Cavaliada Poznań 10-13.12.2015

Jak ja byłam to było kilka hal ze sprzętem (może 3) i jedna halka z pokazami, słabymi z reszta. Chyba ze w ten dzień zwyczajnie nic n ie było. Dla mnie nie ma żadnego porównania z Cavaliadą.
Za to najlepsza wg mnie jest Equitana gdzie jest kilkanaście hal piętrowych ze sprzętem , hale każda osobna do danej dyscypliny. I najlepsze pokazy zapierające dech w piersiach 😉
Gdzie najlepiej spać?  Blisko cavaliady?
Szukam biletów na całą sobotę. Ktoś coś? 👀
ma ktos do sprzedania bilety na cala sobote?jestem w stanie zapalcic wiecej niz sa warte
ja będę, od czwartku do niedzieli z Kasią Łukaszewicz (fizjoterapia) oraz Izą i Darkiem Domagałą (Stajnia Stara Dąbrowa, pasze Troja). Jakby co zapraszam na stoisko na pogaduchy kopytowe 😉
Szukam biletów na całą sobotę. Ktoś coś? 👀


Apartamenty Velvet. Obok targów. Ul Śniadeckich.

Sorry to było do crazy.
Pozmieniały mi się i plany i jednak mogę pojechać. Ale oczywiście biletów brak..  😵
Gdyby miał ktoś do odstąpienia bilet na piątek i sobotę to chętnie odkupię. 🙂
Hej hej, ludziska, ma ktoś do oddania lub na sprzedaż opaskę?  🤔
FlightOfIkarusxx
Z tego co wiem z fb, będzie można kupić w sklepie CAVALIADOWYM po 13.12. jak coś im jeszcze zostanie. Ja też czyham na opaskę i koszulkę, niestety nie mam możliwości pojawienia się tam osobiście.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 listopada 2015 20:37
Czy jest na sali ktoś, kto był na poprzednich edycjach w Poznaniu jako luzak? Mam parę pytań technicznych 😁 :kwiatek:
Nirvette   just close your eyes
01 grudnia 2015 14:57
Hej ho, ktoś może ma chwilę i mi pomoże? Koleżanka mnie poprosiła o poradę. Poradźcie mi, proszę, z tych dostępnych biletów, które są najodpowiedniejsze, najlepsze dla 9latki. Ona może godzinami patrzeć na zawody, ale w sumie te atrakcje dla dzieci też by były fajne. Ktoś ma jakieś pomysły?  :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 grudnia 2015 16:56
Strucelka co byś chciała wiedzieć?
Ja będę w niedzielę bo na sobotę biletów brakło, pierwszy raz mam kupione bilety z wyprzedzeniem przez www a nie od kogoś, na wariata  😅
A jak to jest z tymi biletami kupowanymi na miejscu w kasie?
Ja będę w niedzielę bo na sobotę biletów brakło, pierwszy raz mam kupione bilety z wyprzedzeniem przez www a nie od kogoś, na wariata  😅


Szkoda, że nie będziesz w sobotę. Ja mam bilety od 2 miesięcy  😁 

Żmijkowa@ Zapomnij, że kupisz, wszystko sprzedane już bardzo dawno.


Ja jadę kibicować trenerom  ;
[s]Ale te w kasach też? Uuu krucho 🤔 [/s]
Na stronie jest napisane ze na miejscu bilety są dostępne bez ograniczeń, więc stąd moje pytania
W dniu zawodów już nigdy nie ma biletów..
Żmijkowa@ dostepne beda te na targi i na arene B. Na glowna czyli arene A nie wejdziesz na tym bilecie
Sonkowa kiedyś były i się kupiło na miejscu. 


Kto będzie w sobotę ? 
Hej ho, ktoś może ma chwilę i mi pomoże? Koleżanka mnie poprosiła o poradę. Poradźcie mi, proszę, z tych dostępnych biletów, które są najodpowiedniejsze, najlepsze dla 9latki. Ona może godzinami patrzeć na zawody, ale w sumie te atrakcje dla dzieci też by były fajne. Ktoś ma jakieś pomysły?  :kwiatek:


Dobrym rozwiązaniem będzie zakup biletów na Arenę B, bo właśnie tam będą rozgrywane zawody CSI1* i CSIYH1* i tam odbędzie się większość pokazów 🙂
Czy może komuś zmieniły się plany i ma do odsprzedania dwa bilety na cały dzień na sobotę 🙂 ?
Czy ktoś wie, gdzie i w jaki dzień/dni będzie Riders Party? 😀
ja tak jak w zeszłym roku, będę z koniem  😉
Wichrowelove, a nie masz może na sprzedaż opaski?
Chce ktoś kupic bilet na niedziele? 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 grudnia 2015 16:09
ktoś wie ile opasek przypada na zawodnika? i czy zawodnik dostaje swoją pulę opasek a właściciel swoją? Jak to jest?
Na zawodnika przypadają 4 opaski - on sam, luzak, partner + właściciel (jesli w paszporcie jako właściciel zapisane sa 2 osoby, obie dostaną opaski). Z tym ze zawsze była mozliwosc dokupowania przez zawodnikow dodatkowych opasek, a dostałam na maila info ze w tym roku nie ma takiej opcji..
Tak spytam w ramach upewnienia się. Na stronie jest napisane, że bilet za 9 zł oferuje dostępność do targów sprzętu i pokazów. Rozumiem, że wliczają się w to aukcje PZHK, Pawilon Polskiej Hodowli i wykłady Uniwersytetu Jeździeckiego?
Czy ktoś z Warszawy jedzie , ma wolne miejsce w samochodzie ?
Edit: Nieaktualne 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 grudnia 2015 13:08
Jak ktoś chce wejściówkę na piątek na trybunę VIP to oddam - bo niestety będę wówczas w drodze z przyczepą po konia. Dodam, że do odbioru w Warszawie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się