Warszawskie voltopiry :)

Dziewczyny w której warszawskiej drogerii znajdę dobrą wizażystkę, która pomoże mi dobrać fluid?
abre   tulibudibu
04 maja 2015 12:01
little_girl, w Sephorze jest teraz akcja promocyjna. Dobierają podkład i dają na niego zniżkę.
W Inglocie dobieraja całkiem nieźle, ale wiadomo że tylko ich marka do wyboru
little_girl,  Ogolnie ciężko jest dobrać w drogerii podkład , bo trzeba się zobaczyć w świetle dziennym w lusterku. Mogę polecić na solcu w Hebe brunetkę Kasię, potrafi celować w dobry odcień, ale i tak zanim kupisz wyjdź przed sklep i przejrzyj się na dworze czy się nie odcina i jest w dobrej tonacji 😉
abre jeśli chodzi o Sephore to mam średnie odczucia, kiedyś byłam i ekspedientka tak mi dobrała fluid, że użyłam go tylko raz i leży w szufladzie.
Generalnie to moja siostra ma taki problem, że większość fluidów strasznie się jej zbiera. Po prostu robią się jej takie plamy, np na czole do połowy ma fluid a z połowy jej zjechał, tak samo na policzkach. Może problem rozwiązałaby jakaś baza, no ale fakt faktem potrzebny jest ktoś kto by doradził 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
04 maja 2015 19:32
little_girl, w Sephorze to teraz mają jakieś urządzonko, które robi Ci zdjęcie skóry i według tego dobiera odcień. Nie wiem, jak to działa dokładnie i czy w ogóle działa 😉

A co do siostry- jakiego podkładu używa? Z każdym tak się robi? Utrwala podkład pudrem?
little_girl, A jaki ma rodzaj cery? Tłustą?
Korzysta z kremu bezpośrednio przed nałożeniem podkładu?
Może za gruba warstwa?
Utrwala pudrem?
Czy cmentarz brodnowski oferuje jakis platny transport dla starszych osob? Jakies meleksy czy cos. Albo czy mozna wjechac na teren samochodem? Mam pogrzeb we wtorek i myslimy co z babcia.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 maja 2015 10:04
Chess, nie wiem jak jest na Bródnowskim, ale podejrzewam, że tak jak na innych cmentarzach. Trzeba iść do biura, powiedzieć jaka jest sytuacja i dostaje się przepustkę na wjazd na cmentarz samochodem.
Ja słyszałam plotkę, że za wjazd na ten cmentarz też trzeba zapłacić. Ogólnie te kilka zł nas nie przeraża. Bardziej zależy nam na tym, żeby babcia mogła pójść na pogrzeb skoro jej na tym zależy. Pewnie jeszcze będziemy dzwonić i pytać.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 maja 2015 11:34
Za wjazd na Powązki kilka lat temu płaciłam.
Bischa   TAFC Polska :)
07 maja 2015 20:30
Może ktoś chętny potowarzyszyć mi w niedzielę na garach i pofilmować moje granie? 😉 Na razie jeszcze nie wiem w jakich godzinach, ale raczej popołudniu od 16 lub 18. 
Ludki z Warszawy co to wczoraj wieczorem się u was działo? Słychać było jakieś strzelanie, wybuchy-ktoś wie co to? Fajerwerki?
Gniadata   my own true love
13 maja 2015 13:47
coś waliło, pewnie fajerwerki ale z jakiej okazji to nie mam pojęcia
Averis   Czarny charakter
13 maja 2015 15:47
Gniadata   my own true love
13 maja 2015 16:23
ooo no ladnie, cwiczenia antyterrorystyczne wzielam za swietowanie 😵
Averis a wiesz co tak strzelalo? bo syreny wyczytałam z artykulu (swoja droga slabo to o mnie swiadczy ze je slyszalam i nie przejelam sie zbytnio... i nie skojarzylam z wybuchami)
Averis   Czarny charakter
13 maja 2015 16:27
Gniadata, podejrzewam, że ślepaki 😉 Często przy ćwiczeniach tego typu jest są one używane.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 maja 2015 18:39
Podobno samolot był "porywany", w ramach ćwiczeń, więc może i strzelali 😁
też się zastanawiałam nad tymi strzałami. u mnie (grochów) było głośno koło 21.40 - o tym samym piszemy?
Te ćwiczenia były między 6😲0 a 19😲0 a ja słyszałam to coś w tym czasie co Martuha
Gniadata   my own true love
13 maja 2015 21:02
o, to mi godziny umknely jakos - tez slyszalam po 21 te huki
Ale fajerwerki też wczoraj były i to wieczorem właśnie (ciemno już było). Nie wiem dlaczego i gdzie, ale widziałam dużo zdjęć na instagramie w #warszawa  😁
Z nietypowym pytaniem się tu wcisnę, ale czy ktoś wie, ma może jakiś namiar gdzie poza szkołą muzyczną mogę się nauczyć grać na marimbie/wibrafonie/ksylofonie? Generalnie na dużych cymbałkach 😀 całkiem zielona muzycznie nie jestem, szkoła skończona, tylko nie na tym na czym mi się marzy 😜
rybka   Różowe okulary..
14 maja 2015 09:59
Mo B zobacz czy tutaj nie ma:
OŚRODEK KULTURY OCHOTY UL.GRÓJECKA 75
Koleżanki dzieciak chodził tam na perkusje i ona kiedyś mówiła, że to szkoła od dziwnych instrumentów. Mnie słoń na ucho nadepnął, więc bliżej się tym nie interesowałam  😉
Bischa   TAFC Polska :)
17 maja 2015 14:45
O to i ja się tam przejdę, dowiedzieć co mają, mam ochotę spróbować na czymś dziwnym 😁 Blisko dość mnie. Na razie czeka mnie próba z gitarą basową u basisty mojego nauczyciela od garów, zobaczymy jak to wyjdzie.

