Howrse gra :)

Kolejna beznadziejna promocja.  Mam tylko 1 klucz na 1 planszy. 11 rzutów i nie trafiła  w klucz. Żałosne
No ostatnio promocje są do kitu. Szanse zerowe na wygranie boskiego bez wydawania tony kuponów, ale nawet rzeczy z CR już tyle nie wpada, same śmieci.
Jestem na drugiej planszy już, ale pewnie dojdę maks do 4 bez kuponów.
Kupilam 3 zestawy po 2 rzuty i dalej jestem na 1 planszy.  Odpuszczam ta promocje
zaprawdę powiadam wam, pilnujcie przedłużania konta vip i pegaza  😁 konto pegaza - 3 kupony, konto vip 10 kuponów, mina kiedy wejdzie się na konto, a tam 100 koni uciekło z zakładek i trzeba je wszystkie znaleźć - bezcenna  😲  😁
ChemiK, ja Ci życzę serdecznie powodzenia. Sama odstawiasz niezłe głupoty tutaj i cieszę się, że zrozumiałaś dobrze moje intencje bo na nic więcej nie chciałam się i tak zdecydować ani zgodzić. 🙂 Kto jak kto, ale czy to aby mi na pewno się spaczył rozum skoro mam lepsze sposoby spędzania czasu ze znajomymi niż robienie koników na wirtualny zysk ? 😉 W ogóle zobacz która z nas się denerwuje  😂 No, tak czy siak.. nie ma Cię na sprzedażach, ojoj.


Loguję się znowu raz dziennie na howrse i mam 2 klucze na drugiej planszy.

Sprzedam:
3x RO
2x OM
1x UH
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 lipca 2015 12:56
Wymienię 5 passów na kupony lub stare konie!
calore, niestety, wiem coś o tym 🤔
Ma ktoś do sprzedania zwoje plutona? Chwilowo jedna osoba, bo na więcej nie mam wymian 🙂

edit: zapomniałam, że prezenty nie zabierają wymian. Także kupię w większych ilościach 🙂
Nancy, podaj nick to wystawię 😉
boniowata 🙂
Nancy, wystawiłam 🙂
Dziękuję :kwiatek:
edit: Przy okazji zaprosiłam do znajomych 🙂
Ode mnie też zaraz pojda
Również dziękuję 🙂
nie no, łaskawcy. zamiast 2 są aż 3 😵 rzuty za kupon 🤔wirek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
03 lipca 2015 13:41
zdechnie mi ktoś 5 koni na com? :kwiatek: płacę 50 000eq na pl 🙂
calore,  ja ci zdechnę i bez kasy 🙂  haha ale mi się powiedziało
Watrusia, haha, ciekawe co ludzie sobie myślą, jak przeglądają posty innych użytkowników, a tu jakieś dyskusje o zdychaniu emerytów 😁 wygrzebałam jeszcze jednego i wystawiłam 6 koni i podrzuciłam PD 😉 dzięki! :kwiatek:
dzięki 🙂 kupony czekają, wystaw konia. Hihi, pewnie trafi to do wątku "co mnie śmieszy na re-volcie"  🤣
Watrusia, mordercze kuniarki 😁 wystawiłam Shire ;p
calore, Dzięki  :kwiatek:,
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 lipca 2015 10:15
Jestem na ostatniej planszy, poszło 30 kuponów.. część się zwróci w cr, falke sprzedam.
Spodziewałam się, że któreś z zadań da rzuty co 4 godziny, niestety nic takiego nie ma..  w zimowej przejażdżce też były rzuty co 12h?  👀
Szukam kogoś do ubicia 3 emerytów 🙂
Przetrzymałby mi ktoś milion dolarów howrse'ańskich? :kwiatek: Na nick beton.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 lipca 2015 13:27
nowa kolekcja koni  oraz [url=http://jagalig.wix.com/nowosci-howrse#!legendarne-konie-cz-1/c1kec]wielkie wyzwanie[/url]
nawet ładnie wyglądają :3
110 diamentów i 24 kupony i jestem na ostatniej planszy. przydałoby się częstsze klikanie, bo nudno tak 2 razy tylko na dzień 😁

Miyako, nic nie kumam, z tej promocji, ale konie fajne 🙂
Ciekawa jestem jak trudno będzie zdobyć ten ekwipunek. Ale jeśli już to będę się starała o bucefala, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd to on mi się najbardziej podoba.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
08 lipca 2015 10:01
Kiedyś już coś było ze zbieraniem ekwipunku.  👀 chyba xD

krążę wokół boskiego i nie mogę trafić 😀
parada czy coś takiego była, zbierało się złoty ekwipunek. raz był Bursztyn, a raz jakiś inny boski, nie pamiętam. pamiętam tylko, że druga edycja była trochę prostsza

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się