produkty ANKY

ekuss   Töltem przez życie
25 października 2015 19:26
W koncu anky army <3

Porownanie z anky army green:





I sama army:



Livia   ...z innego świata
25 października 2015 19:38
ekuss, wybacz, ale kompletnie nie wiem, co w tym kolorze jest fajnego 🙁 Mnie się w ogóle ten odcień nie podoba, a na twoich jeszcze mam wrażenie "gryzienia się" z sierścią... Dużo bardziej u was mi się podobała Banana 🙂
Livia jakoś nie mogę połączyć w swojej głowie Ciebie z innym koniem  😁

Dzidzia w Crimson i Maniek w Frosted Gold  😀
ekuss- a mi się właśnie podoba Kolor jest taki znikający na koniu. A zarazem nie identyczny z sierścią. Fajnie.
ekuss, dla mnie też super! Mam identyczną zieleninę zakupioną... dla ciemnej kasztanki właśnie 😉 I  czaprak nie jest wcale znikający, tylko pod kolor 😉

kitty, gniady fajowo 🙂
ekuss dla mnie też bomba, niby tak nudno ale ma coś w sobie 😀
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
25 października 2015 21:30
Nich ktoś mi doradzi, tak czy nie?

Livia   ...z innego świata
26 października 2015 09:28
Brzask, mnie się podoba, chociaż prędzej wybrałabym Baltica 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 października 2015 11:36
Livia, mi też się baltic bardzo podoba ale niebieskich mam całą gamę, ze względu na to że wcześniej miałam tylko jednego rudego konia pomarańcze i czerwienie mi się z nim gryzły teraz na ciemno gniadego chcę coś ognistego, myślałam nad crimsonem ale mam alergię na różowości lub wpadające w różowe  😉
Brzask mi się w ogóle ten pomarańcz nie widzi 😉 Ale Crimson - jak najbardziej 😀
chociaż gniady to taka maść, że większość kolorów wygląda ok
Livia   ...z innego świata
26 października 2015 12:45
Brzask, wam najbardziej coś w stylu Ruby by pasowało - Crimson faktycznie juz bardziej wchodzi w róż. Ale ten pomarańcz jest ok, i przynajmniej to taki weselszy kolor 🙂
A gdzie można kupić w PL Anky Forested Gold?
W Koniku jest tylko ATC, a w GNL tylko Olive Brown...

Chwilowo skusiłam się na klasykę Anky sand bo jest promocja 😁
Ale ten złoty...będzie za mną chodził...bardzo... 😤
Livia   ...z innego świata
26 października 2015 14:35
tuch, ta kolekcja poszła jak woda, a ten kolor był chyba najpopularniejszy, więc nie wiem, czy go gdzieś jeszcze u nas dostaniesz... Na ten moment widzę go tylko w Ootemanie.
Jesli plik za duzo przepraszam ale z ipada dodaje :/ i nie bardzo umiem zmniejszyc.
pennyx, mi się zdjęcia nie wyświetlają 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
27 października 2015 10:53
ekuss, mi też się podoba! Mimo, że nie lubię takich kolorów, to właśnie na brudnym kasztanie i ciemnosiwym mi się zawsze podobają.
Dziewczyny, a zaglądałyście do animalii? bo oni mają troszkę więcej kolorów aneczek 😉
Oliwe brown bez słońca.
W końcu udało mi się ruszyć tyłek do konia.  😍





Livia   ...z innego świata
27 października 2015 13:47
tunrida, ja ci już kiedyś pisałam, że super ten kolor u was wygląda! Nie zmieniam zdania 😀
ekuss   Töltem przez życie
28 października 2015 21:44
Dzieki dziewczyny  :kwiatek:

Livia ja mam manie na wszystko co jest w kolorach wojskowych-a moro to juz w ogole 😀 Mialam nawet 2 derki moro  😁
Livia   ...z innego świata
29 października 2015 09:07
ekuss, spoko - najważniejsze przecież, że tobie się podoba 🙂
Czarny snake print  😍
Nie mogę sobie wybaczyć, że przegapiłam tą kolekcję... :emot4: :emot4: :emot4: :emot4: :emot4:
zima ale czego szukasz?
Czarny jest widzę na animalii, ale jeszcze frosted gold mi się marzy...
noooo to akurat z tym będzie ciężko....
Dzięki, to czarny skokowy jest już mój.  😍
kitty, jeśli on na żywo nie jest taki boski, jak na twojej fotce, to laska, wisisz mi za niego kasę.  😁
Livia   ...z innego świata
08 listopada 2015 07:31
kitty, z daleka wygląda jak czysto "gumowy", ale i tak bardziej mi się podoba niż z bliska, jakby było ten wężowy wzór widać 😁
No on jest specyficzny i myślę, że będzie budził skrajne odczucia  😜 grunt że mi się podoba  😂
kitty a mogłabyś cyknąć fotkę porównawczą frosted gold i olive brown?? Będę wdzięczna  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się