Howrse gra :)

Poszło 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 czerwca 2015 11:13
Dzięki, poszły zwrotne :kwiatek:
Ktoś inwestował w Żywioły albo nowe rogi? (za real kasę lub odkupione od graczy)
Ja dałam sobie spokój.
Co prawda jakiś procent zyskałam z perszeronami, ale za duże ryzyko i stres.
Z podobną promocją dotyczącą rogów mi się nie udało i byłam na minusie.
To samo z żywiołami. Kupiłam jakiś czas temu za 8 kuponów metal i już mi nie zależy.
Falkę też w promocji kupiłam.
To samo towarzysze duchy i smoki (za grosze typu 5 tysięcy eq)
[quote author=dar link=topic=49169.msg2380841#msg2380841 date=1435048393]
[quote author=Dementek link=topic=49169.msg2379239#msg2379239 date=1434749211]
[quote author=Machowa link=topic=49169.msg2379110#msg2379110 date=1434730881]
Komukolwiek udało się odzyskać kasę od Benq?  👿


Ja walczyłam, ale zablokował mnie i nie mogę wysłać mu wiadomości. Pisałam z konta brata i nic. Nie wiem, co mogę zrobić... Mam screeny z wymian, biura, wystawionego konia.
[/quote]

Mi się udało, ale byłam bardzo upierdliwa.

No i mogę też powiedzieć, że nasza ChemiK zwróciła mi wreszcie pieniądze.  😅


[/quote]

Do swojej ekscytacji dopisz że to było tydzień temu prawie...

Cierp1enie wystawiłam puszki
[/quote]

Trzeba jeszcze dodać, że nie siedzę 24/7 przy laptopie i nie wiem co się dzieje a i mam lepsze rzeczy do roboty.
Wiesz.. przygotowuję zawody w mojej stajni :*

W tej promocji nawet nieźle mi poszło, trochę się "bawiłam", trochę jednak wydałam kuponów ale niewiele i raczej bo mi się nie chciało zadań robić i wpała klepsydra, 5ty żywioł, hera..
[quote author=ChemiK link=topic=49169.msg2381003#msg2381003 date=1435057424]
[quote author=dar link=topic=49169.msg2380841#msg2380841 date=1435048393]
[quote author=Dementek link=topic=49169.msg2379239#msg2379239 date=1434749211]
[quote author=Machowa link=topic=49169.msg2379110#msg2379110 date=1434730881]
Komukolwiek udało się odzyskać kasę od Benq?  👿


Ja walczyłam, ale zablokował mnie i nie mogę wysłać mu wiadomości. Pisałam z konta brata i nic. Nie wiem, co mogę zrobić... Mam screeny z wymian, biura, wystawionego konia.
[/quote]

Mi się udało, ale byłam bardzo upierdliwa.

No i mogę też powiedzieć, że nasza ChemiK zwróciła mi wreszcie pieniądze.  😅


[/quote]

Do swojej ekscytacji dopisz że to było tydzień temu prawie...

Cierp1enie wystawiłam puszki
[/quote]

Trzeba jeszcze dodać, że nie siedzę 24/7 przy laptopie i nie wiem co się dzieje a i mam lepsze rzeczy do roboty.
Wiesz.. przygotowuję zawody w mojej stajni :*


W tej promocji nawet nieźle mi poszło, trochę się "bawiłam", trochę jednak wydałam kuponów ale niewiele i raczej bo mi się nie chciało zadań robić i wpała klepsydra, 5ty żywioł, hera..
[/quote]

Kończąc spam i dyskusje z Tobą jakoś dziwne że ode mnie wymagałaś tego że niby będę na Twoje zawołanie liczyć hajs i rozliczałaś kiedy gdzie się logowałam. Porażka
Zna ktoś może jakiegoś dobrego, sprawdzonego sittera ? Poszukuję, co prawda tylko do niecałych 30 koni, ale kompletnie nie mam czasu się nimi zajmować, a stoją bezczynnie...
Czy ktoś ogarnięty w temacie mógłby popracować żeby podnieść prestiż mojego ośrodka, oraz zawodów w nim? Oczywiście nie za darmo :kwiatek:

edit😀opiska
ChemiK, graczka Meian sie tym może zająć, ewentualnie o podpowiedzi możesz się zgłosić do DOLCEVITY. Obie dziewczyny świetne i można się dogadać.
Dzięki :kwiatek:
Post dodany przez pomylke.
Znajdzie sie jakas dobra dusza, ktora przetrzyma mi equus na polskim serwerze? :kwiatek:
Nick Agaffcia0210 , wszystko do dogadania na howrse.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 czerwca 2015 10:58
Z cyklu "Jestę Geniuszę" 😁

Nie mogę się połapać w tym, ile jeszcze koni mam do ubicia na kupon 😵 Na obecny moment wygląda to tak:
[img]https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11707499_1004141856263082_2439237344427638157_n.jpg?oh=4ebb81abdaf2ca4858c406781e68e9b1&oe=5623CF96[/img]

