NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Oczywiście że Imagine1983 Ditzmi, pAsiaczek to jedna osoba. Sama chciałam kupić od niej derkę, prosiłam o kilka zdjęć i cisza. Pisałam, że chce przesyłkę pobraniową i nastała cisza. Od razu się zorientowałam, że to będzie ona. Ma niby świetny sprzęt na sprzedaż w dobrych cenach, szkoda, że go w realu nie posiada.

Z tego co wiem koleżanka zgłosiła ją już na policji. Weźcie się w końcu w garść i pozgłaszajcie ją . Na policji wystarczy podać nazwy miast gdzie została zgłoszona. Policja sama wytoczy jej proces i wtedy będzie miała nauczkę i nakaz zwrotu pieniędzy.

Np. była taka. 😉
_Gaga, mimo wszystko to do sprzedającego jak ma kasę należy dopełnienie obietnic. Jak nastąpiła pomyłka nawet to sprzedająca powinna dbać o kontakt i zadbać by wywiązać się z umowy.


Zdecydowanie się zgadzam. Uczciwe to nie jest 🙁
Zgłaszam następujący problem: na RV wisi ogłoszenie o sprzedaży konia. Konia i sytuację znam osobiście. Wiem, że osobie sprzedającej chodzi przede wszystkim o odzyskanie kasy wpakowanej głupio w szpatowca. Niestety ogłoszenie jest tak zmanipulowane, że sugeruje konia zdrowego, przeznaczonego do sportu, z potwierdzeniem dobrego stanu aktualnymi zdjęciami RTG. Tymczasem np. zdjęcia są, ale... innego konia (prawdziwe zdjęcia widziałem, prawdziwą diagnozę słyszałem).

Nie wiem, kto się zajmuje działem ogłoszeń. Proszę admina tego działu o kontakt na PW - myślę, że ogłoszenie powinno zniknąć, bo jeśli się znajdzie naiwniak, to wtopi sporo kasy. Dla uwiarygodnienia osobie zarządzającej ogłoszeniami oprócz wszystkich informacji szczegółowych podam także własne dane teleadresowe, żeby mnie było, że donoszę anonimowo.

seek.n.destroy, a nie prościej podlinkowac tu ogłoszenie? Admini nie są od weryfikacji rzetelności ogłoszeń. Sama jakiś czas temu widziałam ogłoszenie z kulawym koniem na filmiku o opisem, że koń zdrowy i startujący w skokach.
Jeśli ktoś celowo zataja chorobę konia to kupujący ma prawo konia zwrócić i zażądać zwrotu kosztów. A za fałszowanie TUV odpowiada weterynarz.
bera7, mam na komputerze kilka zdjęć RTG różnych koni
Imię konia mają w nazwie. Mogę zmienić nazwę pliku i podłożyć zdjęcie RTG pod innego konia. Nijak nie ma w tym roli weta, który zdjęcia robił 🙁
_Gaga, ale jeśli robisz TUV to do zdjęć jest opis z pieczątką i podpisem weta. Bp zdjęcia to jedno ale opis ci na nich widać to drugie.
bera, ale to nie wet jest wlascicielem tej dokumentacji i nie on nia dysponuje. Wielu sprzedajacych udostepnia tylko zdjecia, bez opisu, czesc kupujacych  stwierdza, ze zdj ok, nawet tego nie konsultuje. Ludzie nie zawsze wiedza, z czego sklada sie tuv, biora zdj i ufaja, ze sa to zdj do sprzedawanego konia... a potem zonk😉 i wtedy mozna zlozyc doniesienie do prokuratury🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2015 09:26
To nie jest jedyne takie ogłoszenie. Niedawno Rosek badała konia do kupna pod Wrocławiem i wyszedł czip, koń nadal jest ogłaszany u nas na forum jako zdrowiutki 😉
Karla🙂, no tak. Mimo wszystko to nie sprawa do moda. Możemy tylko się ostrzegać wzajemnie. Ja szczerze mówię co mi wet powiedział i chyba to odstrasza, a nie powinno. Nie znam konia sportowego, który nigdy nie miał jakiegoś małego uszkodzenia, zapalenia itp. Ludziom się wydaje, że jak sprzedający powie, że 100%zdrowy  to tak jest.
Ja bym jeszcze była ostrożna z tymi życzliwie donoszącymi, nawet podpisanymi. Ostrzegajmy się, ale jawnie.
JARA, ale to że koń ma czipa nie znaczy, że jest chory.
Zależy jaki czip, gdzie umiejscowiony i czy nie przeszkadza w użytkowaniu.
Wiele koni je posiada i z powodzeniem pracuje pod siodłem. Czip - czipowi nie jest równy, wet po rtg ocenia czy go wyjmować czy nie przeszkadza.
Mamy nowego zlodzieja na re volta podaje sie WIOLKA 91 czyli wioletta paszek. Sprzedaje markowe rzesczy kingsland animo. Kupilam od niej dwie pary bryczesow kingsland i animo i czaprak animo .Wplacilam jej pieniadze 800 zl  na konto i kontakt sie urwal nie odpisuje na  moje wiadomosci. Oczywiscie dalej sie oglasza na re volta.
Gillian   four letter word
14 listopada 2015 07:59
bellfast, sorki, ale tylko pogratulować głupoty. Jeszcze 80 zł to bym zrozumiała, ale przelewać komuś obcemu 800zł? Bez żadnego zabezpieczenia, bez potwierdzenia sprzedaży jak na allegro, no niepojęte!
Tez wpłaciłam pieniądze wiolka91 i kontakt sie urwał .... Eh....
Czemu to brzmi identycznie jak pAsiczek, Imagine czy inne Ditzmi? Mam dziwne przeczucie ze to ta sama osoba. Nawet nazwisko znowu podobne. Pasiuk, Pasoń, Paszek...

