NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 lipca 2015 09:05
stajniaostoja, dobrze, że piszesz. To nawet nie będę sobie głowy zawracać jej propozycją w ogłoszeniu  🙄
przejadę się do hala124 w poniedziałek i wyjaśnię sprawę.
Wydawało mi się, że skoro tak blisko mieszka i pewnie na zawodach nie raz sie spotkamy nie oszuka.
Dam  znać co i jak.  😉
Niepoważne  propozycje  od  pirat30. Złożyła  propozycje na którą  od razu  przystałam,  23 czerwca  wysłałam  dane  do przelewu  otrzymałam  od razu  adres  do wysyłki.  I od tej  pory  cisza.  Na pytanie  o przelew  dowiedziałam  się,  że  jest na wyjeździe  i nie może  zrobić  przelewu.  Nie otrzymałam  info  kiedy  będzie  mogła  ten przelew  zrobić. Natomiast na rv się loguje.
CZesc🙂 miałam dziwną sytuacje z revoltowiczka o nazwie stajniaostoja. Wystawiła przedmiot na re volcie i na allegro. Powiedziała ze ma tylko na allegro payU możliwość płatności.  Zgodziła się na przelew pocztowy, ale zastrzegłam ze potrzebuje danych do przelewu mailem zaraz po wykonaniu zakupu. Niestety owijki do mnie trafiły już w dwa dni a danych nie mogłam się doprosić ani na re-volcie ani na allegro. NA profilu allegro nie  było danych kontaktowych... KIlka dni nie dostałm danych, wyjechałam na konie w dzicz, wiec nie miałam możliwości wykonania przelewu. PO tygodniu osoba mnie straszy policja, mimo moich usilnych prób przez kilka dni kontaktu i podania danych. Wybłagałam właściciela konia innego o przelew za moja dopłata żeby pieniądze były na koncie. Morał taki dopóki nie masz danych to nie kupuj. Zawsze dane dostawałm przed wysylka i było si. Pieniadze na następny dzień na koncie były.
Mam nauczke ze nie warto robic zakupów PRZY zmnianie zasad allegro 🙂. TA sprawa od poczatku miała dobre zakończenie, bo pieniądze były na to ale fizycznie niebyło kontaktu i danych do przelewu. Pozdrawiam 🙂
Patrzcie jak szybko nagle odpowiedz napisała.  Da się zrobić przelew przez internet? Da. Może w końcu go zrobisz hala124 co?? 
Dane do Przelewu wysłałam Ci dwa dni po aukcji. Mówiłaś, że zrobiłaś przelew jednak do tej pory go nie bylo.  Nie martw się. Sprawa jest już na policji.
Ścieżka jakąś...
Jak sprzedającemu może nie zależeć na przelewie? Ot tak, dan nie podać?
I dopisuje drakonik1. Zlozyla jedna oferte, napisalam, ze za niska, gdyz w sumie wystawilam konkretna cene, dala kolejna propozycje, jako, ze zalezy mi na szybkiej sprzedazy, bo wyjezdzam za granice ( napisane w tresci ogloszenia) poprosilam o kontakt i dane do wysylki i cisza, a osoba logowala sie juz kilka razy na forum. Osoba niepowazna!
AgnieszkaQ- jeżeli Monika flis jest twoją znajomą to przekaż jej, żeby pooddawała ludziom kase albo poodsyłała sprzet bo naoszukiwała dziesiątki osób i tu i na fb
edit
nie wierze
monia- Monica maryska flis to nie kto inny niż stajniaostoja, która tuta właśniej sie burzy że ktoś jej nie wysłał kasy za owijki, a sama narobiła przekrętów, że głowa mała
jak widać poniósł wilk razy kilka ponieśli i wilka
Dziewczyna trzyma u nas w stajni konia. Widzę, że lepiej się nie odzywać,bo i "Ciebie"  z hejtują.. Swoją drogą zapraszam na nasze allegro.  Wystawiamy rzeczy różnych osób ze stajni, również Moniki i stajniaostoja ma same pozytywy.  😉
sądząc po tym, że twój profil zarejestrowany jest od niecałego miesiąca, a w ostatnich wiadomościach masz post gdzie napisałaś mój 3latek i dodałaś zdjęcie Catona i prosisz o jego ocene myśle że to Ty jesteś Moniką Flis vel Bednarz, a tłumaczenia, że wystawiacie jej rzeczy na allegro sa bez sensu
demonek449 Piszemy na pv , więc nie widzę sensu kontynuacji tego tutaj.  😉 
stajniaostoja- sprawdziłam wasze allegro gdzie macie same pozytywy, sęk w tym że konto na allegro założone 10 czerwca 2015 czyli nawet nie ma miesiąca, poza tym masz aż 6 komentarzy, konto tutaj założylaś 11 czerwca 2015, http://allegro.pl/show_user.php?uid=40613777  to wasze konto?? nadal nie wierze że nie jesteś moniką flis
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lipca 2015 16:50
Patrzcie jak szybko nagle odpowiedz napisała.  Da się zrobić przelew przez internet? Da. Może w końcu go zrobisz hala124 co??  
Dane do Przelewu wysłałam Ci dwa dni po aukcji. Mówiłaś, że zrobiłaś przelew jednak do tej pory go nie bylo.  Nie martw się. Sprawa jest już na policji.