Dodam, że w okresie 15.05-18.05 ubiłam 7 koni.
Czy ktoś może mi zidentyfikować, ile jeszcze mogę zabić? :kwiatek:
Masz dopiero 1 uśmierconego w ciągu 30 dni, czyli jeszcze 9 🙂

edit, nie zauważyłam, że 3 też są z czerwca. Czyli 6 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 czerwca 2015 11:14
Dzięki :kwiatek:
Mam 2 passy do wymiany na coś z pl  🙂
Machowa, kupon i 100 000eq? 🙂
Okej  🙂
Machowa, kupione i wystawione 🙂
Porąbało ich z tymi cenami koni 30 letnich..  🤔
Kolejna kuponozerna promocja. Juz prawie w ogóle nie na tych z otwórz ro. Tylko non stop wydawanie kuponów bez zysku
Przyznam że jestem w szoku że ludzie nie kupują Shire. Perszerony schodziły jak świeże bułeczki a te wiszą. PG mam najlepsze w sprzedażach i rankingach
przyrostek im się nie podoba  😀iabeł:
Jacy gracze kupują OMki za konie na kupon lub w dobrych cenach za kupony? Oprócz wirek.
Sorka za spamik, ale czasem sobie myślę że ludziom się w głowach przewraca. Traktują te pixelki jak dorobek całego życia. Przykładowo taka historyjka. Hoduje sobie dla zabawy Shire (dla zabawy bo pewnie za 2 dni mi się znudzi i przestanę kryć, pomijając już to że nie mam na to czasu, ale no kij, kilka kuponów i trochę kasy wleciało już) i dzwoni do mnie wczoraj jedna osoba, która jeszcze kilka dni temu tak strasznie się żaliła że ją oszukuje, z pytaniami, jakie mam PG, ile mam punktów dorastania a przede wszystkim żebym PODNIOSŁA cenę koni które JA hoduję. No błagam, to mój biznes za ile wystawiam SWOJE konie. Albo hasło żebym nie wystawiała kolejnych póki te się nie sprzedadzą. Pomijam już kwestie pytania czy nie chcę współpracować 😵. No błagam, czy ja mam jakieś spaczone myślenie? Skoro jest kilka koni wystawionych za 500 i kupon to chyba logiczne że nie wystawie za 2 kupony, tak samo w sytuacji gdy w większości są wystawione stare konie bez możliwości pokrycia za np 80 000 to nie wystawię za 100 000 bo nikt raczej tego nie kupi. A że osoba X dała ileś tam kuponów za nową rasę.. to moja wina? Przymusiłam do kupna? Nie, więc w czym problem? Wystawiam konie które REALNIE są warte ceny którą za nie chcę. Tym bardziej że moje Shire są pierwsze w rankingu PG...

To chyba tyle, z pozdrowieniami dla wiecznie bulwersującej się koleżanki
Chemik- masakra  🙄
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 czerwca 2015 14:08
Na PL ceny shire'ów są niskie więc zostawiłam sobie źrebaka. Na COM dziś znalazłam shire'a, wystawiłam go za kupon. Chwilę później chciałam zmienić cenę na 69tys, ale do tego czasu już go ktoś kupił  😁
I mam 5 passów do wymiany na PL.
Kupię wszystkie ilości RP 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 lipca 2015 07:52
Nie mogę wysłać maści do CP 👿
Format jest dobry, wielkość jest odpowiednia, tło przezroczyste, wszystko jak trzeba, a ciągle mi wyskakuje, że format nieodpowiedni! A jest .png tak jak kazali 👿
ChemiK, dostałaś tylko jedną propozycję współpracy? Do mnie pisze już kolejna osoba i może dlatego ktoś pomyślał o Tobie. Z mordą to każdy pierwszy jest gotów iść.  🤔wirek: Z doświadczenia wiem, że czym więcej osób do pomocy tym lepiej ale kto co tam woli. 🙂 Przecież kiedy sprzedajesz konie z najlepszym PG ze swojej hodowli - szybko tracisz bo ktoś tego konia wykupuje i blupuje jak Ty i ... i ChemiK nagle jest w stajni i organizuje zawody i nie ma czasu odebrać telefonu.  😂 i już najlepszego miejsca w rankingu mieć nie będzie.
LOGIKA  🤣 To jeszcze mimo, że dobrze radzisz człowiekowi to dostajesz kopa w dupę.  🤬
dar a weź Ty się odpier*** ode mnie. Jesteś tak cofnięta że nie zorientowałaś się że mój post jest o TOBIE?! Nie mam zamiaru współpracować z takimi hipokrytami jak Ty, którzy najpierw się się żalą na kogoś a potem milutko dzwonią o współpracę. To moja sprawa co gdzie i kiedy robię. Czy mam zawody czy nie i jakie konie sprzedaje! A taka prawda że jedyne co to chciałaś żebym Cię nie przyblokowała ze sprzedażami lepszymi końmi, ale peszek. Ja czekać nie będę aż Twoje się sprzedadzą za jakieś chore kwoty 🙂 Mnie wali która jestem w rankingu. To dla mnie zabawa jak mam czas i ochotę a Ty zajmij się może jakąś pracą dziecinko bo komputer i konikowe pixelki już Ci trochę psychikę skrzywiły. Pora wytrzeć mleko (albo coś innego 😀 ) spod nosa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się