Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
13 kwietnia 2015 11:43
protoniasta, ten dralon bardzo fajny 🙂

deb, ale fajniste kolory! Czekam na więcej zdjęć! 🙂

Isabelle, o rany, ja to bym chciała żeby Eskadron albo Anky wypuścili coś dla westowców, jakieś fajne padziki 😜

wątek zamknięty
Łosiowa zdjęcia jak z katalogu! Róż bardzo przyjemny dla oczu! 😍
Equihorse piękne te zdjęcia z zawodów, prezentowaliście się elegancko!
lalasatan blue jak to blue - wiadomo, że przepiękny. Za to nie mogę się napatrzeć na Lejta i wzdycham jak to świetnie wygląda!
anai cudowne te jarpole, mega kolory. Może coś w tym roku będzie moje ... 👀
protoniasta przepięknie Wam leży ten mint! Masz konia jak z obrazka - przepiękny!

Nie mogę się doczekać nowych zdjęć więc wrzucam z zeszłego tygodnia Blood w pruple 😉
wątek zamknięty
Isabelle - zmartwię Cię, kantary eskadrona pasują na łeb jak sklep  😂
Zairka - nie bij, jutro wstawię tą fotke porównawczą niebieskich, bom zapomniała aparatu w sobote 🤬
Met - fajnie to musiało wyglądać  😁

Mi pikowanie w kwadraty się nie widzi, więc te jarpolowe modele odpadają, ale ciekawi mnie, jak te w wielke romby wyglądają w wersji DL, bo kolorystyka super 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 kwietnia 2015 12:25
w kolejnym wątku wojna o eskadrony, a dlaczego nie o fair plaje czy inne horze? ja ich wszędzie widzę pełno, normalnie zalew: pomarańczowe, zielone, niebieskie, wszędzie fair pleje, horze, yorki, konie ometkowane z góry do dołu. Masakra jakaś, jak chcemy kogoś słit koniarką nazwać to pretekst zawsze się znajdzie.
wątek zamknięty
keirashara, ja tylko mam nadzieję, że szybko przejdzie to farbowanie, bo jak będzie cieplej, to i konio się pewnie zacznie porządnie pocić 😵

oooo, taki mamy:

wątek zamknięty
keirashara,  mam jedną fotkę, która obrazuje nasz rozmiar, wprawdzie jest to półnaga fotka, ale cóż 😉 na zdjęciu mamy kantar na zimnokrwisty łeb i jest przyciasny w nachrapniku 😉 Nasza głowa ledwo ledwo wchodzi w xfull. na dobrą sprawę najlepsza jest 5 😉 teraz zamówimy z cavazzy na wymiar, bo kupno xfull w sklepie skończyło się zwrotem, nie wlazła 😉 my mamy chyba jeszcze większy łeb niż Kubuś Harji 😂


wątek zamknięty
Isabelle, ha ha, a Ty nie wiesz, że półgołe fotki są tabu na rv? 😉 😉
Met, na serio to Jarpol? Z pikowaniem a'la brillant?  Tak w ogóle ładny czaprak 🙂

Co do kantarów eskadron: czy wszystkie rozmiary w nowszych kolekcjach tak zmalały? Mam cob NG z chyba 2012 i jest spory, a w nowsze coby szarak mi nie wchodzi.
wątek zamknięty
Bardzo ładne te czapraki Jarpola 🙂 Jest gdzieś więcej zdjęć? Widzę tylko trzy czapraki, gdzieś można zobaczyć więcej?
wątek zamknięty
anai,  haha, póki nie są "na koniu" i w ogłoszeniu - nie widzę w nim nic gorszacego 🙂
wątek zamknięty
anai, jop, z konfiguratora - dobieraliśmy coś pod kolor ochraniaczy:
http://jarpol-konie.pl/czapraki/czaprak-crystal-granat-atramentowy-474.html

edit:
niestety wystające nitki i farbowanie zaćmiły fakty błyskawicznej realizacji zamówienia 🙁
wątek zamknięty
Fajne te nowe jarpole. 🙂 Bardzo podoba mi się ten beż i niebieskosci. 💘
emptyline, szkoda, że teraz jestem biedna, kupiłam red'a z derką jersey do kompletu i portfel swieci pustkami.. 🙁
srokate,  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

A propo naszej pięknej gównoburzy... straszny eskadron grey melange na CSN w Leśnej Woli, kl. N1 😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2015 13:49
Isabelle, ha ha, a Ty nie wiesz, że półgołe fotki są tabu na rv? 😉 😉

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/16/1132#i
Ja nie wiem 😉
wątek zamknięty
Łosiowa, szałowo w różu 🙂
anai, dzięki, też mi się podoba 😀
lalasatan, :kwiatek:
a idźcie wy z tym blue, jest tak fajny, że zazdroszczę 😀

To zbiorowe zdjęcie nowej kolekcji jarpola zwaliło mnie z nóg. A raczej czapraki się na nim znajdujące - wielkie WOW! Czegoś takiego brakowało! Chyba muszę zacząć ciułać 😉
Kiedy będą dostępne w sprzedaży?

