymy  😅
i przy okazji przypominamy się z moim 25latkiem (skończy dopiero w tym roku) fot. z wczoraj  😀
Dużo zdrowia dla jubilata,  😅 nadchodzi wiosna i seniorzy razem z przyrodą zaczynają "rozrabiać"
Kastorkowa najprościej łaskotać pod brzuchem, jest bardzo dobra książka "Metoda Mastersona" o masażu. Ja stosuję tą metodę u mojej seniorki i widzę efekty, i najważniejsze nie trzeba stosować jej codziennie.
desire   Druhu nieoceniony...
17 lutego 2015 11:21
quintana, :kwiatek:  świetnie Twój senior wygląda, miło patrzeć 🙂

ganasz, :kwiatek: :kwiatek:    
Kochana, napisz prosze coś więcej o tej metodzie i czy tą książke można zdobyć w formacie pdf albo w ogóle gdzie można kupić?  👀
desire tak książka jest aktualnie  w sprzedaży, np. tutaj http://www.galaktyka.com.pl/product,,661.html , wiesz najlepiej mieć oryginał, jest dużo zdjęć, świetnie - łopatologicznie opisane ćwiczenia. Ja wożę ją w samochodzie żeby zawsze była pod ręką w stajni 😀
quintana czy on aby na pewno jest seniorem?
Super 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się