WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

To wykracza już poza granice absurdu :
"Prokuratura Okręgowa w Lublinie prowadzi postępowanie ws. padłej klaczy Prerii w stadninie w Janowie Podlaskim (Lubelskie). Sprawa ta została dołączona do śledztwa dotyczącego niegospodarności poprzednich władz stadniny."
Na marginesie rozmów - dziennikarze jakieś 15 minut temu otrzymali zaproszenie na konferencję prasową - większość osób chyba będzie się musiała na nią teleportować :/

Aj tam... Żyjemy w takich czasach, że dziennikarze nie umiom zadać pytań, a jak zadajo, to takie że się nie da odpowiedzić. Nie martw się. Ci co mieli być są tam już od rana.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
18 marca 2016 12:49
Co do tego nie mam wątpliwości - u nas w środowisku już wiemy, kto ma chody, a kogo informują na ostatnią chwilę. Na szczęście większe tytułu mają korespondentów regionalnych więc dają radę - ale i tak zapytałam biuro prasowe 'czy oferują dziennikarzom z Warszawy transport helikopterem'.
zapytałam biuro prasowe 'czy oferują dziennikarzom z Warszawy transport helikopterem'.


Przypuszczam, że zaproponowali Ci spływ Bugiem
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
18 marca 2016 13:46
tego nie wymyślili, a szkoda byłoby z pewnością 'epicko' 😉
Matrix, czy co ?
[[a]]http://www.anr.gov.pl/web/guest/welcome/-/journal_content/56/358/12482848?redirect=%2Fweb%2Fguest[[a]]
[quote author=s.heykowski]
Matrix, czy co ?
[[a]]http://www.anr.gov.pl/web/guest/welcome/-/journal_content/56/358/12482848?redirect=%2Fweb%2Fguest[[a]]
[/quote]
Ten list powinien być zatytułowany "w obronie pupilka". Nie wiem, mam się złościć czy też cieszyć że podcina sobie pan prezes gałąź obrażając przewodniczącego ECAHO....To się nie skończy tym że wszyscy pójdą grzecznie do kąta a pan z ANR będzie rozdawać międzynarodowe karty.
Ja sobie ten tekst wydrukuje. No nie wierze że ktoś to napisał i opublikował.No nie wierzę  🤔wirek: Dno i dziesięć metrów mułu.
abre   tulibudibu
18 marca 2016 15:57
Teraz przynajmniej będzie wiadomo, że to wszystko wina starego zarządu oraz obcych organizacji czyhających tylko na to, aż hodowla koni arabskich w Polsce upadnie. Zgroza ogarnia 🙁
No jassssne. Przecież ECAHO nienawidzi PiS-u. Co, nie wiedzieliście?
:emot4:
Absurd sięga szczytu, .... chyba ,że się mylę :/
Nie wszyscy, którzy głosowali na PiS uwierzą, że śmierć Pianissimy była wynikiem zaniedbania...a tym bardziej śmierć kolejnej klaczy. Oprócz ludzi takich jak my- hobbystów, hodowców, jeźdźców, jest jeszcze ogromna rzesza rolników, którzy mieli/mają styczność z końmi, z których każdy wie, że sprawa (padnięcie w wyniku kolki) wcale się nie ma tak, jak media (politycy) i ANR pokazują.
Tak mniemam przynajmniej.
Jeśli chodzi o ludzi to komentarze pod tekstem nie odzwierciedlają procentu co ludzie myślą ..nie wiecie że PIS płaci za każdy komentarz ? Przed wyborami zwołano całkiem spory sztab hejterów i oni publikowali pod tekstami wszędzxie...m.in gazeta.pl ( ja czytam tę prasę)...co do PIngi można nagłośnić jak Jaworski zrobił przekręt i niegospodarność handlując krotko i na temat po prostu ukradł PIngę ...ja mam nadzieję na inne fajne ustawy PIS bo wtedy ludzie się wn...ą ...bo ja wiem że ciemny prosty niewyksztalcony lud to on każdą bajkę kupi no i moherki to one też z inteligencją na bakier ...ale jest jeszcze spora grupa myślących ...u mnie w robocie oprócz jednej cala reszta na nie ( 9 osób) w domu to samo sąsiedzi to samo ...podobnie koleżanki i koledzy też to kto k...glosowal na tych idiotów ? 🤬
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 marca 2016 17:38
Hm ... strona anr mi nie działa  👀
A ja się zastanawiam, czy to jednak nie jest podejrzane, że nagle po aferze z Pianissimą, w tak krótkim czasie pada druga klacz. Przecież stały tam długo, prawda? I tak nagle jedna po drugiej? Oczywiście nie posądzam o nic dawnych rządzących !! (gdyby ktoś tak o mnie pomyślał, to od razu dementuję!) Ale nie mogę przestać się zastanawiać "co jest?" Czemu tak szybko jedna po drugiej? Że jedna, ok- przypadek. Jak to u koni. Nie trzeba mi nic tłumaczyć. Ale zaraz za miesiąc inna?
o 19 na tvn beda fakty i w faktach o tej klaczy padnietej.
A ja się zastanawiam, czy to jednak nie jest podejrzane, że nagle po aferze z Pianissimą, w tak krótkim czasie pada druga klacz. Przecież stały tam długo, prawda? I tak nagle jedna po drugiej? Oczywiście nie posądzam o nic dawnych rządzących !! (gdyby ktoś tak o mnie pomyślał, to od razu dementuję!) Ale nie mogę przestać się zastanawiać "co jest?" Czemu tak szybko jedna po drugiej? Że jedna, ok- przypadek. Jak to u koni. Nie trzeba mi nic tłumaczyć. Ale zaraz za miesiąc inna?