Miałby ktoś pożyczyć, łatwo rozkładany (po ciemku i pewnie trochę wstawiona będę po imprezie, do składania łatwy być nie musi)namiot jednoosobowy na dni 26-29 czerwca? Jadę na ten festiwal do Niemiec, wszystko mam poza noclegiem, od znajomej nawet dostałam link do prywatnych noclegów tamże, napisałam maile, w dwa miejsca próbowałam się nawet dodzwonić, ale nie odbierali, reszta nie odpisała, poza jedną osobą, która na noc z 27 na 28 czerwca nie ma wolnych miejsc 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
22 maja 2015 18:23
Wybiera się ktoś jutro na Dni SGGW, Święto Saskiej Kępy lub Dni Ursynowa, a konkretnie na koncert Braci?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 maja 2015 18:47
Ja jutro jestem na dniach SGGW na stoisku WNS, tak jak dziś. Może uda mi się połazić po kampusie i do alpak, bo jestem w nich zakochana, ale to zależy ile osób będzie na stoisku 😉
rybka   Różowe okulary..
23 maja 2015 09:20
Dziewczyny potrzebna mi pomoc wasza  :kwiatek: Czy ja gdzieś w sklepie stacjonarnym kupię płyn do zmywania hybrydy? - najlepiej okolice Bemowa, Woli, Włochy...
Bischa   TAFC Polska :)
23 maja 2015 15:20
Na jakim przystanku najlepiej wysiąść, żeby się dostać na Kopę Cwila na Ursynowie? Jadę z Włoch, 504, za galerią przesiadam się w 136, ale nie wiem jaki przystanek, a niestety na ztm-ie nie pokazuje mi Kopy Cwila, z jednej strony jest Koński JAR (jest taki przystanek, ale ja nie kojarzę zupełnie gdzie, bo takowego nie pamiętam) z drugiej pokazuje mi Zaolziańską i też jest takowy przystanek i 136 tam staje.
Bischa, najlepiej podjedź byle czym do metra i wysiądź na metrze ursynów 🙂 po wyjściu z metra kieruj się nie na tą stronę ulicy co Rossman tylko drugą i idź w uliczę boczną do KEN 🙂 Z resztą to 2 minutki drogi od metra, każdy powie ci gdzie to jest😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się