Żeby zrobić przelew przez internet to trzeba mieć konto. Nie każdy ma. Przelew z poczty może iść kilka dni. Jeśli sama rzeczywiście zwlekałaś z podaniem danych, to weź wyluzuj.

demonek449, tylko bijesz pianę czy napisałaś już do moderatora o sprawdzenie, czy Twoje podejrzenia są słuszne?
Facella dane zostały wysłane dwa dni po aukcji. Osoba od poczatku coś kręciła. Przecież jeśli nie ma pieniędzy ,zawsze można się jakoś dogadać.  😉
monia- Monica maryska flis to nie kto inny niż stajniaostoja, która tuta właśniej sie burzy że ktoś jej nie wysłał kasy za owijki, a sama narobiła przekrętów, że głowa mała
jak widać poniósł wilk razy kilka ponieśli i wilka


Dzięki za info. właśnie odczytałam pw. że Ją oczerniam i są na to paragrafy i że robię aferę.  Pw. przyszło po twoim wpisie, jak ją wydałaś . Teraz wiem, że stajniaostoja to Monica Flis.
stajniaostoja, tak na zdrowy rozum, jeżeli masz konto na allegro, to dlaczego nie masz tam swoich danych kontaktowych? Przecież to tylko komplikuje sytuacje, a tak, sprzedajesz, ktoś wysyła kasę bez proszenia o dane, ty potem towar i wszyscy zadowoleni. Swoją drogą, nie każdy płaci przez internet.
Czy ten temat na prawdę się nie skończy?
Nasza stajnia dopiero zaczyna,a już nie słusznie jest oskarżana o jakieś oszustwa.
No ludzie błagam.... 😉
Gillian   four letter word
04 lipca 2015 17:50
niesłusznie...  😂 😂
stajniaostoja, niesłusznie?
Czekam tylko, aż wystawicie sobie na allegro mój sprzęt, który sobie przywłaszczyłaś.

Dziewczyny, czy serio nie da się takiego użytkownika zbanować?
Nie jestem jedyną oszukaną przez Monikę Flis, ile osób musi jeszcze oszukać żeby dał się coś z tym zrobić?
A kazdy z was juz zglosil to na policje? Mnie. I inna dziewczyne oszukala osoba i kazda z nas zglosila to na policje, zgadalysmy sie i zglosilysmy na komendach, ze w innej komendzie ta i ta osoba zostala oszukana przez ta sama osobe i komendy sie zdzwonily i sprawa sie ruszyla do przodu!  A w sprawie mojego postu z dzis o niesolidnym uzytkowniku drakonik1 to napisalam, ze moglaby odpisac bo widze, ze sie loguje, to odpisala, ze nie jest juz zainteresowana... Kuzwa mac daje kilka  propozycji do ogloszenia z konkretna cena, jak do niej napisalam to najpiere nie czyta, pozniej sie nagle rozmysla...
croopie, tylko że Monika miała już parę kont ma tym forum, i co zostanie zbanowana to zakłada nowe
A co do wpłaty na allegro przez Payu to na końcu wyskakuje druczek z danymi na który robi się przelew na konto Payu, i można go zrobić zwykłym przelewem lub na poczcie nawet, więc dla mnie tłumaczenie o dane są bez sensu
A co do wpłaty na allegro przez Payu to na końcu wyskakuje druczek z danymi na który robi się przelew na konto Payu, i można go zrobić zwykłym przelewem lub na poczcie nawet, więc dla mnie tłumaczenie o dane są bez sensu


możesz to napisać jeszcze raz bo nie zrozumiałam kompletnie co masz na myśli?
xxagaxx, można zrobić wpłatę na czyjeś konto PayU nie posiadając konta bankowego. Wybierasz zapłatę PayU i tam, gdzie masz różne rodzaje banków do wyboru masz też ikonkę druczka przekazu pocztowego. Zaznaczasz to, klikasz "dalej" (czy coś w tym stylu) i możesz go sobie wydrukować lub nawet jeśli nie posiadasz drukarki 😉 spisać dane. I już ciśniesz na pocztę i płacisz. Wuala 😉
kenna, aaa to wiem 😀 Zastanawiałam o czyje konto i czyje dane Doominice, chodziło :P
Ja po codziennym czytaniu tego wątku jak kupowałam siodło to sobie po nie pojechałam, mimo że cena nieduża, wolałam nie ryzykować. Mam wrażenie że kiedyś mniej było takich oszustw.
szybkie.proste.pl/ALLEGRO/szablon/omnie/3.jpg O to konkretnie mi chodziło, wpłata dla Payu, a oni to potem przekazują na konto PayU użytkownika Allegro
Ja ostatnio kupiłam na allegro bryczesy od stajniaosoja i byłam zadowolona. Wysyłka na drugi dzien po wpłacie, dobry kontakt. Nie było żadnych problemów.
Do grona nieuczciwych rewoltowiczów chciałabym dodaj panią KARMELITA . Pani próbuje sprzedać konia JUST DO IT niestety, będąc zainteresowanym kupnem i umawiając się z dużym wyprzedzeniem za spotkanie ( prawie 4 h jazdy ) będąc na miejscu okazuje się że pani właścicielki nie ma i nie odbiera telefonów. Przez dwa dni prób kontaktu dalej nie ma odpowiedzi ze strony pani KARMELITA. Nie polecam kontaktu z tym hodowca i śmiało można to uznać za oszustwo a pania KARMELITA można spokojnie nazwać NIERZETELNYM HODOWCA !
Radze tej pani unikać
love-horses, może coś się stało?
Użytkowniczka KARMELITA dzisiaj ok. 11:30 pisała w wątku transportowym.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się