protoniasta, fajnie w mintcie 🙂

Co do gównoburzy o szmaty dla lansu - wszystko jest dla ludzi, jak ktoś woli wydać pieniądze na szmatkę za 200zł, to niech sobie wydaje, byle by koniowi niczego nie brakowało. Ja eskadrona lubię za polarówki i cottony. Uwielbiam te kolory, ale nie oznacza to, że zamykam się tylko na tę jedną markę.
Kwestia gustu, każdy woli coś innego. Często na zawodach z resztą widuje eskadrony. To naprawdę coś bardzo złego?
Isabelle, a jak! 😁 Ale póki co nie pozostaje nic innego, jak robić poszczególne rzeczy na zamówienie 😉 Jakoś mi to niespecjalnie przeszkadza, kiedyś mnie wkurzało, teraz już nie mam problemu z tym, że muszę iść do rymarza, żeby zamówić odpowiednio duże ogłowie, albo niewymiarowy megakantar :-P 😀
Więc to nie do końca tak, że koń XXXL rozwiązuje dylematy sprzętowe  😂 zobaczymy, kiedy wkręcisz się z twoją celebrytką hahaha 😀

keirashara, może pasują na łeb jak sklep, ale nie jak hipermarket 🤣 niestety 😀
Isabelle, ja też niejeden xfull kupiłam z nadzieją, że wejdzie, ale nadzieja była płonna... Musiałam posprzedawać lub pooddawać 😀 łączę się w bólu 😀 Trzeba dobrze trafić na odpowiednio duży xfull 🙂 Albo... Wiesz... Cavezza 😀
lalasatan, grey melange też świetnie!
wątek zamknięty
Isabelle, harja - Ale... jak to? Toć mój wielkogłowy, z łbem w rozmiarze 4 mieści się w eskadronowego fulla, a oni przecie mają jeszcze xfulle  😲 No nic, współczuje, to chyba naprawde jest "hipermarket"  🤣
wątek zamknięty
Łosiowata, ja się wyłamię i powiem, że absolutnie opadła mi szczęka widząc Caballa - aż zapragnęłam takiego dla Kuca 😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2015 16:37
Zairka - nie bij, jutro wstawię tą fotke porównawczą niebieskich, bom zapomniała aparatu w sobote 🤬


czekam niecierpliwie!!!! 💃
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
13 kwietnia 2015 16:57
Met, odeślij jeśli faktycznie  farbuje. Dostaniesz nowy. Może trafiła się źle utrwalona tkanina. 🙁
wątek zamknięty
deborah, właśnie miałam do Ciebie pisać :kwiatek:
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Nie wymieniam z nicków, bo już się w nich pogubiłam  😡
wątek zamknięty
Sinfonka z komplecie HKM Glocker  😍 szlag mnie trafił na owijki, zawijałam tysiąc razy, żeby korony były w idealnym miejscu  😁 problem mam jeszcze z jedną sprawą - zawijam polarki bez podkładek i niemalże zawsze (niezależnie jakie owijki - te HKM, Eskadrony i jakiś inne) zjeżdżają mi lekko z tyłów. Zawijałam różne konie, na różne kombinacje podkładek i nigdy mi się nic nie działo, a na Sinfoni prawie zawsze, chociaż lekko, ale zjeżdżają. Robię coś źle?  👀

[img]https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/10995531_881036035286747_690276200550749722_n.jpg?oh=b9191dae6e9db5d66807c0141b56fcd4&oe=55E0722C[/img]
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
13 kwietnia 2015 18:35
za nisko zawijasz 🙂
wątek zamknięty
deborah, na zdjęciu już mi trochę zjechały właśnie, zawijałam już na różne sposoby i zawsze mi coś zjedzie... Tylko na tej kobyle.

Tu zawinięty Pamis:
[img]https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/988908_871753786214972_9028764778055974180_n.jpg?oh=e38417ac59746406960457e34e261cdb&oe=55E5B210[/img]
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 kwietnia 2015 18:58
Nirv, super w tym komplecie HKMa, bardzo elegancko 🙂
wątek zamknięty
Livia, mam do niego nauszniki boskie - niestety na kobyłkę za małe 💘 jutro jak dobrze pójdzie to z Pamsem będziemy się w nim lansować 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2015 20:11
czy ktoś gdzies widzial owijki Eskadron Blue? 👀
wątek zamknięty
Nirv ale jej pięknie w tym komplecie  😍

A ja w końcu po roku niezdecydowania zebrałam się w sobie i zamówiłam nową szmatę  😎
No dobra... Dwie od razu  😂 
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2015 20:33
No dobra... Dwie od razu  😂 

chwal sie!!!!

nirv ja żałuje że nie kupiłam glockera czarnego z panterką a teraz juz nigdzie kompletu nie ma 🙁
wątek zamknięty
Zairka pochwalę się jak będą uszyte  🤣  ale ja jak zwykle bez szaleństw- czarny z haftem  😁  i czerwony  😜
wątek zamknięty
Kurde, do mnie przyszło okunkowe cudo, a ja bez siodła 🤣 Powiesiłam sobie na wieszaku, żeby mnie denerwował, że nie mogę już teraz założyć.
baffinka, piona, ja się nie mogłam zdecydować na nic od jesieni 😁
wątek zamknięty
Nirv, pierwszy raz widząc te kolekcję pomyślałam: o, wow, ładnie! no i   👍 za korony  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.