Tunrida - ale jaki miesiąc? Pięć miesięcy. Pianissima padła jesienią, w październiku a mamy koniec marca.

Zrobiłam screen dla potomnych bo też uwierzyć nie mogę w to , co czytam... 👀
tunrida

Ale w międzyczasie w Janowie padały też inne konie, tylko nie takie medialne...
5 m-cy???  czas szybko leci. Ok...nie mam więcej pytań. Aż tak w temacie nie siedzę. dzięki
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 marca 2016 17:55
milenka_falbana, osz k ..urde  🤔 nie wiem co czytam. Nigdy w życiu nie było mi tak wstyd, że jestem polką ...
No, pani Watts powinna wystąpić o odszkodowanie, wzorem pana senatora.
Nigdy w życiu nie było mi tak wstyd, że jestem polką ...

No już nie przesadzaj. To buractwo powinno się wstydzić
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 marca 2016 18:40
Buractwo niestety nie zna wstydu ...
Robi się gorąco... Słabo u mnie z angielskim i nie bardzo rozumiem dlaczego magazyn Araby chce do "czarnej listy" nominować chyba właśnie Scotta Benjamina?
https://www.facebook.com/polskiearaby/?fref=nf
https://www.facebook.com/Araby-Magazine-358283820966232/?fref=ts
Apel do p. Jurgiela zdziś:
................ też to kto k...glosowal na tych idiotów ? 🤬


Za idiotów to ja bym ich nie miała, to są nie złe cwaniaki  bez kręgosłupa moralnego, idący na całość :/ Nigdy  nie lekceważmy wroga :/
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
18 marca 2016 19:39
Robi się gorąco... Słabo u mnie z angielskim i nie bardzo rozumiem dlaczego magazyn Araby chce do "czarnej listy" nominować chyba właśnie Scotta Benjamina?
https://www.facebook.com/polskiearaby/?fref=nf
https://www.facebook.com/Araby-Magazine-358283820966232/?fref=ts


w linku z pa, masz niżej przetłumaczony list ^^

Idą na całość, bo chcą jak najwięcej ugryźć. :/
Zaczyna się wyjaśniać kto za tym stoi. Dostali nerwowych ruchów po ostatnim padnięciu klaczy oraz zdecydowanej odpowiedzi ecaho. Pani Monika ładnie pokazała jak ważne są dla niej układy...powiedzmy towarzyskie.
titina ma rację. To są ludzie z gatunku tych, którzy nie cofną się przed niczym. Idący po trupach do celu. Wyłącznie dla korzyści własnych. Miałam niestety nieprzyjemność mieć z podobnymi doczynienia w innej państwowej spółce.
Tu trzeba być sprytniejszym od nich, żeby wygrać.
List przetłumaczony widziałam tylko zastanawia mnie czemu na FB Araby Magazine przy linku ze zdjęciami osób które były odpowiedzialne za cały ten cyrk jest z wykrzyknikami nazwisko Scott? Wywołują go czy chcą dodać do listy? Bo nie bardzo rozumiem, jak dodać do listy to niby za co? Że pisze jak jest...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się