Edit. I nawet taka sama akcja jak poprzednio, sprzedaje oficerki Petrie za 450zl a zdjęcia z tego ogłoszenia. Bo chyba coś nie halo...  http://www.swiatkoni.pl/ads/show,32069,oficerki-petrie-olympic.html
Jezeli jeszcze kogos oszukala ta osoba wiolka91 to piszcie do mnie na email. W poniedzialek zglaszam to do prokuratury .
bellfast, i do samego papieża...
Olson, czemu jesteś złosliwa.
Ma prawo zgłosić -szkoda jest wysoka a jak się w końcu zabiorą za ukrócanie kradzieży i oszustw to i bezpieczniej będzie na rv.
Wiesz.. dziś Ona jutro Ty możesz być w tej sytuacji 😉
A moze to  Olson palce moczyl w tych wyludzeniach pieniedzy bo nasza zlodziejka tez jest z tych okolic co Olson? ? Dziwne  ze tak broni tega zlodziejke . A ona nie pracuje sama w te wyludzenia jest  zamieszanych kilka osob. Niech zolza sie szlaja po sondach moze ja to czegos nauczy. No w koñcu po cos mam tego adwokata firmie  .
Jeny, skup się na tym co piszesz... co Ci sonda pomoże? O reszcie nie wspominając... czytać się tego bełkotu nie da.
bellfast, bo prokuratura nic z tym nie zrobi, to trzeba zgłosić na policję. Temat wielokrotnie poruszany w tym wątku.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 listopada 2015 08:55
mylisz się olson. Jeśli kwota szkody jest wysoka i już podpada pod kodeks karny, zatem leży w kompetencji prokuratury. Jak najbardziej można składać zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa również do prokuratury, bo to prokurator nadzoruje postępowanie.
A moze ktos zna sprzedawce equidore.Sprzdaje fajne markowe rzeczy,  ma fajne bryczesy ktore chce kupic ale boje sie ze znowu natrafie na zlodzieja. I ten jej email veriolla@op.pl bardzo podobny do email tej zlodziejki z wroclawia wiolka91@op.pl. Jezeli ktos u niej kupowal i ma dobre opinie o niej to prosze napisac . Pozdrawiam pania equidore.
Wejdź w wątek o uczciwych revoltowiczach i wpisz w szukajkę jej nick.
Wszystkich pokrzywdzonych przez WIOLKA91 (wiolka91@op.pl) proszę o zgłaszanie się na adres e-mail kancelaria_gwyszkowska@wp.pl. Sprawa trafi do prokuratury!
No nie.... chyba i ja się dałąm oszukać wymienionej tu  Imagine1983 Ditzmi, pAsiaczek itd... Z tym, że ja przez olx🙁
Dziewczyny jak się zakończyły Wasze sprawy z tą laską? Oczywiście odkąd dostała kasę na konto 0 odzewu...
Imaginé 19 83, ditzmi,  pAsiaczek,  wiolka91 to ta sama osoba maja te same numery kont bankowych.
Wczoraj dostalam email od wiolka91 ze moje rzeczy wyslala w poniedzialek. Az strach otworzyc paczke jak dojdzie. Jak wogole dojdzie.
Bo jestem pewna ze bryczesow nowych animo , kingsland i czapraka animo to pewnie nie zobacze. I znowu zaczna sie wymowki ze to mama pakowaka paczke.
Szkoda gadac.
Do nieuczciwych re-voltowiczów dołączam okulek1 . Kupiłem od niej wędzidło. Przez 2 miesiące czekam na przesyłkę i nadal nic nie doszło. Na początku tłumaczyła się, że wysłała paczkę i że wróciła do niej bo nikt jej nie odebrał. Potem kontakt się urwał i od ponad miesiąca nie daje znaku życia mimo moich licznych wiadomości...
Do nieuczciwych re-voltowiczów dołączam ditzmi . Kupiłem od niej popręg prestige. Przez 2 miesiące czekam na przesyłkę i nadal nic nie doszło. Na początku odpisywała na moje wiadomości niemal błyskawicznie, a potem kontakt się urwał i od ponad miesiąca nie daje znaku życia...
Dopiero teraz po przeczytaniu kilku stron komentarzy uświadomiłem sobie, że ditzmi i okulek1 to jedna i ta sama osoba czyli nijaka Joanna Pason. Dla pewności sprawdziłem numery kont, na które wysyłałem przelewy i oczywiście numer jest ten sam.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Forum to nie facebook, proszę nie pisać posta pod postem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się