Perfekcyjny makijaż

Obdarowałam w końcu mamę pędzlami Zoevy. Na razie zadowolona, zobaczymy jak będzie z nauką malowania 😉
I koniec końców nie kupiłam pudru z Inglota tylko ten z Bourjois, na razie jest bardzo okej.
Totalnie nie wiem gdzie zapytać i mimo wszystko ten wątek wydaje mi się najlepszy...
Czy któraś z Was stosowała może balsam wymieszany z podkładem na ręce i nogi?  U mnie problem jest ogrooomny, niesamowicie wstydzę się swoich nóg i rąk a niestety niewiele już mogę z nimi zrobić... a są upały i wychodzenie z domu w długich spodniach i długich bluzkach,sweterkach itp coraz mniej mi się podoba  :/ Wyczytałam gdzieś właśnie o balsamowaniu ciała rano balsamem z podkładem, nie brzmi to za fajnie, ale może faktycznie tak się robi? Sprawdza się to? Jak tak, to jaki podkład?  :kwiatek:
infantil, a nie lepiej rajstopy w sprayu? Na ręce chyba też stykną. Albo balsam brązujący dla wyrównania koloru
infantil, a jaka jest przyczyna?
cavaletti balsamy brązujące odpadają, a o tych rajstopach to muszę przeczytać co mają w składzie i co to w ogóle jest.
yegua za długo, żeby się tu na forum rozwodzić o przyczynach, ale w skrócie to po prostu mam na nogach/rękach jednocześnie blizny po ranach i przebarwienia po sterydach, tak już 'na stałe', a do tego świeże 'rany', no i milion kolorów od bladości po intensywną czerwień na skórze, więc jakoś to maskować muszę...
infantil, rozumiem. Swojego czasu miałam podobny problem. Niestety nie czułam się dobrze z podkładem na nogach czy rękach.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 czerwca 2015 21:41
infantil, bielenda CC <3 kosztuje jakieś 5 dych, ale daje  śliczny efekt =)
http://bielenda.pl/serie/kremy-cc-10w1
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 czerwca 2015 10:12
chciałabym sobie kupić rozświetlacz, możecie coś polecić?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 czerwca 2015 10:43
My secret face illuminator *_*
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 czerwca 2015 11:53
można go w necie kupić?
był kiedyś dostępny taki puder do rzęs Essence ale już go niestety nie produkują 🙁 znacie jakiś zamiennik?

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRA5PXhWUqUUO9Mbeq7nVfi30XTeXJxOOjbu-_nRioMwrAl_51S[/img]
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 czerwca 2015 12:47
Euforia_80 Kupisz go na pewno w Naturze. W necie nie wiem, nie szukalam nigdy.
Euforia chyba taki najbardziej znany to Mary-Lou z theBalm, tylko on swoje kosztuje. Ale wszyscy pieją z zachwytu na jego temat, podobno daje efekt tafli. A tańszych opcji to ostatnio szał robi Diamond Illuminator z Wibo, ponoć całkiem dobry zamiennik Mary-Lou kosztujący grosze.
Ja miałam kiedyś rozświetlacz w kremie w Essence, bo chciałam nauczyć się tego cholerstwa używać ale niestety jestem upośledzona pod tym względem a poza tym mam takie pućki, że może lepiej tego nie uwydatniać 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
01 lipca 2015 09:49
Z Mary Lou można łatwo przesadzić i jeśli to miałby być pierwszy rozświetlacz, to nie polecam 🙂 Mam Diamond Illuminator z Wibo, a wczoraj kupiłam Face Illuminator z My Secret i ten drugi zdecydowanie wygrywa. Chociaż żaden nie pobije rozświetlacza Essence z wampirzej limitki!
Dziewczyny, straszliwie poci mi się twarz. Jak nałożę podkład i wyjdę na dwór, to po dwóch minutach już podkładu nie mam (zwłaszcza na nosie). Muszę chyba przestać go nakładać, ale mam biało-czerwoną twarz (w sumie tak troch patriotycznie :hihi🙂. Doradzicie coś? Może jakiś inny podkład (mam So Matte Perfect Stay z miss sporty) albo coś stricte na to pocenie się (tarczycę idę zbadać dopiero na początku sierpnia). :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 lipca 2015 10:24
flygirl, kiedyś reklamowali jakieś tabletki na pocenie, ale nie testowałam. Był też podkład (maybelline? albo rimmel?)  stay cool, chyba nadal dostępny.
+ bibułki matujące może?

edit
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
01 lipca 2015 10:31
Scottie Też pieję zachwytem nad moim limitkowym z essence, ale już nie chciałam maltretować dziewczyny limitką. :P
safie dziękuję ci bardzo :kwiatek: Póki co spróbuję te bibułki, jak nie zdadzą egzaminu to będę się rozglądać za lepszym podkładem.
ja latem stosuję maybelline affinimat, jest lekki, jak na podkład matujący ma spoko krycie no i właśnie nie spływa razem z potem, długo się utrzymuje - a nie jest drogi  😉 tylko trzeba się przyzwyczaić do niesamowicie lejącej konsystencji i nakładać tylko i wyłącznie pędzlem
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 lipca 2015 10:53
Z podkładem nie pomogę, bo dla mnie istnieje już tylko jeden słuszny- benefit big easy  😍
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
01 lipca 2015 10:55
flygirl A może jakaś baza matująca?
Dziewczyny, a jakich bibułek matujących używacie?
Miałam Perfectę, bardzo poręczne, małe. Tyłka nie urywały jeśli chodzi o jakość. Wygoda to ich główna zaleta. Teraz jakoś nie mogę ich znaleźć na półkach w drogeriach.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 lipca 2015 11:40
ashtray, kilka lat temu kupiłam w Inglocie i bardzo fajne. Do tej pory je w sumie mam, bo używam tylko w przypadku np. wesel
bianca nie wiem, to się nakłada pod podkład tak? Chyba źle bym się czuła z podwójną warstwą czegoś na twarzy, ja do samego podkładu jeszcze się do końca nie przyzwyczaiłam, zawsze tylko oczy malowałam . 🙂
robakt   Liczy się jutro.
01 lipca 2015 11:41
Ja miałam raz z Kobo i były super, bo mają na sobie warstwę pudru i dodatkowo nie ścierają "tapety". Jestem dosyć jasna, trochę się bałam koloru, bo był tylko jeden, ale nie robiły mi żadnych plam.
flygirl bazę pod makijaż  🙂 ale dobre bazy są tak lekkie, że w ogóle ich nie czuć
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
01 lipca 2015 12:13
flygirl Tak, pod podkład. W sumie Cię rozumiem, bo ja na minerałach wychowana. Ale poszukaj w necie, na kwc. Bibułki to też nie jest zły pomysł.
Scottie   Cicha obserwatorka
01 lipca 2015 12:13
bianca, no nie? 😀

flygirl, możesz jeszcze zainwestować w puder "antypotowy" 😉 http://makijazzowo.blogspot.com/2014/01/mehron-satting-powder-with-anti.html Mam go i jest fajny, ale bieli bardzo. Skóra mi się nie przetłuszcza tak szybko. Ewentualnie płyn Skin Prep również z Mehron, ale może Cię po nim wysadzić 😉

ashtray, ja używałam najtańszych z Wibo i były najlepsze, teraz mam Kobo z pudrem i są beznadziejne.
Dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi, do wypłaty się zdecyduje i w coś zainwestuje. :kwiatek:

Scottie ten puder wydaje mi się super opcją, muszę go poszukać.
Dzięki! W Rossmanie dostanę któreś z nich? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się